TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:41:21 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol ispod levog dela grudi  (Pročitano 4806 puta)
stokton
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 152

« Odgovor #3 poslato: Maj 03, 2017, 04:40:08 posle podne »

Ma nista brate, treniram i fudbal, nemam nikakve tegobe, ni pri disanju, ni pri spavanju. Ali eto iz cistog mira samo me probode. Frka mi je samo sto pocinje od stomaka a zavrsava se blizu predela srca... Jel postoji tu neki zivac, neka arterija, zila neka, dotok krvi do srca, nesto? Kazem vam, samo prostruji i to je to. Poslacu vam i sliku. Nemam pritisak. Ne znam da li sam vam lepo opisao.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Maj 03, 2017, 01:18:47 posle podne »

Hm, a neki problem sa vratnim, grudnim delom kičmenog stuba?

Deformiteti? Skolioza?

Da li se bol javlja pri nekom pokretu "u toku dana"( aktivnosti) ili samo u toku noći...hm, nezgodan položaj prilikom spavanja?! Udoban krevet? Jastuk?

Trnjenje prstiju na rukama? Mravinjanje?

Pojava grčeva?

« Poslednja izmena: Maj 03, 2017, 01:22:12 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
stokton
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 152

« Odgovor #1 poslato: Maj 03, 2017, 07:40:18 pre podne »

E ovako, u decembru 2016 god osetim neko strujanje od sekunde, dve od stomaka pa se zavrsava do pocetka grudi... strujanje je kao da je proslo kroz neku zilu, i tako se zavrsilo. Sekund-dve i kraj. To mi se desilo 2,3 puta za 7 dana. I ja uplasen kod doktora odem, misleci da je nesto u vezi srca. Prepise mi da radim ekg, ultrazvuk srca, da dam krv i urin, kao i krv za stitnu zlezdu, ultrazvuk abdomena stomaka, i da nosim holter. Imao sam neku sitnu bakteriju, pio tablete, ultrazvuk i ekg srca dobri, bez nadjene mane (inace sam sportista,  rezultati za stitnu zlezdu dobri, i nisam nosio taj holter jer se ceka po 6 meseci na njega i ultraz abdomena stomaka. I od decembra do pre 2 dana nisam osecao nista, i pre 2 dana se opet pojavilo jednom, prostruji kao munja, i zavrsava se bas do pocetka grudi. Duzine je nekih 10 cm, strujanje. I u toku noci, prilikom spavanja, u snu, dal sam utripovao ili sta vec osecam kao da gubim dah, tj kao pred umiranjem, jedva se probudio, bas sam ufrkisan. Sto je najgore ne znam da li sam to sanjao ili je stvarno bilo. A nemam nikakav bol, ni na dodir, ni pri disanju, eto samo to sto prostruji i nestane. Sta mi predlazete? Da li je pametno da se uradi magn rezonanca na mestu strujanja?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 17 upita.