TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397589 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 19, 2024, 06:42:14 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 55 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TA DIVNA STVORENJA  (Pročitano 154870 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #304 poslato: Januar 13, 2008, 02:48:52 pre podne »

ljudi ja gledao neki film na you tube o zlostavljanju zivotinja, ono je gore od svih horora zajedno..
Majke mi razmisljam da postanem vegetarijanac. Sve mi se zgadilo, a tek one svinje pune tumora od neke hemije sto im daju,pa posle ja to pojedem, uzas.
ja ne jedem svinje :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #303 poslato: Januar 10, 2008, 10:44:07 posle podne »

ljudi ja gledao neki film na you tube o zlostavljanju zivotinja, ono je gore od svih horora zajedno..
Majke mi razmisljam da postanem vegetarijanac. Sve mi se zgadilo, a tek one svinje pune tumora od neke hemije sto im daju,pa posle ja to pojedem, uzas.

do jaja  ... vishe ostaje meni ...
Sačuvana
Marko.NS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #302 poslato: Januar 02, 2008, 05:19:40 posle podne »

ljudi ja gledao neki film na you tube o zlostavljanju zivotinja, ono je gore od svih horora zajedno..
Majke mi razmisljam da postanem vegetarijanac. Sve mi se zgadilo, a tek one svinje pune tumora od neke hemije sto im daju,pa posle ja to pojedem, uzas.
Sačuvana
MarcoS
The World is Mineeee..........
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47


« Odgovor #301 poslato: Decembar 26, 2007, 10:47:03 posle podne »

madjarski puli :D
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #300 poslato: Decembar 23, 2007, 06:40:17 posle podne »

ma covek je pokvario uslove pa vadi fleke na razne druge nacine i razmnozavaju se one samo tako i bez ljudi,nije to problem...a druga stvar,naisla sam na podatak da je covecija vilica po nekim istrazivanjima prilagodjenija zvakanju i ishrani biljnim hranivima nego mesnoj ishrani.
a sa druge strane da bi bili zakrzljali da ne jedemo meso ne bi bas rekla,mozda samo ne bi imali problema sa holesterolom i sl.


shto nemamo sposobnost da varimo vlaknaste UH koa drugi biljojedi ... zashto nemamo problema sa varenjem mesa ??

ja nemam problema da pregrizem parche mesa ... ti ... mozda nam je vilica promenila oblik iz razloga shto nemoramo da koljemo zivotinju zubima .. nego koristimo alat  ...

shto je teshko prihvatiti da smo svashtojedi ???
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #299 poslato: Decembar 23, 2007, 06:36:07 posle podne »

pa bio bi veci balans na svetu da nema nas sigurno ....

ali poshto smo tu kao jedina inteligentna bica ... i treba da ih koristimo za ishranu ... samo shto to treba pametnije uraditi ... vishe mi je zao jednog nesrecnika u zafrici shto umre od gladi nego 1000213120312021  ovaca ...

samo vishe treba da koristimo mozak i bice sve ok ;)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #298 poslato: Decembar 15, 2007, 03:59:22 posle podne »

ma covek je pokvario uslove pa vadi fleke na razne druge nacine i razmnozavaju se one samo tako i bez ljudi,nije to problem...a druga stvar,naisla sam na podatak da je covecija vilica po nekim istrazivanjima prilagodjenija zvakanju i ishrani biljnim hranivima nego mesnoj ishrani.
a sa druge strane da bi bili zakrzljali da ne jedemo meso ne bi bas rekla,mozda samo ne bi imali problema sa holesterolom i sl.

E pa dobro,odsad bildujem i jedem salatu samo...pa vi nosite moje misice na dusi...Kako moze da s enamnozi zivotinja  ako je grabljivci stalno drze pod kontrolom??Hoces stvarno da kazes da bi bilo ovoliko krava i ovaca na svetu da ih covek nije naselio po celom svetu??
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #297 poslato: Decembar 15, 2007, 03:41:56 posle podne »

ma covek je pokvario uslove pa vadi fleke na razne druge nacine i razmnozavaju se one samo tako i bez ljudi,nije to problem...a druga stvar,naisla sam na podatak da je covecija vilica po nekim istrazivanjima prilagodjenija zvakanju i ishrani biljnim hranivima nego mesnoj ishrani.
a sa druge strane da bi bili zakrzljali da ne jedemo meso ne bi bas rekla,mozda samo ne bi imali problema sa holesterolom i sl.
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #296 poslato: Decembar 14, 2007, 02:57:11 posle podne »

@.Sto se tice konja,koza,ovaca,pilica....Mi im dajemo zivot i mi ga uzimamo...surovo ali tako je...

Zivot im svakako nismo dali, ali ga oduzimamo. Isto tako tvoja tvrdnja o mozgu koji je razvijen usled ishrane mesom.... pa lavovi bi onda trebalo da caruju na celoj planeti, svojim bi intelektom bili daleko iznad bilo kog ljudskog bica....
No to je stvar licnog izbora, svesti i savesti...

Ne ja ti kazem da pitas nekog iskusnog naucnika i antropologa kako smo razvili mozak kakav imamo danas.Aman vise,da smo biljopjedi bili bismo zakrzljala gomila koja ima problema sa probavom...

A kako im nismo dali??Dali bi imali miliopne ovaca na novom zelandu da ih covek nije razmnozio i napravio uslove za isto?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandra
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #295 poslato: Decembar 14, 2007, 08:41:36 pre podne »

@.Sto se tice konja,koza,ovaca,pilica....Mi im dajemo zivot i mi ga uzimamo...surovo ali tako je...

Zivot im svakako nismo dali, ali ga oduzimamo. Isto tako tvoja tvrdnja o mozgu koji je razvijen usled ishrane mesom.... pa lavovi bi onda trebalo da caruju na celoj planeti, svojim bi intelektom bili daleko iznad bilo kog ljudskog bica....
No to je stvar licnog izbora, svesti i savesti...
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #294 poslato: Decembar 13, 2007, 09:38:23 posle podne »

stvarno... C C C
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #293 poslato: Decembar 13, 2007, 09:09:39 posle podne »

opa
ako cemo tako $%*$#*#piF%$#&p>?"|"PT+=
eto ti!

:D :D :D :D odvratni spameri :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #292 poslato: Decembar 13, 2007, 08:35:23 posle podne »

opa
ako cemo tako $%*$#*#piF%$#&p>?"|"PT+=
eto ti!
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #291 poslato: Decembar 13, 2007, 06:54:12 posle podne »

Ma kad krenem da te psujem Ivanooo ti *%&# i &*%$# :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #290 poslato: Decembar 13, 2007, 06:53:09 posle podne »

bas sam htela da konstatujem da ovako mozemo u nedogled...
uglavnom bar smo dali dobar primer drugim kolegama forumasima da se diskusija moze voditi i bez ruznih reci i neprijatnosti :)
ura za nas
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Stranice: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 55 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 18 upita.