TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 01:31:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoć u vezi treninga i ishrane  (Pročitano 2804 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #2 poslato: Januar 18, 2017, 11:30:44 pre podne »

Pozdrav,
Trebalo bi nam više informacija o tvom treningu i ishrani da bi mogli da ti damo odgovarajuće savete. Bilo bi dobro ako možeš da postaviš koju sliku trenutnog izgleda da vidimo sa čime startuješ i šta je sve potrebno raditi po pitanju treninga i ishrane da bi došao do željenih rezultata.
Sačuvana
Stefan Milanović
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #1 poslato: Januar 17, 2017, 11:07:09 posle podne »

Imam 16 godina, 184 cm sam visok i težak 72 kg.Bavim se fudbalom već 8 godina i dve godine ne intezivno radim različite tipove vezbi snage.Moji ciljevi su sledeći : dovodjenje mišićne definicije do savršenstva, povećanje brzine ,eksplozivnosti, skočnosti i izdržljivosti i okretnosti.Trenutno sam u odličnoj formi mogu uraditi 20 zgibove i oko 50 sklekova i sto se tice trčanja mogu istrčati na kuperovom testu 3000 metara.Iako mnogo treniram i hranim se dosta zdravo i dalje nemam izražene trbusnjake i misicnu definiciju.Da li neko moze da mi da neke savete sto se tice treninga i ishrane.Unapred sam zahvalan i da napomenem da ne radim sa tegovima uopšte vec samo vežbe gde je opterećenje sopstveno telo.Ako neko moze da mi kaze neki plan i program treninga i plan ishrane bio bih veoma zahvalan.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 18 upita.