TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 09:21:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: HIIT Cardio trening - Kako ukombinovati ?  (Pročitano 10127 puta)
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #1 poslato: Februar 18, 2016, 06:58:56 posle podne »

Pozdrav,
Hteo sam da pitam ako neko moze da me posavetuje oko hitt cardio treninga.
Imam 85kg i 90cm u struku. Treniram 4x Nedeljno tegovima: Ponedeljak,utorak,cetvrtak i petak. Kreno sam pre nedelju dana klasican cardio trening lagano trcanje 45min 3x nedeljno posle treninga sa tegovima. E sad problem je sto mi oduzima mnogo vreme,realno je jako dosadno. Citao sam malo o Hitt treningu i na prvu ruku mi se zasvidjao. E sad kako da ukombinujem hitt trening,kojim danima i koliko puta nedeljno ? Cilj mi je da se spusim na 78kg,da sto vise istopim mast uz minimalan gubitak misicne mase(koliko je moguce). ishranu sam prilagodio,nisam u velikom deficitu,gledam da sto vise sagorim mast i koliko sam citao sa hitt treningom moze bolje da se postignu rezultati.
Ima razne metode-varijacije,ja sam hteo da pitam za predlog da li bi mogao ovako da odradim(Ako ne valja,neka mi neko kaze ili neka mi ukaze gde sta mogu da promenim)
NA raspolaganju imam fin travnati stadion tako da sam razmisljao dal da odredim na sekunde ili na metre: npr dal je bolje: 30sec Sprint,90sec lagan tempo,30sec hodanje i tako da ponovim 8-10 puta ? ili da istrcim 100m sprint i onda hodanje nazad 100m i tako 8-10 puta ? Da li su to dobre varijacije ili bi nesto trebao da izmenim ? Koliko puta nedeljno da radim hitt trening ako uzmemo u obzir da treniram 4 dana sa tegovima ?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 18 upita.