TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 12:47:41 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Presecanje u kolenu  (Pročitano 3119 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Jun 22, 2016, 10:51:24 pre podne »

pozdrav, dobrodošao na Pansport forum  :)
- da li si imao nekada ranije ozbiljniju povredu kolena?
- u kom delu kolena se tačno javlja bol?
Sačuvana
Kompany4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #1 poslato: Jun 20, 2016, 07:35:53 posle podne »

Poz svima imam jedan problem javlja mi se bol u desnom kolenu kao presecanje neko kad radim cucanj ili iskorak kod ove dve vezbe najvise nemam nikakav otog na kolenu ili slicno, samo jednostavno vec duze vreme osecam presecanje u kolenu i to narucito na pocetku treninga dobro se zagrevam pre svakog treninga pogotovu kad radim noge, ali desi se da se u toku nekog seta dodje do nekog presecanja u kolenu to kratko traje 1 sekund i prestane, pa moje pitanje je sta moze da bude ja sumljam na meniskus jel ima te neki savet sta bih trebao da uradim ?
 
Evo da napomenem danas sam radio noge zagrevanje 5 min vožnja bicikle pa onda 1 set zagrevanja nozna ekstenzija pa 1 set nozna fleksija i onda posto mi je uvek prva vezba cucanj i tu sam odradio 2 serije zagrevanja i pri zagrevanju na cucnju sam osetio bas to presecanje.Cucanj uvek radim slobodan i to malo ispod paralele ali bas sam danas provalio da kad idem ispod paralele da tada dolazi do presecanja i onda sam uzeo da radim box cucanj stavio sam klupu ispod i tako sam radio i sve je bilo ok.
Imam 19 godina visok sam 188cm i imam 78,79 kila
« Poslednja izmena: Jun 20, 2016, 10:59:52 posle podne od strane Kompany4 » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.067 sekundi sa 17 upita.