TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 03:53:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoć oko buferovanog kreatina  (Pročitano 3684 puta)
Aleksandar2233
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #19 poslato: Maj 07, 2016, 09:55:44 pre podne »

Hvala na informacijama.  Odlučio sam da ga zamenim.
A ti vule ne moraš da se javljas ako nemaš neke korisne informacije. Zamolio bih te da ne podjebavas. Ja sam pristupio ovom forumu ozbiljno jel su mi trebale informacije.
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #18 poslato: Maj 07, 2016, 02:58:11 pre podne »

Opet neki zajebant keve mi
"Ma lako je ovima na steroidu da pričaju gluposti u nadi da će prodati muda u bočici. "
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #17 poslato: Maj 07, 2016, 01:46:24 pre podne »

Najkraće rečeno, to "puferovanje" omogućava bolju apsorpciju i stabilnost unetog kreatina, tako da sa manjom dozom ostvarujemo željeni efekat...

Naravno, jedna od značajnijih prednosti puferisanog kreatina je što ne izaziva "kreatinsku nadutost", niti stomačne tegobe u odnosu na druge oblike kreatina, pogotovu monohidrat...

Kreatin je kreatin...formula je ista samo je "formulacija" drugačija...
Sačuvana
Aleksandar2233
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #16 poslato: Maj 07, 2016, 12:22:55 pre podne »

Polako momče...malo strpljenja, tvoj uspeh ne zavisi samo od uzetog kreatina( bez obzira na oblik istog), već pre svega od dobro formulisanog plana treninga, ishrane i bazične suplementacije da isprate trenažne napore, kao i dobro tempiranog odmora izmeĂ°u dva treninga( + noćni san)...i naravno dobrog zdravlja kao osnovnog preduslova napretka...

A tu je i faktor "vreme"...dakle, niko sa sigurnošću ne može predvideti napredak ili izostanak istog...i vreme za koje ćeš isti ostvariti...

Ne idealizuj suplemente, oni su samo skroman doprinos celoj priči...ako nisi dovoljno pažnje posvetio treningu i ishrani...uspeh će zasigurno izostati...

Preporuka za čitanje... http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najee-greke-u-radu-na-poveanju-miine-mase.html

Hvala na informacijama.  Moje prvobitno pitanje je bilo jel je taj novi takozvani buferovani kreatin isti kao monohidrat običan ili deluje kao samo snaga. Bez duvanja.  Pozdrav
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #15 poslato: Maj 06, 2016, 11:16:50 posle podne »

Polako momče...malo strpljenja, tvoj uspeh ne zavisi samo od uzetog kreatina( bez obzira na oblik istog), već pre svega od dobro formulisanog plana treninga, ishrane i bazične suplementacije da isprate trenažne napore, kao i dobro tempiranog odmora izmeĂ°u dva treninga( + noćni san)...i naravno dobrog zdravlja kao osnovnog preduslova napretka...

A tu je i faktor "vreme"...dakle, niko sa sigurnošću ne može predvideti napredak ili izostanak istog...i vreme za koje ćeš isti ostvariti...

Ne idealizuj suplemente, oni su samo skroman doprinos celoj priči...ako nisi dovoljno pažnje posvetio treningu i ishrani...uspeh će zasigurno izostati...

Preporuka za čitanje... http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najee-greke-u-radu-na-poveanju-miine-mase.html
Sačuvana
Aleksandar2233
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #14 poslato: Maj 06, 2016, 11:05:02 posle podne »

Ipak cu da kupim običan monohidrat a očekivanja su mi realna. Kao i prošli put uspeh da bude. Tako da cu ovaj da dam nekome a uzeću normalan.nije problem
Sačuvana
Aleksandar2233
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #13 poslato: Maj 06, 2016, 11:02:53 posle podne »

Ma lako je ovima na steroidu da pričaju gluposti u nadi da će prodati muda u bočici. Nisam dobio nikakve korisne informacije ali hvala.
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #12 poslato: Maj 06, 2016, 09:11:54 posle podne »

Ja sam jednom koristio aminokiselinski rastvor sircetne soli koja se izvlaci iz mora i za kratko vreme sam imao jako dobre rezultate....
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #11 poslato: Maj 06, 2016, 09:04:23 posle podne »

Kreatin je dobar ali su tvoja očekivanja nerealna :)
Sačuvana
Aleksandar2233
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #10 poslato: Maj 06, 2016, 08:23:42 posle podne »

Sto se salim. Lepo sam pitao jel valja ovaj kreatin novi.
Sačuvana
Aleksandar2233
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #9 poslato: Maj 06, 2016, 08:23:03 posle podne »

 Pa planiram sad jedno 10 dana bez prestanka trening . I vežbe radim sa baš velikim težinama. Tipa kose budzice radim 38 kg nekad i više po ruci.  A ishranu cu da svedem na 5 obroka. Dosta ugljenih hidrata. Tipa krompir. A ako krenem da se goji prečicu na pirinač.  Brokoli povrće i to.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #8 poslato: Maj 06, 2016, 08:22:52 posle podne »

Zašto imam utisak da se šališ sa nama ?
Sačuvana
Aleksandar2233
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #7 poslato: Maj 06, 2016, 08:20:33 posle podne »

Da al ne možeš ti toliko da jedeš kao i ja. Dva puta belo meso i pre treninga svaki put biftek za snagu. Komplet sam ishranu promenio. Dosta ugljenih hidrata krompir testenina. 5,6 obroka jaka dnevno. Tu sam sigurno 1000 evra na hranu samo dao. Nego tema ova nije o tome. Nego samo pitam jel neko ima iskustvo sa novim kreatinom.  Jel nemam mesec dana da isprobavam. A ne bih da uzimam steroidi. To nikako. To je najlakše uraditi.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #6 poslato: Maj 06, 2016, 08:18:58 posle podne »

Kreatin ko kreatin je dobar izvor ali mislim da imaš prevelika očekivanja. Kako ti izgledaju treninzi i ishrana ?
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #5 poslato: Maj 06, 2016, 07:58:15 posle podne »

 ;D ;D ;D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 17 upita.