TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 12:49:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Anthony Joshua trening- primer dobre fizicke pripreme za mec  (Pročitano 1209 puta)
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #5 poslato: Novembar 21, 2017, 11:49:52 posle podne »

Evo jos jednog kvalitetnog videa od AJ, gde se mogu videti vrlo korisne vezbe za borilacke atlete?
https://www.youtube.com/watch?v=qATO8UYBQ8I
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #4 poslato: April 21, 2017, 02:53:57 posle podne »

Kad smo pogledali Antonija, ajmo sad i Klicka :) Iako je presao cetrdesetu dosta je ocuvao brzinu. U jednom interviju koji je ranije dao, rekao je da pored redovnog treninga par puta nedeljno igra stoni tenis koji mi je pomogao da ocuva refleks. Vrhunski sportista vodi racuna o svakom segmentu svojih sposobnosti, stoga svaka inovacija je dobrodosla :)
https://www.youtube.com/watch?v=vmY-UtEsXAU
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #3 poslato: April 03, 2017, 09:26:25 posle podne »

Trener bi trebal oda mu je doticni Robert McCracken. Ali o coveku ne znam nista, ali ocigledno rade dobar posao. Jedva cekam fight! :D
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #2 poslato: April 03, 2017, 09:15:47 posle podne »

Momak je jedan od spreminij boksera u ovoj kategoriji! Ocigledno da ima kvalitetne treninge koji pokadjaju ono sto mu je najpotrebnije za meceve, Imas neki podatak-informaciju ko mu je glavni trener?
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #1 poslato: April 03, 2017, 09:01:08 posle podne »

Ovaj video mi je zapao za oko, jer buduci izazivac za titulu teskaskog prvaku u boksu, ove pokazuje vrlo interesantnu kompilaciju metoda i vezbi koje koristi za mec protiv Klicka. Iz mog ugla koristi dosta specificnih vezbi sto je po meni kljuc dobre fizicke spreme. Posebno kada se radi o teskaksima ciji misici u ovom sportu "traze" puno kiseonika, rasipanje snage u nebitne vezbe samo narusava rezultat. Dobar izabir vezbi je ovde prikazan pre svega. naravno, podjednako je bitno kako mu je programiran intenzitet, oporavak itd. Ali nesto mi dobro "mirise" da ce decko biti full spreman za mec.
Ko ima vremena nek pogleda, svidece se svakom praktikantu borilacki vestina i sportova :)
https://www.youtube.com/watch?v=cvhahM3VP3I
« Poslednja izmena: April 03, 2017, 09:27:03 posle podne od strane Marko Vlajic » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 19 upita.