TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:49:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Problem sa skocnim zglobom  (Pročitano 3088 puta)
krank
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


eat train sleep repeat

« Odgovor #1 poslato: Septembar 19, 2016, 09:19:22 posle podne »

Bavim se sportom, i imao sam pre par godina 2,3 ozbiljnija uvrtanja zgloba, sanirao sam mirovao, nikad nista nije popucalo, ali sad imam problem da bukvalno kad hodam na ravnom iz cista mira izvrnem zglob, i to uvek na spoljnu stranu, bol se onda javi sa unutrasnje strane ispod zgloba ka peti i sa spoljne ispod ali malo vise ka risu , ta uvrtanja su bez propratnog oticanja. Pokusao sam sa dubokim patikama ali se isto desava, ocito su ligamenti znatno oslabljeni, pa me zanima da li postoje neke vezbe koje bi mogao da radim za jacanje, ili je steznik pod obavezno ili bilo kakav savet kako bi sprecio dalja ovakva desavanja, hvala na odgovoru.
I imam pitanje da li mozda prekrutost zadnje loze moze da doprinosi tom cestom izvrtanju izmedjuostalog?
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2016, 09:23:59 posle podne od strane krank » Sačuvana
\"Skromnost bi morala biti vrlina onih koji nemaju drugih vrlina.\"
\"Na sledecim izborima glasam za Ali Babu, on je imao samo 40 lopova.\"
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 17 upita.