TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:58:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Evo malo i da Vas kritikujemo!!!  (Pročitano 13321 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #14 poslato: Februar 09, 2007, 08:53:45 posle podne »

DoĂ°e ti da se fizički razračunaš.. evo i meni iako sam devojčica.. ali šta to rešava?
ne znam kako je uprava firme rešila problem... raspitaću se...
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #13 poslato: Februar 08, 2007, 09:34:12 posle podne »

I ja se pitam kako sa njima. Mora da postoje neka pravila u T.C. Kalca to je najveci trzni centar u Nisu zna se valjda sta se sme a sta ne. Mislim da Pansport treba da se zali nekome ko je nadlezan u T.C. Kalci za to. Znam da ste imali muke ovde i sa strujom pa da je Pansport u Nisu morao da uzme akumulator da bi imali svetlo u lokalu jer su isekli struju. Zalosno sta se desava.
« Poslednja izmena: Februar 10, 2007, 01:02:52 pre podne od strane Decky_Nis » Sačuvana
Don't settle for average!
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #12 poslato: Februar 08, 2007, 06:27:45 posle podne »

Čula sam za to u Nišu.. svinjarija, šta ćeš.. Ali koliko znam peduzima se nešto.. samo kako sa siledžijama?!
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #11 poslato: Februar 04, 2007, 04:25:25 posle podne »

Decky: na njima je da to srede i mi tu nemožemo ništa (ko zna kakva je politika tu u pitanju)!!!

Nego stvarno nekontam te ljude; imaju toliki grad i oni baš oće da uter**u jedni drugima. I na spensu je igor otvorio X-sport pored one prodavnice gore!

No bilo kako bilo konkurencija može samo povoljno da se odrazi na nas te stoga samo neka se krljaju i obaraju cene ;D
Znam da je njihov problem zato sam i napisao ovde u kritikama jer to nije dobro za njih pre svega a ne moram bas da pisem o smanjivanju cene proizvoda vidim da vec postoje takve teme svi o tome pisu, normalno je da kupac trazi manje cene jer to ide u njegovu korist. Kazu da je konkurencija zdrava za kupce pa cemo videti mozda i dodje do obaranja cena za sada nisam primetio da je do toga doslo.
Sačuvana
Don't settle for average!
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #10 poslato: Februar 04, 2007, 12:22:25 posle podne »

Kamo lepe srece, ja koliko vidim cene samo skachu
Sačuvana
Proday
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 381

Bicu i ja veliki!!!

« Odgovor #9 poslato: Februar 04, 2007, 05:28:59 pre podne »

Decky: na njima je da to srede i mi tu nemožemo ništa (ko zna kakva je politika tu u pitanju)!!!

Nego stvarno nekontam te ljude; imaju toliki grad i oni baš oće da uter**u jedni drugima. I na spensu je igor otvorio X-sport pored one prodavnice gore!

No bilo kako bilo konkurencija može samo povoljno da se odrazi na nas te stoga samo neka se krljaju i obaraju cene ;D
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #8 poslato: Februar 02, 2007, 07:33:39 posle podne »

Nemam pojma u kojoj temi da da napisem ovo pa ajde ovde cu ipak su ovo kritike i sugestije. Naime Pansportova prodavnica u Nisu se nalazi u T.C. Kalca dosta zavuceno u jednom hodniku na prvom spratu. Problem je u tome sto se u istom hodniku na malo boljem mestu otvorila druga prodavnica sa takvom robom mislim da se zove "Olymp" ili tako nesto (vlasnik je covek koji drzi istoimenu teretanu u naselju Trosarina). Pansport i Olymp su na razdaljini od 3 metra a njihova reklama (konkurentske prodavnice) je postavljena ispred Pansporta sa strelicom da kupci skrenu prema ovoj novoj prodavnici da bi tamo kupovali. Pitao sam radnika moje teretane koji redovno pazari u Pansportu kako su to dozvolili ljudi iz Pansporta a on mi je rekao da su ovi iz Olympa muvali vlasnika radnje koja prodaje cipele pored Pansporta da namerno tu postavi reklamu da bi preoteo kupce. Vlasnik Olympa inace stalno dolazi u Teretanu Zevs u koju ja treniram i vrsi promociju tj. pravi sejkove sa njegovim proizvodima oko 20-tak casa ostavi na sanku za degustaciju... koju inace moj gazda baci u kontejner cim ovaj izadje iz teretane, jer valjda su se nesto zakacili ne znam zasto valjda gazda moje teretane nije zeleo da uzima suplemente od njegove firme nego je nastavio da saradjuje sa Pansportom. Aj to nije ni bitno sto sam napisao zadnje, nego mislim da bi Pansport iz Nisa morao da malo ostrije reaguje da odstrani tu reklamu jer stvarno je nebulozno da reklama tudje firme stoji ispred konkurentske radnje... 
Sačuvana
Don't settle for average!
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #7 poslato: Decembar 31, 2006, 04:37:04 posle podne »

Shto da ne ono mislim ne bi bilo loshe... pozz
Sačuvana

vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #6 poslato: Decembar 31, 2006, 04:28:49 posle podne »

ajde da dam jedan predlog...mozda bi bilo dobro da se otvori tema download ::) :P 8)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #5 poslato: Decembar 30, 2006, 02:51:56 posle podne »

da da elite ce od 1.1.2007 godine biti skuplju...tako je pedzoni rekao :'(
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #4 poslato: Decembar 30, 2006, 02:50:49 posle podne »

e jel to sad neki rast cena???
I zasto vise ne vidim zlatne cene na novom sajtu
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #3 poslato: Decembar 29, 2006, 11:07:09 posle podne »

Kad bi barem znali razlog zasto nema zlatnih cena za dymatize proizvode
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #2 poslato: Decembar 29, 2006, 10:25:23 posle podne »

Ako je ovo istina nije u redu... Jebem ti zivot kolko ljudi vole dymatize  ;D
Sačuvana

Proday
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 381

Bicu i ja veliki!!!

« Odgovor #1 poslato: Decembar 29, 2006, 10:21:39 posle podne »

Naime o cemu se radi. Odem pre dva dana na sajt pansporta/cene i imam sta da vidim. Naime Dymatize whey protein sa zlatnim cenama. Rekoh juhuuu i gledah iz kog crnog fonda da izvlacim pare nebih li kupio jedno ili dva bureta (tako zovem ono od 2.3 kg). Naravno trcim na telefon, odmah zovem devojku, prijatelje, rodbinu da im objavim sretnu u dugoocekivanu vest. Medjutim, ne lezi vraze, samo dan kasnije javlja mi drug Gavranac (izmedju ostalih i njemu sam naravno javio za ovo) da je doslo do nekog kolapsa sa sajtom i da nema nista od tog popusta (dobio covek licno odgovor od kolega iz prodavnice). I tako sad, lepo, pojedine osobe oce da me lincuju, neki vise nece da pricaju samnom i kazu da me mrze  ::)

P.S. Imate pohvale za novi sajt, ali OCU DYMATIZE SA POPUSTOM
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.