TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:39:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebna mi pomoc oko sumplementacije i treninga  (Pročitano 2293 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 30, 2016, 05:58:25 posle podne »

Ako mene pitaš posle trčanja možeš i BCAA + glutamin + proteinski suplement...naravno uklapaj u ciljani unos makrosa( proteina)...naravno, obrati pažnju i na "ekonomiju", tako da "raspon doza", kao i ukupno doziranje budu održiva i isplativa investicija...a sa druge strane da i doziranje bude "efikasno"...

Samo ne zaboravi da ne bi trebalo preterivati sa kardio-treningom...bar 2 dana potpunog odmora od treninga u toku nedelje...

Mislim da bi trebalo da trbušnjake ubaciš uz trening sa tegovima...a da kardio bude to što bi i trebalo da bude...  ;)
« Poslednja izmena: Oktobar 30, 2016, 06:26:11 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Odin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 30, 2016, 04:12:45 posle podne »

HVALA PUNO OBOJCI,samo još jedno pitanje da li da uzimam i posle trčanja il mi dovoljno posle trčanja samo BCAA il nema potrebe ništa?Radim posle trčanja trbušnjake,sitne vežbice tipa vijača...Ništa sa tegovima
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 30, 2016, 02:34:03 pre podne »

Odineee...

Pa rekosmo u drugoj temi da nema "magije pretvaranja masnog tkiva u mišiće"...to čak ni bogovi iz nordijske mitologije ne mogu da urade...  ;)

Mislim i da smo u drugoj temi dali preporuke oko doziranja suplemenata i sl., čak i objašnjenje kako nisi dobio "zle kile" od Power proteina, dakle Power protein nije kriv! Već loše koncipirana ishrana i postavka treninga!

Pomenute suplemente , tj. BCAA + glutamin, možeš uzimati, pre, u toku i posle treninga...neka preporuka za BCAA je 0,3-0,5 g po kg, isto i za glutamin...proteinski suplement uzimaj posle treninga sa BCAA i glutaminom...

Kao što je Dušan primetio...da li si ispoštovao preporuke u drugim temama oko treninga i ishrane?

Sačuvana
Odin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 29, 2016, 07:34:49 posle podne »

I kako da pijem BCCA i glutamin
Sačuvana
Odin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 29, 2016, 07:30:04 posle podne »

Kako ti se cini ovaj protein i jel valja nesto.Pio sam Power i nisam zadovoljan bio,sad sam opet uzeo Power al Isolat,kazu da je dobar?  http://www.pansport.rs/Proteini/Izolati-proteina-surutke-whey/PS150-Power-Whey-Isolate.html
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 29, 2016, 05:27:16 posle podne »

Uspori sa tom suplementacijom, bolje je za sad ostavi po strani a za početak se posveti ishrani i treningu jer po ovome što si napisao deluje kao da te dve stvari nisu baš kako treba :)
Sačuvana
Odin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 29, 2016, 05:24:28 posle podne »

Power BCAA 2:1:1  I Glutanator sam uzeo cisto da se zna ako ima neke veze
Sačuvana
Odin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 29, 2016, 05:13:47 posle podne »

Drugari treba mi vaša pomoc oko sumplimenata i treninga.Ovako uzeo sam od vas Protein,Glutamin i BCAA.
E sad zanima me kako da kombinujem Glutamin i BCAA?
Moj cilj je pretvaranje viška masnih naslaga u mišič,treniram 2x dnevno.
Ujutru,to jest pre podne Dižem tegove a uveče trčim uz vežbe kod kući tipa vijača,trbušnjaci,čučnjevi....
Pa me zanima kako da pravilno iskombinujem Glutamin i BCAA sa mojim treninzima,da li da pijem i jedno i drugo odma posle oba treninga il kako vi savetujete da ih koristim?Protein necu jos da pijem,nek stoji u sobi za sad.
HVALA UNAPRED SVIMA NA POMOĆI
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.067 sekundi sa 18 upita.