TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 04:11:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Saveti u vezi kreatina.  (Pročitano 1572 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Avgust 03, 2017, 10:44:55 posle podne »

A odakle ti pare za kreatin? Pošto vidim kukanje oko hrane i sl. , čemu onda izdavajanje novca za kreatin? Meni se čini da je to luksuz...ipak mišići od kreatina ne rastu po principu "perpetuum mobile", već nešto osim vode, mora da izgradi te mišiće...zar ne?

Sve što te zanima o kreatin, detaljno je opisano u jednom tekstu( mehanizam dejsta, doziranje, eventualne štetnosti...)... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/nekoliko-stvari-o-kreatinu-koje-vam-se-precutkuju
Sačuvana
Neo_O
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Avgust 03, 2017, 09:53:11 posle podne »

Pozdrav svima na forumu, imam 17 godina imam 93-4kg i 187-8 cm i treniram oko 5 godina. 3 godine sam trenirao StreetWorkout i jedno 2 godine vezbam sa tegovima da tako kazem, napravio sam sam teg posto nema teretane u mom mestu gde ja zivim i radim sa njim benc, cucanj, mrtvo, ramena, radim jos i zgibove, propadanja i sklekove. Napredujem i ovako dobro, ali imam potrebu da pitam da li ce mi kreatin pomoci da povecam misicnu masu? Da li ja treba da ga uzimam? ishrana mi nije vrhunska, ali jedem dosta proteinske hrane i pazim koliko mogu, sta cu ja sa 17 godina , odakle mi da izdvojim pare za ishranu. I zato pitam da li treba ja da ga koristim ili ne? Ako da koliko dugo i kako? I da li ce opasti to sve sto se nabaci za vreme konzumiranja. Neke nezeljene pojave da li ima? Hvala! :)

Послато са K012 уз помоћ Тапатока

Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 19 upita.