TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 06:26:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: STRIJE  (Pročitano 16142 puta)
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #60 poslato: Septembar 14, 2007, 10:57:14 posle podne »

Da, ali oziljak ostaje zauvek, to mi jadno..
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #59 poslato: Septembar 14, 2007, 08:52:29 posle podne »

Mene pitas ? Odkud ja znam, lik se puko metanom, pa se naduvao ko kvasac, i naravno koza mu ispucala svuda bukvalno, i cak kod podlaktica.. Ma btw.. Ali za mene stvarno nema resenja ???.. Kreme mi nisu pomogle, poludecu od toga, pogotovo kada idem na bazen!

Ja imam isti problem,sad sam nasao jos jednu novu na lepezi,na nogama kao da su prisivene izgleda,ispod miske,od trapeza se granaju ka grudima i tricepsu...al jbga,ako hoces da budes veliki strije su skoro uvek tu.Nemoj da mislis da ih ovi svi veliki pro bilderi nemaju zato sto se sada ne vide.Dzej katler je imao ekstremne,flex viler,jejts,ruhl....Meni je markoni rekao da mogu da se znatno smanje svi oziljci pa time i strije,ima neka fora sa ultrazvukom i nekom kremom,zaboravih ime,.Takodje,vidljivost strija zavisi i od procenta masti,sto ti je tanja koza to se manje vide.Ja sam uspeo da sprecim da mi se sire po  bicepsu uspomoc strieta i pobelele su pa se slabo vide.Nazalost jedna tuba strieta mi traje nedelju dana pa mi malo neprakticno da ih tako sprecavam.Sto se ostalih tice,isto su znatno manje vidljive otkad idem u solarijum.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
lanami
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 346


« Odgovor #58 poslato: Septembar 13, 2007, 08:20:16 pre podne »

Mene pitas ? Odkud ja znam, lik se puko metanom, pa se naduvao ko kvasac, i naravno koza mu ispucala svuda bukvalno, i cak kod podlaktica.. Ma btw.. Ali za mene stvarno nema resenja ???.. Kreme mi nisu pomogle, poludecu od toga, pogotovo kada idem na bazen!

probaj gel protiv oziljaka. to ce ti bar ujednaciti ton koze.
ili idi u solarijum :P
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #57 poslato: Septembar 12, 2007, 03:08:24 posle podne »

Mene pitas ? Odkud ja znam, lik se puko metanom, pa se naduvao ko kvasac, i naravno koza mu ispucala svuda bukvalno, i cak kod podlaktica.. Ma btw.. Ali za mene stvarno nema resenja ???.. Kreme mi nisu pomogle, poludecu od toga, pogotovo kada idem na bazen!
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #56 poslato: Septembar 12, 2007, 01:51:44 posle podne »

o budale...
pa sta je hteo da postigne sa nozem??
strije su delimicno pokidana koza i nista vise, a nozem samo moze jos vise d aje pokida...

mis'm...
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #55 poslato: Septembar 12, 2007, 01:23:56 posle podne »

Moj drug iseko nozem stije pa se debil jos vise unakazio.. :| Ja necu tako da prodjem.. A i stace mi laser jbt, kada cu nastaviti da napredujem i da dobijam na masi, pa da mi o5 se naprave strije.. Znaci onda bih bukvalno morao svaka 2 meseca ici da me prze tamo tim laserom.. zlo..
Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #54 poslato: Septembar 12, 2007, 10:09:56 pre podne »

Imam i ja nekoliko strijica koje si mi se pojavile, ali sta sada, ne gledam ja na to nesto previse tragicno...ali to ne znaci, da mi nije bitno kako izgledam tj. najvaznije od svega je da sam ja zadovoljna svojim izgledom...
Sačuvana
lanami
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 346


« Odgovor #53 poslato: Septembar 12, 2007, 07:26:30 pre podne »

Ako mene pitaš preskupo i ne trajno rešenje.. ipak dobra ideja ako ti zaista smetaju a krema ne radi, pretpostavljam da ćeš onda probati sve

nije to moj licni stav, samo prenosim iskustva :D

PS imam i ja par strija, pa se ne nerviram... sta cu... godine ;)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #52 poslato: Septembar 11, 2007, 05:06:27 posle podne »

Ako mene pitaš preskupo i ne trajno rešenje.. ipak dobra ideja ako ti zaista smetaju a krema ne radi, pretpostavljam da ćeš onda probati sve
Sačuvana
lanami
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 346


« Odgovor #51 poslato: Septembar 11, 2007, 07:41:23 pre podne »

"Jedna mogućnost uklanjanja strija je i terapija laserom, koja je delotvorna samo ako su strije još mlade, odnosno u fazi nastanka. No, ni ovaj tretman ne uklanja strije do kraja nego ih samo izbledi. Laser reaguje samo na tamnije nijanse pa, kada su strije tamnocrvene ili smeĂ°e, bit će i najefikasniji.Za vidljivije rezultate potrebna je serija od barem desetak tretmana. "
izvor: http://www.zdraviilepi.com/Magazin-218.aspx

pogledaj i
http://www.doktor.co.yu/forum/viewtopic.php?p=4744 - preporuke raznih krema...
i
http://www.ana.co.yu/forum/viewtopic.php?t=1126 - razna iskustva...
Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #50 poslato: Septembar 10, 2007, 02:52:39 posle podne »

Ne znam sta Uros da ti kazem... slazem se sa Jovom18....pokusaj pronaci neke druge kreme, pa mozda ce ti neke pomoci...strije je moguce ublaziti, ali  gotov je nemoguce resiti ih se...pisala sam o tome ...
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #49 poslato: Septembar 10, 2007, 10:25:47 pre podne »

Majo, UZIMAO SAM TO ALI NE VALJA NISTA! Poludeo sam od tih strija ne pomaze mi nista! :( Eo sad cu videti na bocici kako se zove tacno, eo pise: STREIT (melem za strije) kao prirodni melem.. Ne pomaze mi, Sta da radim?! WTF?!
Kad se jednom dobiju vrlo ih je tesko otkoloniti ali da bi se sprecila njihova pojava koristi antistrije kreme(experimenisi s prizvodima) i mazi ih cesce nego sto to pise na upustvu.
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #48 poslato: Septembar 08, 2007, 11:58:19 posle podne »

mogu se umanjiti, prikriti.
ali ne i nestati.
nije to kana tetovaza  ;D
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #47 poslato: Septembar 08, 2007, 08:16:37 posle podne »

Ako te toliko nerviraju strije, onda se zrtvuj pa otidi da ti to rese laserom.
Samo da ti napomenem, jedan drugar je isao da mu laserom skunu bradavicu, kaze da mu je to bilo najduzis 10 sekundi u zivotu koliko je bolelo, tacnije peklo. :D

M'daaaaaaaa.. Djavola.. Ima sigurno drugacije resenje, pokusacu saznati jbg.. :| Pricao mi neki lik, kao prestani trenirati neko vreme, pa mazi tu kremu, sta ti ja znam .. Uglavnom nisam teo prestati trenirati, znaci nema sanse..
Sačuvana
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #46 poslato: Septembar 08, 2007, 02:46:08 posle podne »

Ako te toliko nerviraju strije, onda se zrtvuj pa otidi da ti to rese laserom.
Samo da ti napomenem, jedan drugar je isao da mu laserom skunu bradavicu, kaze da mu je to bilo najduzis 10 sekundi u zivotu koliko je bolelo, tacnije peklo. :D
Sačuvana
100% NATURAL.
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 18 upita.