TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394949 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 17, 2024, 12:02:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Noge trening?  (Pročitano 2909 puta)
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #24 poslato: Jun 17, 2016, 02:35:43 posle podne »

Potpuno isti princip razmisljanja imam. Godinama iste vezbe, redosled, pauze, serije, ponavljanja i povecavanje tezina, po meni garant za napredak. Mozda se nisam dobro izrazio, vise sam hteo promenu zbog problema sa preponom/ledjima, mada u sustini nista nisam promenio. Smanjio sam tezinu, usavrsavam formu na vecem broju ponavljanja i dodao iskorak kao vezbu.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #23 poslato: Jun 17, 2016, 07:22:37 pre podne »

Ja uvek kazem da trening ne moze da dosadi ako daje rezultata. Da svaki dan radis jednu istu vezbu u 30 serija ni posle 50 godina ti nece dosaditi ako ti vidis rezultate. Ako stalno menjas vezbe a rezultata nema dosadice ti trening posle mesec dana.

A kada je u pitanju tvoj trening ja bi se trudio da usavrsim taj cucanj kako ne bi pravio probleme i kako bi mogao da ga radis ozbiljno.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #22 poslato: Jun 15, 2016, 10:05:32 posle podne »

To sam video da neki rade, kad bude iskorak perfektan onda cu videti. Ili cu da rotiram na svakih par nedelja kombinacije cucanj/iskorak, bugarski/iskorak, bugarski/cucanj i sl. Nisam bio pristalica menjanja vezbi, ali ocigledno da sam dosao u fazu da mi je dosadio isti trening.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #21 poslato: Jun 15, 2016, 09:39:05 posle podne »

Samo uvežbaj tehniku i biće to odlično po tvoje noge, kasnije ubaci i bugarski čučanj.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #20 poslato: Jun 15, 2016, 09:29:23 posle podne »

Pokusao sam par puta i nesto mi nije bio dobar po kolena, a i klimao sam se sav. Sad kako sam resio da popravim formu valjda ce ici bolje. Radim 4 serije cucanj, 4 iskorak, 4 presa, 4 ekstenzija, posle 4 masina za zadnju lozu i 4 mrtvo za zadnju lozu bucicama, pa 5 serija list.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #19 poslato: Jun 15, 2016, 09:13:07 posle podne »

Iskorak je odlična vežba o kojoj god varicaciji da se radi, trebao si ga ranije ubaciti :)
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #18 poslato: Jun 15, 2016, 07:48:02 posle podne »

Nisam ubacio prednji cucanj, ali jesam iskorak. Standardni cucanj i presu sam smanjio tezine, a povecao ponavljanja. Nije mi dobro danas koliko bole noge. Iskorak jos ucim, gledam da pogodim quad, medjutim gluetus mi je ubijen, bolelo je nakon dve serije, mogu misliti kako ce biti sutra. Nikad do sada nisam osetio da tako radi.

Radicu 12+ ponavljanja za noge pa videti reakciju.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #17 poslato: Jun 12, 2016, 06:47:01 posle podne »

Vazi, hvala, javim ako nesto promenim kako ide.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #16 poslato: Jun 12, 2016, 05:14:26 posle podne »

Pa ako ne kontrolises pokret i odes prebrzo i preduboko a nisi dobro razgiban moze ti se desiti da istegnes ledja...isto vazi i za cucanj...Poradi malo na mobilnosti kukova i zadnje loze i neces imati problem ...I meni se desi da ako idem malo uzi stav i pokusam da napravim feder   da malo istegnem gornji deo gluteusa...zato samo kontrolisano dole a jako i eksplozivno gore ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #15 poslato: Jun 12, 2016, 04:19:09 posle podne »

Aj videcu, u sustini iznenadila me informacija da i leg pres moze zeznuti kicmu. Nisam detaljno istrazivao, samo sam video jedan clanak nakon terrorevog posta. Pogledacu jos, ali mozda ostanem na onda istom treningu, samo smanjim tezine i formu dovedem do perfekcije.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #14 poslato: Jun 10, 2016, 09:56:07 posle podne »

Kod prednjeg čučnja trebaš još više da se trudiš da ti leĂ°a ostanu u dobrom položaju, pogotovo na većim kilažama tako da nisam siguran kako će ti to ici.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #13 poslato: Jun 10, 2016, 08:42:06 posle podne »

Mozda bi iskorak mogao da probam. Sad kontam bilo da ubacim prednji cucanj, vise ponavljanja, iskorak, trebalo bi da bude dobra reakcija jer godinama radim samo cucanj kao glavnu vezbu.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #12 poslato: Jun 10, 2016, 08:00:12 posle podne »

Ili umesto cucanja radi iskorak, rumunsko mrtvo dizanje, bugarski cucanj ili slicne složenije vežbe na početku treninga.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #11 poslato: Jun 10, 2016, 07:40:22 posle podne »

Imao sam neki pauzu, ali uglavnom uvek te najteze serije cucnja 6-8 najvise. Neki kazu da imaju bolje rezultate sa 12+ ponavljanja za noge, neki rade i do dvadeset, mozda je sad idealna prilika da probam tako nesto.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #10 poslato: Jun 10, 2016, 07:32:44 posle podne »

Koliko ponavljanja radiš trenutno ?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 17 upita.