TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395194 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 06:13:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: peptidi pomoc  (Pročitano 4140 puta)
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #7 poslato: April 17, 2016, 12:34:20 pre podne »

Znam momke koji su koristili misleci da je to magicna stvr jer su peptidi skupi i svi o njima pricaju kao o necemu nestvrnom.

Par razocarenja sam video, bukvalno protrcali kroz telo samo sto zbog nepravilne upotrebe, sto zbog uzimanja preko reda jelte.

Dalje, uzimati nesto sa crne liste, a ne spremati se za binu je po meni ozbiljan promasaj, igrati se sa prolaktinom, kortizolom, krvnim pritiskom itd nije bas pozeljno.

Zasto dosta puta propadnu ciklusi sa peptidima, potrebna je ozbiljna NA TU RA LNA osnova, to vazi i za testosteronske cikluse.

Necemo u crne teme, ali ne igrajte se sa tim, jedno telo imate, jedan organizam, nije masina koju cete popravljati, pamet u glavu.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #6 poslato: April 16, 2016, 09:05:54 posle podne »

Od mene preporuku nećeš dobiti...

Ne srljaj olako u nepoznato...ne budu povodljiv...

Nema bržeg puta, nema brzog i sigurnog puta...jedino mukotrpan put - treninga, ishrane, suplementacije...godina, decenija provedenih u ovoj priči...

Preispitaj sebe koliko si učinio sve što je do tebe? Da li je sve to "mladalačka", prolazna zanesenost ili put kojim sigurno zeliš da ideš?

Da li imaš volje, istrajnosti, mentalne snage da izdržiš sve što zahteva profesionalni bodibilding? Rigorozne dijete...ehhh...koliko toga ima...

Nenad ti može više reći o tome u svakom slučaju...
« Poslednja izmena: April 16, 2016, 09:08:38 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
stekiboss
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #5 poslato: April 16, 2016, 08:56:56 posle podne »

Šta si planirao? CJC ? GHRP-6? IGF-1?

A zašto baš peptidi?

A jesi li savladao osnove "cele priče"? Kako se hraniš? Koliko unosiš proteina, hidrata, masti na dnevnom nivou? Koliki ti je % telesne masti? Obim struka?

Da li imaš dobro formulisan plan treninga?

Znam da neki forumaši nezadovoljni našim "banovanjem" ovakvih tema odu na neke druge forume i tamo mogu čuti najrazličitije "priče" o kurama AAS, dodacima peptida i sl., odvoje neku mukom zaraĂ°enu "crkavicu", kupe sve te magične "bočice" i tabletice, omamljeni raznim pričama, a da zapravo nikada nisu savladali osnove...nekada kupe i farmaceutski "nečiste" proizvode ili pak "junk fejkove" pa dodatno ugroze svoje zdravlje...a nekada i nisu svesni svih neželjenih efekata (zlo)upotrebe, ili nemaju dovoljno znanja i iskustva da iz svega izvuku maximum uz minimum "neželjenog"...

Bodibilding nikada nije bio samo doping...iskrivljena slika u ogledalu kompleksa...to nije samo takmičarski sport, to nije samo umetnost u vajanju sopstvenog tela...to je način života...dakle, doping nije isto što i bodibilding...smisao svega je nešto viši od pukog ubadanja u sebe "litara roidnih ulja", peptida, T3, klenbuterola. efedrina i sl.

Momče menjaj percepciju sveta oko sebe...


po svim osnovama se drzim kao sto sam reko bas sam se posvetio samo bih hteo brze da napredujem...ghrp 6 sam planirao
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #4 poslato: April 16, 2016, 08:53:27 posle podne »

Šta si planirao? CJC ? GHRP-6? IGF-1?

A zašto baš peptidi?

A jesi li savladao osnove "cele priče"? Kako se hraniš? Koliko unosiš proteina, hidrata, masti na dnevnom nivou? Koliki ti je % telesne masti? Obim struka?

Da li imaš dobro formulisan plan treninga?

Znam da neki forumaši nezadovoljni našim "banovanjem" ovakvih tema odu na neke druge forume i tamo mogu čuti( pročitati) najrazličitije "priče" o kurama AAS, dodacima peptida i sl., odvoje neku mukom zaraĂ°enu "crkavicu", kupe sve te magične "bočice" i tabletice, omamljeni iluzijom uspeha preko noći, a da zapravo nikada nisu savladali osnove...nekada kupe i farmaceutski "nečiste" proizvode ili pak "junk fejkove" pa dodatno ugroze svoje zdravlje...a nekada i nisu svesni svih neželjenih efekata (zlo)upotrebe, ili nemaju dovoljno znanja i iskustva da iz svega izvuku maximum uz minimum "neželjenog"...

Bodibilding nikada nije bio samo doping...iskrivljena slika u ogledalu kompleksa...to nije samo takmičarski sport, to nije samo umetnost u vajanju sopstvenog tela...to je način života...dakle, doping nije isto što i bodibilding...smisao svega je nešto viši od pukog ubadanja u sebe "litara roidnih ulja", peptida, T3, klenbuterola. efedrina i sl.

Momče menjaj percepciju sveta oko sebe...

« Poslednja izmena: April 16, 2016, 08:56:58 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #3 poslato: April 16, 2016, 08:02:47 posle podne »

To sto se ne otkriva na doping testu ne znaci da je dozvoljeno, a mi za nedozvoljene stvari ne dajemo savete. Pritom to je toliko komplikovana stvar da cak i da neko zeli preko poruke da ti objasni ne bi islo.

Ne igraj se sa tim stvarima.
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #2 poslato: April 16, 2016, 07:58:36 posle podne »

Ne prica se ovde o nedozvoljenim supstancama
Sačuvana
stekiboss
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #1 poslato: April 16, 2016, 07:31:07 posle podne »

pozdrav svima na forumuda ne duzim jednostavno zelim krenuti sa peptidima jer sam se bas posvetio bb, pa me zanima vase misljenje i moze li mi neko reci da li peptidi imaju neka nezeljena dejstva na ogranizam
inace treniram skoro dve godine bez prekida kada sam krenuo imao sam 76 kg sada 100 kg visok sam 179 pozdrav svima
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 17 upita.