TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 05:10:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zvanicno Mcgregor vs Mayweather u boks mecu!!!  (Pročitano 2509 puta)
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #31 poslato: Februar 27, 2018, 01:09:34 posle podne »

Ne znam da li pratite desavanja oko ove dvojice...ali sada postoji mogucnost da odrade MMA mec. Ako to ugovore definitivno je postalo cirkus sve oko Konora.
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #30 poslato: Septembar 01, 2017, 10:32:50 posle podne »

To svakako...covek je napravio super stvar za svoj dzep!
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #29 poslato: Septembar 01, 2017, 01:01:50 posle podne »

Kako god, njemu rejting samo raste :)
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #28 poslato: Septembar 01, 2017, 11:24:49 pre podne »

Conora sadd bas sprdaju sa tim izazivanjem  ;D
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #27 poslato: Avgust 29, 2017, 12:59:02 posle podne »

Tipujem na Notoriusa, ima da smisli neku specijalnu tehniku plivanja i davljenja protivnika istovremeno :)
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #26 poslato: Avgust 29, 2017, 12:50:44 posle podne »

Sledeci izazov Mcgregoru je Phelps  ;D ;D ;D
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #25 poslato: Avgust 28, 2017, 04:15:26 posle podne »

Kao sto rekoh obojica pobedili :) napravili pricu za siroke mase, napumpali je trsh talk-om i na kraju bogato im se isplatilo. Biznis cist.
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #24 poslato: Avgust 28, 2017, 06:25:00 pre podne »

Sve je to izrezirano da se pare uzmu....pa i tih 10rundi....
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #23 poslato: Avgust 28, 2017, 12:30:47 pre podne »

Ja se pitam ako nije bokser sta trazi na boks meču ? Obična predstava za budale i da se uzmu pare, barem je meni sve to izgledalo. Za tog Konora nikad u životu nisam čuo sve dok se pre mesec dana nije počeo pojavljivati u svakoj drugoj objavi na fb i pošto postao senzacija ajde da se to iskoristi i napravi neki meč za dobre pare. Ja sam od kad sam saznao za ovaj meč navijao za crnju, voleo bih da nije bilo namesteno i da ga je crnja razbio u prvoj rundi ali eto moralo je da potraje.

Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #22 poslato: Avgust 28, 2017, 12:17:39 pre podne »

Konoru treba cestitati na sportskom i biznis talentu da izdejstvuje ovu borbu, i naravno da,da  sve od sebe. Inace statistika kaze da je u 10 rundi pogodio Flojda 111 puta, sto mu nikad nije nijedan protivnik ranije, nije uputio. Sto je fantasticno, jer Konor nije cak ni bokser.

Slazem se s Robertom, imamo isti utisak da je Flojd mogao da ga zavrsi mnogo ranije, da je hteo da rizikuje.

S druge strane citam mnoge komentare na socijalnim mrezama, koji pisu kako je Konor bio u slaboj kondiciji, brzo mu je pala snaga itd. Pitaju se zasto nije bio oblje spreman?

Treba sagledati ono sto cesto isticem, a to je specificna kondicija, koja odstupa od sporta do sporta. Pa cak i kad su borilacki sportovi u pitanju svaki je RAZLICIT. Mozda laicima deluje da ako je neko spreman u MMA da je odmah spreman i za boks, i obrnuto. No, realnost nije tako prosta...
Duboko verujem da se Konor spremio fizicki najbolje sto je mogao za ovaj mec. Ali probelm je sto je svega trenirao 3 meseca po bokserskoj rutini, koja je napoznata njegovom telu. Bez obzira sto je fantasticno spreman u okvirima u mma, ali rad ruku u ta dva sporta se vrlo razlikuje.
Rad nogu, otkloni telom, distanca, rad ruku i pre svega broj udaraca koji se uputi u boksu je daleko veci nego u mma. U tome je lezao kljucni problem. U pokusajima da pogodi Flojda, Konor je uputio ogroman broj udaraca i iz runde u rundu, snaga i izdrzljivost mu je padala, jer za 3 meseca nije mogao razviti specificnu izdrzljivost. S druge strane imamo Flojda, koji boksuje 30 godina. Njegovo telo je apsolutno boksersko i za njega 12 rundi u vecini slucaja su rutina. Mozde spustati i dizati tempo kako hoce, dok je to Konoru tesko. Kiseonicki dug je nastajao brzo, posebno zbog dugackog garda koje je Konor imao, i sa ispruzenim rukama, je daleko brze umarao ruke, nego da ih je drzao blizu tela (kao u klasicnom boksu).
To sve kad se sabere, sasvim normalno je da je brzo opao fizicki. Jer nista u treningu mu nije moglo simulirati brzinu i kretanje Flojda, koju je sreo na mecu.
Stoga kao sto i u bodibildingu nema misica na brzaka za 3 meseca, nema ni specificne kondicije za neki drugi sport za 3 meseca :)
Ali opet isticem, Konor je dao svoj maksimum da se spremi i svaka mu cast na onome sto je pokazao.

U svakom slucaju obojca su pobedili. Stekli pravo materijalno bogatstvo, i bez da je bilo ko tesko prebijen. Napravili show, potukli se za publiku i to je to :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #21 poslato: Avgust 27, 2017, 12:11:16 posle podne »

Da, s tim što meni, a da podvučem da sam laik u ovoj oblasti, deluje kao da:

1) Flojd nije ni bio na svom najvišem nivou,
2) Čak i takav, namerno je pustio da meč potraje.

Stekao sam utisak da je mogao bezbrižno da ga nokautira već od 4. runde, a možda i pre, ali uz veću dozu rizika. :)
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #20 poslato: Avgust 27, 2017, 07:40:02 pre podne »

I ono sto smo vrv svi i znali pre meca Mcgregor je porazen,ali mora se priznati da je 10 rundi izdrzati sa profi bokserom ove klase super uspeh! Jos jedan dokaz da je u MMA najbolji na ruke.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Avgust 27, 2017, 05:06:53 pre podne »

Spreman. :)
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #18 poslato: Avgust 26, 2017, 08:20:06 posle podne »

Jos malo i pocinje...imate live na youtub-u evo link

https://www.youtube.com/watch?v=2XcPXx2UnvU

Jedva cekam da vidim ishod i na sta ce to liciti . Nadam se pravom mecu,a ne nekoj markentiskoj namestaljci i sprdnji
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Avgust 26, 2017, 01:41:55 posle podne »

Još malo je ostalo do meča, jedva čekam. Navijam za Conora, ali mislim da će da izgubi. Jeste sve to deo marketinga, ali bi mi bilo blamažno onakvo cirkuziranje i unošenje u facu, a noćas da ga gledamo u nokautu. :D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.12 sekundi sa 17 upita.