TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397590 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 20, 2024, 06:36:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 55 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TA DIVNA STVORENJA  (Pročitano 154896 puta)
mikiveliki
Gost
« Odgovor #184 poslato: Avgust 03, 2007, 12:06:43 posle podne »

Mace i deca, ide li to zajedno u stanu?
Sačuvana
medonjak
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #183 poslato: Avgust 02, 2007, 08:42:26 posle podne »

Ma jok pitoma je  :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12938


Never give up!

« Odgovor #182 poslato: Avgust 02, 2007, 07:36:51 posle podne »

Ona cica maca kraj bazena  je bogom dana...prosto mami...a jel mnogo grebe?  :)
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #181 poslato: Avgust 02, 2007, 02:22:18 pre podne »

REKLI SU O MACHKAMA...

Ono što je super kod mačaka je njihova beskrajna raznovrsnost. Čovek može odabrati mačku koja će odgovarati skoro svakom enterijeru, boji, životnom standardu, karakteru, raspoloženju. Ipak, ispod krzna, ma koje boje bilo, biće zapravo nepromenjena, jedna od retkih slobodnih duša na ovom svetu. – Eric Gurney

Umetnici vole mačke, vojnici pse. – Desmond Morris, zoolog i antropolog

U mačjoj savršenoj eleganciji i superiornoj samodovoljnosti video sam simbol savršene lepote i laskave bezličnosti samog sveta, objektivno sagledanog. U njenoj nemoj mističnosti leži sve čudesno i fascinantno nepoznatog. – H. P. Lovecraft, književnik

Voleo bih da mogu pisati tako misteriozno kao što je mačka. – Edgar Allan Poe, pisac

Primetio sam da ono što mačka najviše ceni kod čoveka nije njegova moć da joj obezbeĂ°uje hranu, što uzima zdravo za gotovo – već njegovu sposobnost da je zabavi. – Geoffrey Household, savremeni pisac

I MENI NAJJACHA

"Od svih Božjih stvorenja, samo se jedno ne može potčiniti i vezati na uzicu. To stvorenje je mačka. Kada bi se čovek mogao ukrstiti sa mačkom to bi njega unapredilo ali bi unazadilo mačku."   Mark Tven, pisac




koliko ja znam ... samo jedno stvorenje se moze potchiniti i vezati na uzicu ..
a ti probaj sa medvedima .. pa javi :D ;D
« Poslednja izmena: Avgust 02, 2007, 02:30:25 pre podne od strane Lokk1 » Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #180 poslato: Avgust 01, 2007, 02:41:21 posle podne »

REKLI SU O MACHKAMA...

Ono što je super kod mačaka je njihova beskrajna raznovrsnost. Čovek može odabrati mačku koja će odgovarati skoro svakom enterijeru, boji, životnom standardu, karakteru, raspoloženju. Ipak, ispod krzna, ma koje boje bilo, biće zapravo nepromenjena, jedna od retkih slobodnih duša na ovom svetu. – Eric Gurney

Umetnici vole mačke, vojnici pse. – Desmond Morris, zoolog i antropolog

U mačjoj savršenoj eleganciji i superiornoj samodovoljnosti video sam simbol savršene lepote i laskave bezličnosti samog sveta, objektivno sagledanog. U njenoj nemoj mističnosti leži sve čudesno i fascinantno nepoznatog. – H. P. Lovecraft, književnik

Voleo bih da mogu pisati tako misteriozno kao što je mačka. – Edgar Allan Poe, pisac

Primetio sam da ono što mačka najviše ceni kod čoveka nije njegova moć da joj obezbeĂ°uje hranu, što uzima zdravo za gotovo – već njegovu sposobnost da je zabavi. – Geoffrey Household, savremeni pisac

I MENI NAJJACHA

"Od svih Božjih stvorenja, samo se jedno ne može potčiniti i vezati na uzicu. To stvorenje je mačka. Kada bi se čovek mogao ukrstiti sa mačkom to bi njega unapredilo ali bi unazadilo mačku."   Mark Tven, pisac


« Poslednja izmena: Avgust 01, 2007, 02:51:29 posle podne od strane TashaBG » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #179 poslato: Avgust 01, 2007, 02:14:46 posle podne »



Evo jedne  ;D Cena dogovor  :D


Eh sad,jel zahteva mnogo hrane? ;D ;D ;D ;D ;D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
maja
Gost
« Odgovor #178 poslato: Avgust 01, 2007, 01:33:41 posle podne »

Cene jednog sijamskog maceta, koliko sam videla po Internetu se krece od 10-20 evra...
Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #177 poslato: Avgust 01, 2007, 01:29:35 posle podne »

Evo jedne sličice..nije moja mačka...ja inače imam 2 obične mace i jednu Rusku plavu mačku....

[prilog je izbrisao admin]
« Poslednja izmena: Avgust 01, 2007, 01:41:43 posle podne od strane maja » Sačuvana
medonjak
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #176 poslato: Avgust 01, 2007, 12:38:24 posle podne »



Evo jedne  ;D Cena dogovor  :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12938


Never give up!

« Odgovor #175 poslato: Avgust 01, 2007, 12:26:02 posle podne »

Jel zna neko koliko se krecu cene sijamskih macaka i ako neko ima slike neka okaci,jako su mi prelepe.
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #174 poslato: Jul 31, 2007, 04:50:10 posle podne »

znam ljudi koji se obracaju psu-Roki sine nemoj mi tu njusiti... i slicno...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Lokk1
Gost
« Odgovor #173 poslato: Jul 30, 2007, 11:22:47 posle podne »

moja keva je prichala sa ribicama :D :D :D
loodilooooooo :D :D :D ..
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #172 poslato: Jul 30, 2007, 10:25:59 posle podne »

"6. Pričaj sa mnom jer ja ipak znam šta misliš i osećaš."   xexe... što se mene tiče ja joj kažem po koju, onako kao sa čovekom, ali što ćale voli da se sit ispriča sa njom...  ;D ;D ;D

i moja mama prica sa mojom ninom  :D :D :D
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12938


Never give up!

« Odgovor #171 poslato: Jul 30, 2007, 12:23:28 posle podne »

Covek moze zavoleti zivotinju veoma jako.Znam iz licnog iskustva i kroz to sam prolazio dosta puta.Imao sam u nekim trenutcima utisak kao da je otisao clan moje najuze familije.
A kad malo bolje razmislim to i jeste bilo tako.Veoma mi je zao sto im zivotni vek nije kao covekov,bilo bi svima lakse.
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #170 poslato: Jul 28, 2007, 11:56:53 posle podne »

"6. Pričaj sa mnom jer ja ipak znam šta misliš i osećaš."   xexe... što se mene tiče ja joj kažem po koju, onako kao sa čovekom, ali što ćale voli da se sit ispriča sa njom...  ;D ;D ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Stranice: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 55 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.25 sekundi sa 18 upita.