TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 07:50:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Help! Pocetnik  (Pročitano 7252 puta)
mean man
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #31 poslato: Avgust 21, 2007, 10:45:50 pre podne »

Dragi Vilenjak,
Ako je istina to sto si naveo,trebalo bi da se upoznas sa jos nekim info....
Bitno je , vrlo, koliko imas god. Tvoj primer nije redak u svetu i resava se relativno lako... Ovako:
Bilo kakva stimulacija testosterona u tvom telu rezultirace, postepeno-veoma, sekundarnim muskim polnim karakteristikama, tako da bi u isto vreme morao voditi racuna o aromatizaciji testosterona u svom telu(npr preparat saw palmeto i slicno...), isto tako hrana je oblast koju svakako ne treba zanemariti, ali ni toliko opteretiti, jer ces razmaziti telo brigom!!! Veruj-iskustvo...a sada:
Zensko telo daleko lepse reaguje na male promene u ishrani treningu i dodacima ishrani nego musko, tako da si definitivno u prednosti i iskoristi to...
Za dalje, preeciznije info bih te uputio na neke osobe...ali to jedino pwt! Super je sto nemas konvencionalne okvire razmisljanja i sto si nacisto ko si, valda si nacisto?! Moras biti ako zelis ovakve stvari...    Srecno i slobodno pitaj, koliko mogu-svakako cu ti izaci u susret!
Sačuvana
mean man
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #30 poslato: Jun 13, 2007, 02:05:42 posle podne »

Nije musko,nego zensko al oce da bude decak...komplikovano
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
sONERS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 118

« Odgovor #29 poslato: Jun 13, 2007, 02:01:10 pre podne »

Vristim oko ovih sludjenih i zbunjenih, a ni sam nisam skontao sta je, tj kako moze muskarac da ima menstruaciju ?
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #28 poslato: Maj 09, 2007, 04:26:00 posle podne »

 :o  :-\
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #27 poslato: Januar 22, 2007, 08:11:13 posle podne »

pa to .. kontam bez hormona(ne mislim steroida) nema nishta ..

i to nikako nece biti tako jednostavno.. koliko god to tebi teshko sada bilo ..
hmmm .. ajde ovako da gledamo .. endokrinologija je jako zajebana i ispreplitana hormonima .. i sve utiche na svashta . i jako lako se stvari izbace iz ravnoteze .. ono shto hocu da kazem je da bi "nekom mojom logikom" kada bi cak i uspeo da dignesh t-ron i izmenish kolicinu drugih hormone najverovatnije narushio neke druge stvari pored mishica .. psihu ili akne itd.. dug je spisak ..
krljati se proteinima je uzaludno kada organizam odbija (zbog manjka t-rona) da ih iskoristi , i kako je to danijela napisala , samo dobijash masti..  :-\ :-\

zakljuchak... ovim redom=> analiza hormona , jako dobar endokrinolog koji radi sa sportistima , dalje po njegovim uputsvima ..

mani se experimentisanja .. najverovatnije ce ti doneti mnogo vishe losheg nego dobrog ..
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #26 poslato: Decembar 15, 2006, 01:34:43 pre podne »

pa dobro,ulozenih meseci pa i godina
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #25 poslato: Decembar 14, 2006, 11:19:36 posle podne »

...eh da su sati u pitanju...
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #24 poslato: Decembar 14, 2006, 06:04:49 posle podne »

samo polako,nema napretka bez dosta ulozenih sati
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #23 poslato: Decembar 14, 2006, 05:15:22 posle podne »

I još nešto.. znam još jednu (genetsku) devojku koja je želela da izgleda kao muškarac.. ona je posegla za hormonima i moram reći da je imala ozbiljnih problema i sa mentruacijom ali i sa promenom ponašanja, aknama na licu, agresijom itd. Dakle, definitnvno ti to ne bi preporučila
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #22 poslato: Decembar 14, 2006, 05:12:28 posle podne »

Dragi vilenjače, na žalost bez muških hormona neće ići... jedni što mogu da ti preporučim jesi /čudno ali) konraceptivne pilule sa progesteronom koji može da ima dobar efekat na treniranje.

U svakom slučaju ako uradiš bilo šta da povećaš testosteron (koji imaš ali ne dovoljno za izgradnju mišićne mase) onda definitivno gubiš menstruaciju.

Moja preproruka bi bilo možda da koriguješ treninge tako štpo ćeš brojem ponavljanja stimulisati mišićnu hipertrofiju pa koliko uspeš uspeš...

Zaista nemam iskustva sa ovakvim slučajevima i ne znam kako bi reagovao na Animal Stak...

I još nešto.. ne preteruj sa proteinima.. višak (u obliku šćera a kasnije i asmti) ide tamo gde najviše pokušavaš da smanjiš obime.. a ako nema mišićne i hormonske stimulaije definitivno će biti viška.. ne uzimaj proteina više od 1,8g na kg telesne težine 
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #21 poslato: Decembar 14, 2006, 03:52:26 posle podne »

ne...
sada sam se postidela 
ali avaj...odosmo u off...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
markomm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113

« Odgovor #20 poslato: Decembar 14, 2006, 01:27:06 posle podne »

hehehe...  :P   :D


Sta se bre ti smejes i plezis sram te bilo? :D Pa ja da imam tu opciju t bi imala najvecu karmu ovde na forumu ;) :D
I jel ti sad smesno? ;D ;D
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #19 poslato: Decembar 14, 2006, 10:57:31 pre podne »

Ja mislim da sa preparatima neces nista postici...Konultuj se sa nekim ozbiljnim(privatni) doktorom,da ti covek kaze sta i kako treba...ja mislim da ce tu ici neke hormonske terapije,na preparate ces samo baciti pare.MI tesko nabacujemo masu sto smo puni testosterona,a mogu misliti kako je tebi...Znaci kod doktora i bez straha!
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #18 poslato: Decembar 14, 2006, 12:27:22 pre podne »

hehehe...  :P   :D
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
markomm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113

« Odgovor #17 poslato: Decembar 14, 2006, 12:22:42 pre podne »

Uh, pa dobro rekao sam musko sa zenskom gradjom, nisam mnogo pogresio, a :)
Nego mislim da bi ovde trebalo da kaze vise neko strucniji, najvise zbog rezultata koje mozes da ocekujes. Jer u svakom slucaju trening i ishrana ne bi trebalo puno da se razlikuje od nase, ali napredovaces mnogo sporije. I ovo je jos jedan primer za sve devojke koji pokazuje da mogu slobodno da rade sa tegovima, jer se misici ne nabacuju bas tako lako.
Da, i ja isto nemam te pluseve ili sta su vec.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 18 upita.