TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397590 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 19, 2024, 08:57:42 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 55 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TA DIVNA STVORENJA  (Pročitano 154877 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #289 poslato: Decembar 13, 2007, 06:50:42 posle podne »

I tako idemo ukrug...Uostalom odosmo u off jer je tema oko kucnih ljubimaca koliko sam ja svatio pa d ane trujemo pricama o trebljenju ovaca :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #288 poslato: Decembar 13, 2007, 06:48:24 posle podne »

samo iz tog razloga sto selekcija nije isla na osobine kao sto su veliki rogovi i duge noge za bezanje vec na sto vecu proizvodnju mesa i mleka i tako smo dobili ustvari ove retarde od zivotinja koje su u mnogo cemu u zasostatku za svojim precima,ali eto daju meso itd.sto nas jedino i zanima...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #287 poslato: Decembar 13, 2007, 06:44:27 posle podne »

pa nije bas tako zacaran...ljudi prestanu da jedu meso,ostave jadne ovcice na miru i krug je prekinut...ali,ali...
Ostave ih,buduci da su pripitomljene u divljini ce ih za par godina potamaniti grabljivci...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #286 poslato: Decembar 13, 2007, 06:43:31 posle podne »

pa nije bas tako zacaran...ljudi prestanu da jedu meso,ostave jadne ovcice na miru i krug je prekinut...ali,ali...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #285 poslato: Decembar 13, 2007, 06:41:09 posle podne »

pa tesko,dakako,jer da ih ljudi ne jedu ne bi bilo potrebe,a posto od njih zavisi nas opstanak moramo ih proizvoditi

Pa zavisi,ali sve je to zacarani krug...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #284 poslato: Decembar 13, 2007, 06:39:46 posle podne »

pa tesko,dakako,jer da ih ljudi ne jedu ne bi bilo potrebe,a posto od njih zavisi nas opstanak moramo ih proizvoditi
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #283 poslato: Decembar 13, 2007, 06:27:53 posle podne »

ne,dragi moj Hanse
ljudi samo zele da veruju da zivotinjama daju zivot i da im to daje pravo i da ga oduzmu...
a to naravno nije tacno...istina je da zivotinje nama daju zivot i da mi mnogo vise zavisimo od njih nego one od nas.

Kakogod,samo kazem d ami gajimo zivotinje zbog hrane...Tesko da bi na svetu bilo miliona ovaca i krava itd...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #282 poslato: Decembar 13, 2007, 06:23:55 posle podne »

ne,dragi moj Hanse
ljudi samo zele da veruju da zivotinjama daju zivot i da im to daje pravo i da ga oduzmu...
a to naravno nije tacno...istina je da zivotinje nama daju zivot i da mi mnogo vise zavisimo od njih nego one od nas.
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #281 poslato: Decembar 13, 2007, 05:38:26 posle podne »

Pa ovako,nemozes jednostavno zameniti meso nikakvim biljem.Shvati da ne mozes imati rezultata bez mesa.Sto se tice konja,koza,ovaca,pilica....Mi im dajemo zivot i mi ga uzimamo...surovo ali tako je...
Da li vi shvatate da covek nije poceo da jede meso nikamd ne bi razvio ovako napredan mozak?Jel to svima bar jasno?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandra
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #280 poslato: Decembar 13, 2007, 09:15:18 pre podne »

@Nazalost nista od bodibildinga bez mesa...ali opet nikad necu moci konjetinu da jedem...

Evo poziva da nam se i nutricionisti prikljuce, ako su belancevine ono sto ti je potrebno iz mesa, onda postoje i namirnice biljnog porekla koje tu mogu odigrati svoju ulogu, kao i sve vrste sireva, jaja...
A sto se tice konjetine - zasto praviti razliku, zasto smatrati zivot konja vrednijim od zivota krave, samo zato sto ih vidimo kao "plemenite" zivotinje? ...

Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #279 poslato: Decembar 12, 2007, 11:42:00 posle podne »

ljudi uzmite malo hrcaka...imam kuci 2 macke i 14 hrcaka...pomozite plz :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #278 poslato: Decembar 12, 2007, 11:34:14 posle podne »

nije ovde zadovoljstvo sto se moze videti,bar ja nisam tako to skontala.
prosto,ljudi imaju da odrade posao i tako i postupaju.jedino sto im posao nije da naslazu kutije na gomilu vec da ubiju i oderu zivotinje.i tu nastaje problem jer oni nemaju u podsvesti cinjenicu da i zivotinje imaju osecanja,da su to ziva stvorenja.oni to cap-cap,po kratkom postupku.sta ima veze sto je rakun ziv dok mu skidaju kozu,bitno je da se koza skine.to je filozofija.takvi ljudi nemaju ni svesti ni savesti.
film je gadiluk kakav do sada jos nisam videla.tj.kakav nisam ni verovala da postoji
nekim lovcima koje poznajem se stomak okrenuo kada su pogledali tih 5-10 sekundi koliko su izdrzali
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #277 poslato: Decembar 12, 2007, 09:49:34 posle podne »

Ja imam odgaivacnicu Nemackih ovcara i te pse smatram NAJVECIM PRIJATELJIMA za koje znam da me nikad nece izneveriti,to su stvorenja koja prenose samo pozitivnu energiju...Nisam gledao film i nezelim,covek koji ubija zivotinje iz zadovoljstva a ne zbog potrebe opstanka je podjednako spreman ubiti i coveka.ma za takve je dozivotna samica! ???
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #276 poslato: Decembar 12, 2007, 08:07:52 posle podne »

pa snimak je vise nego potresan
ubijanje zivotinja na najbrutalnije nacine,dranje koze na zivo...uzas
ko uspe da odgleda ceo film je zreo za psihijatriju
posle tog flim mislim da ne mozes biti ljut.covek jednostavno zanemi...nema tog komentara da opise tu strahotu.
ja u principu nisam gadljiva i svakakvih sam se gadosti nagledala,ali ovo....
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #275 poslato: Decembar 12, 2007, 06:33:58 posle podne »

Ljudovi, ajde neko neka prepriča šta je na snimku... Ne bih da odgledam pa posle zbog trauma da postanem masovni ubica... BTW, na nacionalnoj geografiji sam gledao emisiju o ubijanju delfina i foka... jbote, prvo mi došlo da zaplačem, a posle sam poludeo i došlo mi da uzme pušku i načestitam se Nove godine pojedincima...  >:(  Zvuči kao dečija mašta, ali nikada ne znaš gde ti je granica, tako da...  ::)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Stranice: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 55 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.155 sekundi sa 18 upita.