TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 12:15:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: POMOC!!  (Pročitano 4342 puta)
rexmilan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #4 poslato: Decembar 26, 2015, 02:56:39 pre podne »

Danas narucio 2 sipke za bucice, 4x po 5 kg, 4x po 2,5 kg , 4x po 1kg- za pocetak.Narucio spravu za propadanja (nasao na netu polovnu), a ljudi koju kardio spravu da narucim ? Sobni bajs, spravu za nordijsko skijanje ili suvo veslo? Poceo bih i suplemente da pijem, ako vec cu da koristim tegove mislim da bi mi pametno bilo da ubacim i protejinski sejk tj da kupim vej protejin ???
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #3 poslato: Decembar 24, 2015, 11:25:32 pre podne »

Univerzalna klupa, male sipkice za pravljenje bucica i jedna velika sipka, naravno + tegovi. Ako budeš imao para i za neki manji stalak za čučanj koji bi mogao da kobinuješ sa univerzalnom klupom ti si rešio problem većine vežbi i obuhvatio sve mišićne grupe.
Sačuvana
Kalonji
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1294


« Odgovor #2 poslato: Decembar 24, 2015, 11:21:01 pre podne »

Ja bi ovako nešto ako bi gajbi trenirao. Gume su dobra stvar, lično ih imam, a sa spravom za zgib i propadanja
dobijaš ceo paket.
Sačuvana
rexmilan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #1 poslato: Decembar 24, 2015, 02:32:52 pre podne »

Pre svega da se prestavim. Zovem se Milan imam 27 god. Visok sam 181, tezak 93 kila. Pre tacno 6 meseci sam posetio lekara u Centru za higjenu savetovaliste za higijenu (kod starog DIF-a). Tada su mi ustanovili da imam 109 kila. Od tada pa do danas sam na korigovanoj ishrani,tako da tu nemam pitanja,ali svakome toplo preporucujem ako zeli da zdravo smrsa da obavezno poseti Centar i sve sto mu treba jeste overena zdravstevna knjigizica i zelja da bude zdrav. Zamolio bih ako mozete da mi pomognete oko treniranja u stanu i sta od fitnes opreme da kupim. Ja zbog posla nisam u stanju da idem u teretanu radnim danima pa zato sam stedeo i sada zelim da kupim neku spravu ali ne bih da kupim pogresnu pa da mi sluzi za kacenje vesa  ;D Dakle moje pitanje je : koju spravu da kupim, koliko KG tegova je za pocetak dovoljno ili da li je bolje da kupim ketbel. Sto se tice suplementacije i tu moze strucna pomoc, poceo bih malo i sagorevace da pijem sad jer su bile vreme slava i sad ce NG i Bozic pa cu morati jos vise posle da se bacim na dijetu da bih konacno dosao na kilazu koja je optimalna za mene a to je 80 kg.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 17 upita.