TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395000 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 09:53:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Help! Pocetnik  (Pročitano 7250 puta)
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #16 poslato: Decembar 13, 2006, 11:35:30 posle podne »

pa to ti je applaud i smite ispod karme sto pise
ako nemas zali se mikiju  :P  ;)
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #15 poslato: Decembar 13, 2006, 11:33:47 posle podne »

ma kako dajete te pluseve sunce vam?sto ja to nemam?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #14 poslato: Decembar 13, 2006, 11:25:22 posle podne »

pa ti si super
evo ti plus   ;)  ;D
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #13 poslato: Decembar 13, 2006, 11:21:11 posle podne »

ja napisah sta treba da uradi
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #12 poslato: Decembar 13, 2006, 11:19:50 posle podne »

ajde nemojte da odlutate sa teme niti se dajte zbuniti vec pomozite vilenjaku
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #11 poslato: Decembar 13, 2006, 11:02:18 posle podne »

Transseksualci su oni koji imaju jos uvek sve polne oznake pola koji jesu ali su u glavi nesto drugo,a ovo je drugo posto koliko sam razumeo nije bilo operacije nego se devojka oseca kao muskarac...komplikovano brate
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #10 poslato: Decembar 13, 2006, 10:59:26 posle podne »

Jooj izivinite ako sam napravio haos...
Rodjen sam kao devojka(imam zensko telo,XX u svakoj celiji),ali se osecam kao muskarac(po psihi,dushi)..pa zato i zelim da izgledam sto vise kao tip.Da druze..zelim uzak struk,siroka ramena…vezbam kod kuce(cucnjevi,trbusnjaci, tegovi)…ramena su mi se ispravila.,ruke nazalost tanke(po prirodi sam koscat I rodjen sam kao nedonosce)..i nikako da postignem vecu misicnu masu…iako sam eksperimentisao sa hiperproteinskom ishranom…samo meso,mleko..izbacio hleb,slatkise…I uspeo samo da se iscrpim I neznatno da smanjim masne naslage  na kukovima i u grudima…kazu da zbog zenskih hormona nemam shanse.....Mislio sam da isprobam proizvode koji prirodno povecavaju nivo testosterona u krvi, ali brinu me prateci efekti…da ne dodje do komplikacija tipa gubitka menstruacije ili cista na jajnicima…sto su inace efekti testosteronske terapije za transmuskarce(koji su promenili pol iz zenskog u musko)…sorry verovatno sam vas smorio…pa postoji li nacin da ne preterano agresivnom metodom povecam misicnu masu?

Hvala na brzim odgovorima,divni ste...


e tek sad ne razumem , ti si devojka ali hoces da budes muskarac, odnosno ti si musko u zenskom telu ?

...ne znam sta ces ali moram nesto da napisem...

ja jos nisam upoznao nijednog tj. nijednu transtralala  ,  zamisli muvas neku opasnu ribu i sve super kad posle par dana ti kaze e znas ja sam bila musko... :o   ili imas nekog novog drugara koji te odjednom zgotivi jer proradi zensko u njemu ...
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #9 poslato: Decembar 13, 2006, 10:44:26 posle podne »

Pa pazi,treba da konsultujes nekog zaista strucnog doktora kao i dobrog trenera.Ali takodje je fora u tome sto muskarci i zene na razlicitim mestima u razlicitim kolicinama mogu da dobiju masu.Muskarci su proporcionalno jaci u gornjem delu tela a zene proporcionalno jace u donjem.Takodje kod muskaraca se salo talozi oko stomaka dok su kod zena ta mesta oko zadnjice i grudi.Jednostavno genetika je genetika i to svakom od nas,a pogotovo tebi,stavlja neku vrstu ogranicenja brzine kojom mozemo postici rast  misicne mase.Ali to nikako ne znaci da ne mozes da izvuces maksimum od svoje genetike uz pravu ishranu i vezbe,samo pogledaj devojke po teretanama koje vezbaju duze vreme i videces da svako moze da dobije na misicnoj masi,pa makar to bio zaista dug period.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #8 poslato: Decembar 13, 2006, 09:51:07 posle podne »

