TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:02:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko programa za trening u teretani!  (Pročitano 9748 puta)
Peraa84
Gost
« Odgovor #25 poslato: Februar 18, 2007, 09:09:19 posle podne »

uh pa sve to jedem :) zderem ko luud
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #24 poslato: Februar 18, 2007, 08:28:42 posle podne »

Svrljaj malo po forumu naci ces.
A glavno ti je da jedes meso,jaja,mleko i protein iz suplemenata
UH jedi pasulj,voce,pirinac,krompir...Ovo ti vazi za masu,za defku izbacis dosta toga
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Peraa84
Gost
« Odgovor #23 poslato: Februar 14, 2007, 10:17:16 pre podne »

a jel moze neko konkretno da napise koja je to dobra ishrana koja je to hrana koja tako dobro obavlja posao!pr. spanac kupus na to mislim posto svi pricaju o vitaminima proteinima amino kiselinama a ukojoj hrani.E sad ja ne znam u kojeg vitamina ili proteina ili nekih drugih munja ima npr. u spanacu!pa bih molio da mi neko to objasni. hvala :P
Sačuvana
Pacino
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #22 poslato: Februar 13, 2007, 10:04:14 posle podne »

Predlog:
Dan1: Grudi/ biceps
Dan2: Noge/ listovi/ stomak
Dan3: Odomor
Dan4: Ledja/ stomak/ listovi
Dan5: Ramena/ triceps
Dan6: Odmor
Dan7: Odmor

Sve je to ok. i ja tako radim,ali cini mi se da mnogo dana prodje kada treba opet da radim pr.biceps.Znam da je potrebno oko nedelju dana da prodje da bi se misic odmorio kako treba,ali cinimi se da bolje odradim pr.biceps kada prodje samo tri dana od prvog vezbanja,i onda dolazim do onog standardnog treninga 3+1,koji mi se bas ne svidja jer je mnogo naporan,a smatram jos da je potrebno noge i ledja odvojiti u posebne dane jer su to velike misicne partije,svaka cast ljudima koji pored ledja mogu da rade jos neku misicnu partiju,mada mislim da tu nema napretka!!!!!!!!!!!!!!!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #21 poslato: Januar 19, 2007, 03:42:03 posle podne »

Pa naravno,na kraju ispadne da radim istu grupu svaki sesti dan
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #20 poslato: Januar 19, 2007, 09:21:45 pre podne »

Jel mi mnogo ako treniratm ovako:2 dana pa dan odmor pa 2 dana pa dan odmor pa opet 2?Sto mu dodje na pet dana nedeljno,ali uvek podrazumevam dosta odmora i mnogo mnogo glutamina.

mozes aki ako ta radis kombinaciju donji deo tela , gornji deo tela , pauza , donji deo tela , gornji deo tela pauza   

ili neki split tako da radis jednu misicnu grupu jednom u ta 4 treninga nedeljno
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #19 poslato: Januar 19, 2007, 12:10:29 pre podne »

Ma ok, ako si odmoran onda moze
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #18 poslato: Januar 18, 2007, 11:26:19 posle podne »

Jel mi mnogo ako treniratm ovako:2 dana pa dan odmor pa 2 dana pa dan odmor pa opet 2?Sto mu dodje na pet dana nedeljno,ali uvek podrazumevam dosta odmora i mnogo mnogo glutamina.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #17 poslato: Januar 18, 2007, 10:55:39 pre podne »

WOW !!!
Sačuvana
I don't give a fuck
mikiveliki
Gost
« Odgovor #16 poslato: Januar 18, 2007, 10:49:46 pre podne »

Hteo bih da radim program za masu ali vise mi je potreban program za definiciju ali pritom ne bih hteo da izgubim na snazi!

"Postovani,
poruka je primeljena, ali je malo nejasna. Molimo ponovite opet...

u potpisu
Pamtenjakovic mladji"

 
Za pocetak bi bilo dobro da se odlucis sta ti je prioritet i pokusas da sredis sebe kako ne bi zvucao pomalo konfuzno.

