TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397583 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 19, 2024, 10:24:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 55 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TA DIVNA STVORENJA  (Pročitano 154834 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12937


Never give up!

« Odgovor #424 poslato: April 12, 2008, 03:16:58 posle podne »

Lep je jako.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #423 poslato: April 11, 2008, 10:51:27 posle podne »

awwwwww
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #422 poslato: Mart 12, 2008, 09:48:00 posle podne »

pa zbog onih humanih koji kontaju da je zivotinji posle nekog vremena boje na ulici nego kod njih i imamo taj problem sa lutalicama
ako uopste govorimo o napadima lutralica...
ima opet onih humanih koji vole da imaju kojekakve krvolocne i opasne zivotinje,pa ih ceo zivot uce tom ponasanju i bude ubilacke instikte (koje ima uzgred receno i sam covek a ne zivotinja...).i tada je zlo neminovno...
ako smo ljudi ajde da uptrebimo ono sto navodimo kao osnovni atribut zbog koga se nalazimo na vrhu lanca ishrane...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Lokk1
Gost
« Odgovor #421 poslato: Mart 12, 2008, 06:10:19 posle podne »

jbt pricate o tim psima lutalicam ko da su vukodlaci sa zubima od 3m i jedno 65kg misica...pa taj pas je kao i svi ostali...nece ni jedan pas krenuti iz cista mira...ko zna sta je taj preziveo sve pa ima jadnicak tikove od svega i cega se sve plasi...a ne odma puno lutalica...grizu ljude...jedu decu...kidnapuju penzionere.....

vaistinu ... ne kontam problem .... shutnesh ga !?  osim ako nije pit ili neko ogromno tele koje stvarno lichi na vukodlaka :// sve u svemu treba to skloniti sa ulice ... ali kontam da nema gde da ih stave zbog ,,humanih ljudi '' kojima je ,,sklanjanje'' toga sa ulice ,,nehumano '' ://
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12937


Never give up!

« Odgovor #420 poslato: Mart 12, 2008, 12:03:57 posle podne »

jbt pricate o tim psima lutalicam ko da su vukodlaci sa zubima od 3m i jedno 65kg misica...pa taj pas je kao i svi ostali...nece ni jedan pas krenuti iz cista mira...ko zna sta je taj preziveo sve pa ima jadnicak tikove od svega i cega se sve plasi...a ne odma puno lutalica...grizu ljude...jedu decu...kidnapuju penzionere.....

To sta je pas preziveo nije nasa krivica niti krivica jadne dece koja su izujedana.Nema ama bas nikakvog razloga da to opravdava njihove napade na ljude.A to da nece krenuti iz cista mira..e tu druze moj jako gresis.
Sačuvana
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #419 poslato: Mart 11, 2008, 06:39:46 posle podne »

mene je ujeo rotvajler iz cista mira koji je uzgred bio veliki kao ja jer sam imao 7 godina. imao je bar upola vecu glavu od mene, i to komsijski pas, kasnije je i pobegao ...
toliko o tome da pas nece da napadne iz cista mira. :-\
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #418 poslato: Mart 11, 2008, 05:17:18 posle podne »

Nije mi se desilo da me napadne, al da dodjem u tu situaciju, ili bi ga ishuto ili bi ga gadjao necim... toliko
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #417 poslato: Mart 11, 2008, 05:10:04 posle podne »

Nemoj mi reci da nisi chuo ni jedan sluchaj da je neki pas ugrizao nekoga na ulici. I shta sad ako je pas imao "teshko detinjstvo" treba da opravdavamo napade.
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #416 poslato: Mart 11, 2008, 05:00:36 posle podne »

jbt pricate o tim psima lutalicam ko da su vukodlaci sa zubima od 3m i jedno 65kg misica...pa taj pas je kao i svi ostali...nece ni jedan pas krenuti iz cista mira...ko zna sta je taj preziveo sve pa ima jadnicak tikove od svega i cega se sve plasi...a ne odma puno lutalica...grizu ljude...jedu decu...kidnapuju penzionere.....
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #415 poslato: Mart 11, 2008, 04:42:27 posle podne »

Vidish to me uvek zanimalo, shta da radim ako se nadjem sa nezgodnim kerom jedan na jedan.
  na mene kad vitim da laje i nalece vidim besan pas,samo se ukopas u mestu(ili ga gledas u oci ali ne skidas pogled,ili ga nemoj uopste gledati) ovo provereno radi,u kraju sma gde ima 100 lutalica a pola su besni....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #414 poslato: Mart 11, 2008, 04:38:20 posle podne »

Bacis mu kosku! :D
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #413 poslato: Mart 11, 2008, 04:28:47 posle podne »

Vidish to me uvek zanimalo, shta da radim ako se nadjem sa nezgodnim kerom jedan na jedan.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #412 poslato: Mart 11, 2008, 04:17:25 posle podne »

ne gledajte ga u oci i nece vas ujesti
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #411 poslato: Mart 11, 2008, 01:16:15 posle podne »

kod studenjaka

haha to mora da su oni ciganski, ima ih tu stalno. Ja jednom prolazio tuda bajsom i isto krenuli da laju na mene.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12937


Never give up!

« Odgovor #410 poslato: Mart 11, 2008, 12:39:50 posle podne »

Samo sam zeleo malo skrenuti paznju sa kakvim se problemom suocavamo.Ta divna stvorenja mogu da budu i veoma razjarena stvorenja.To je poenta mog prethodnog teksta.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 55 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 18 upita.