TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 09:36:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Znojenje ispod pazuha  (Pročitano 6032 puta)
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #3 poslato: Februar 23, 2016, 05:35:29 posle podne »

Da ne nagadjamo sacekacemo savet lekara,a za to privremeno resenje antiperspirant nivea stres protect,po meni najbolji u toj klasi. .

Hvala na odgovoru Nenada. Za sucaj da savet lekara ne bude od pomoci (posto koliko sam vec procitao, pricao sa ljudima, resenja osim privremenog maskiranja, stikovima i dezodoransima, i operacije naravno, nema), nivea stres stik ili dezodorans, sta bi bilo bolje?
Sačuvana
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #2 poslato: Februar 23, 2016, 04:30:30 posle podne »

Da ne nagadjamo sacekacemo savet lekara,a za to privremeno resenje antiperspirant nivea stres protect,po meni najbolji u toj klasi. .
Sačuvana
Nenad Glisovic
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #1 poslato: Februar 23, 2016, 03:03:29 posle podne »

Kao sto sam naziv kaze imam problem sa prekomernim znojenjem ispod pazuha.  Uvek sam se bas preterano znojio ispod pazuha, tipa izadjem negde...kroz 15 minuta imam dve bare znoja ispod pazuha. U poslednje vreme mi se cini da je to sve gore i gore. Znaci nema nekog neprijatnog mirisa ili slicno....vec samo bas preterako znojenje i mokre majce ispod pazuha, samo se tu znojim. Takodje...ovo se odnosi na period kada tipa sedm kuci ili lagane setnje...znaci period BEZ fizicke aktivnosti.
.za vreme fizicke aktivnosti znojenje je normalno. Treniram dugo, u odlicnoj kondiciji, nizak procenat masti i hranim se zdravo, znaci hidrate drzim na minimum. Takodje ne pusim i jako jako retko pijem.
Sta bi mogao biti problem? Znaci ne trazim resenje za maskiranne problema...tipa plavi kamen i sl...vec kako resiti koren, tj sta je uzrok, problema, ili bar donekle normalizovati problem.
Hvala
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 18 upita.