Kazes da bi hteo da radis na programu za masu. OK to i ne mora biti neki problem samo nije mi jasno zasto ti je za to potrebno da radis cak 6 dana u nedelji?!
Vise ne znaci i bolje!!
GRESKA br.1 >>>PREVELIK OBIM
Za pocetak moras smanjiti broj treninga na maksimalno 4  nedeljno sa sadasnjih 6!!??


Ideja da radis 4 dana za redom trening je potpuno pogresna i na taj nacin neces nigde stici!??!?
GRESKA br.2 >>>PREVELIK OBIM, VELIKA UCESTALOST, NEDOVOLJNO VREMANA ZA ODMOR I NAPREDAK
Predlog je da broj treninga u nedelji bude 4 po principu 2+1, 2+2

GRESKA br.3 >>>RASPORED MISICNIH PARTIJA JE POGRESAN
Predlog:
Dan1: Grudi/ biceps
Dan2: Noge/ listovi/ stomak
Dan3: Odomor
Dan4: Ledja/ stomak/ listovi
Dan5: Ramena/ triceps
Dan6: Odmor
Dan7: Odmor

"Kazes da ti je poptreban program za definiciju!??"
Verovatno mislis da ti je potrebna pravilna ishrana za definiciju kako program za definiciju ne postoji!!!
Mozda da probas sa intezivnijim treningom koji ce trajati svega 60min. za razliku od dosadasnjih 1h 90min.??!
Pa kad dobijes veliku misicnu masu eto ti i definicije.

"Bojis se da ne izgubis na snazi..."
Snagu ces najpre izgubiti ako precesto i predugo treninras. Snaga je obrnuto proporcionalna vremenu- veliku snagu ne mozes odrzavti dugo vremena kroz maratonske serije i veliki obim treninga!
Pored ovog za veliku snagu je vazno da treninras snazno. Da bi treninrao snazno moras imati jasan plan sta radis na treningu. Ako imas jasan plan onda ne gubis vreme i trening traje krace. Ako trening traje krace onda ti ostaje vise vremena za odmor. Ako vise odmaras imas vise i vremna za hranu, a ako vise jedes onda postajes i veci...krug je zatvoren a tocak pocinje da se okrece i sa svakim svojim okretom sve je veci i masivniji. Ti nemas razloga da svoj tocak kocis, pusti ga da se kotrlja...
« Poslednja izmena: Januar 18, 2007, 10:58:13 pre podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #15 poslato: Januar 17, 2007, 09:41:05 posle podne »

Ja sam forsirao grudi sest meseci bukvalno svaki drugi dan...Zaustavio sam se na 90 kila na bencu i nikako dalje,a onda sam pronasao neke tekstove na temu bb,i sto svi kazu sto vise odmora izmedju treninga i sve ce da bude na mestu
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
x frame
Gost
« Odgovor #14 poslato: Januar 17, 2007, 12:50:10 posle podne »

Moras odmarati dosta,jos s'obzirom da si pocetnik
Grudi jednom nedeljno kao i sve misicne parije,osim naravno trbusnjaka i listova  ;)

Blago nama kad nam sampioni dele savete!
Sačuvana
beli
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162

« Odgovor #13 poslato: Januar 03, 2007, 10:58:54 pre podne »

Moras odmarati dosta,jos s'obzirom da si pocetnik
Grudi jednom nedeljno kao i sve misicne parije,osim naravno trbusnjaka i listova  ;)
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #12 poslato: Decembar 29, 2006, 04:41:22 posle podne »

Grudi najvise i forsiram!Znam da nije dobro ali ne mogu bez toga imam opsesiju prema grudima!Zato i hocu pomoc jer stvarno zelim da unesem sve promene u mom radu u teretani!

sto ih vise forsiras ona vise stagniraju
Sačuvana
Rocky13
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #11 poslato: Decembar 29, 2006, 04:05:22 posle podne »

Grudi najvise i forsiram!Znam da nije dobro ali ne mogu bez toga imam opsesiju prema grudima!Zato i hocu pomoc jer stvarno zelim da unesem sve promene u mom radu u teretani!
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 17 upita.