uulala, stvarno ne znam sta da kazem u ovoj situaciji, ali na 2 stvari mogu da repliciram.
ishrana sa puno proteina ti ne znaci bas puno ukoliko zelis da napradujes u misicnoj masi ako ne unosis dovoljno ugljenih hidrata i kvalitetnih masnoca.
i prirodni stimulatori lucenja testosterona nisu vestacki hormoni koji se koriste u terapijama vec samo posredno stimulisu lucenje testosterona, ali ne znam da li bi to uopste funkcionise u zenskom telu i kako, nikada o tome nisam razmisljao, ali sada sam zbunjen. ne bi trebalo da poremetis nista, ali ne znam i da li mozes ocekivati napredak jer prirodni stimulatori t-rona "navode" hipofizu da salje testisima signal da proizvode vise testosterona, e sad kako ti nemas tu drugu navedenu zlezdu, tj zlezde - zbog toga sumnjam da bi bilo efekta.
















Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
vilenjak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #7 poslato: Decembar 13, 2006, 09:32:01 posle podne »

Jooj izivinite ako sam napravio haos...
Rodjen sam kao devojka(imam zensko telo,XX u svakoj celiji),ali se osecam kao muskarac(po psihi,dushi)..pa zato i zelim da izgledam sto vise kao tip.Da druze..zelim uzak struk,siroka ramena…vezbam kod kuce(cucnjevi,trbusnjaci, tegovi)…ramena su mi se ispravila.,ruke nazalost tanke(po prirodi sam koscat I rodjen sam kao nedonosce)..i nikako da postignem vecu misicnu masu…iako sam eksperimentisao sa hiperproteinskom ishranom…samo meso,mleko..izbacio hleb,slatkise…I uspeo samo da se iscrpim I neznatno da smanjim masne naslage  na kukovima i u grudima…kazu da zbog zenskih hormona nemam shanse.....Mislio sam da isprobam proizvode koji prirodno povecavaju nivo testosterona u krvi, ali brinu me prateci efekti…da ne dodje do komplikacija tipa gubitka menstruacije ili cista na jajnicima…sto su inace efekti testosteronske terapije za transmuskarce(koji su promenili pol iz zenskog u musko)…sorry verovatno sam vas smorio…pa postoji li nacin da ne preterano agresivnom metodom povecam misicnu masu?

Hvala na brzim odgovorima,divni ste...
Sačuvana
markomm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113

« Odgovor #6 poslato: Decembar 13, 2006, 09:24:19 posle podne »

Pa musko bre, nego ima zensku gradju.
Ne vidim zasto ne bi mogao da u isto vreme gubi masti i da dobija mis. masu. Ako godinu dana vezbas i nemas rezultate, sigurno ne treniras i ne hranis se dobro. Puno pocetnika dodje sa pitanjem - sta da radim? Odgovor je previse opsiran da bi se svakome objasnjavalo, tako da ces morati malo da se potrudis i procesljas forum, pa onda ako ti nesto nije jasno - pitaj slobodno. Za pocetak cu ti samo reci da da tvoj problem moze da se resi, uz veliki trud, naravno, jer ako su zene uspele da dodju do muske gradje, ne vidim zasto ne bi i ti. Tu ni jedan preparat ti ne moze pomoci toliko kao promena nacina vezbanja i ishrane, pa obrati prvo paznju na to, pa kad savladas predji na suplemente.
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #5 poslato: Decembar 13, 2006, 09:08:44 posle podne »

Haudi!Nadam se da ce neko moci da mi pomogne.Genetski sam zensko,godinu dana uzaludno vezbam..nikako da dodje do povecanja misicne mase niti pomeranja masnih naslaga sa kukova na trup..postoji li nacin da se vezbom i ishranom postigne muski tip gradje (bez hormona)?Koji proizvod biste mi preporucili kao pocetniku?Zagubio sam se u proizvodima u online katalogu..:( please help!
musko ;D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #4 poslato: Decembar 13, 2006, 09:04:40 posle podne »

cekaj sta si musko ili zensko , ne kontam 
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #3 poslato: Decembar 13, 2006, 08:54:19 posle podne »

ne ne ne,kaze genetski :) Pa kao prvo nemozes sad da izgubis naslage na jednom a dobijas masu na drugom mestu,ne ide to tako...Prvo treba da skines sve to salo, a tu su ti najbolji fat burneri i amino kiselina L-carnitin uz obavezan kardio trening.Kad skines sve to e onda krece masa
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #2 poslato: Decembar 13, 2006, 08:47:35 posle podne »

cekaj ti zelis da imas struk kao muskarci?
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 17 upita.