TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 05:31:14 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zvanicno Mcgregor vs Mayweather u boks mecu!!!  (Pročitano 2510 puta)
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #16 poslato: Avgust 09, 2017, 09:16:34 pre podne »

To svakako Conora jedino izvlaci neki lucky punch,a ostalo nije na njegovoj strani.
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #15 poslato: Avgust 06, 2017, 10:06:02 posle podne »

Mudro zboris :) ali u boksu uvek dajem prednost bokseru. Respekt za Konorov boks, ali ispred njega ce biti neko ko nije porazen i jedan od najboljih u tom sportu. Mislim da na pocetku meca Konor ima sanse, ali ako se mec oduzi...sve manje ce ih biti, dok Flojdu odgovara da se oduzi mec, jer Konor nema tu "kilometrazu" u rukama i koncentraciji, vrlo specificnoj za boks.
Sačuvana
Fearless
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #14 poslato: Avgust 06, 2017, 07:41:42 posle podne »

Ja mislim da će meč biti vise takmičarski nego sto mislite...
Conor je prvo bočeo sa boksom u klubu u Kremlinu i bio juniorski amaterski prvak Irske pa tek kasnije presao na MMA gde je na svim mečevima dominirao boksom i par puta bio uhvaćen u subbmision gde je posle radio da popravi bjj ali uvek mu je glavni bio standup rukama...Sa vremenom je u UFC već razvio boks na mnogo veći level sa tajmingom,kontrama,kontrolom distance na levelu Floyda i ostalih...npr njegov pull counter od desnog direkta kad se bori protiv suprotnog stava je na nivou pull countera koji Floyd stalno radi od prednjeg direkta... Jedino sto je za kontrolu distance malo koristio i noge ali uglavnom su ruke bile najvise koriscene...On je posle borbe sa Alvarezom kad se činilo da će biti nesto od borbe sa Floydom već počeo da adaptira tehnike na boks i prilagođava stil boksu...Tako da nije samo ova 2-3meseca..Plus sto je mlađi,jači, motivisaniji i ima reach advantage od par incha

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #13 poslato: Avgust 06, 2017, 03:40:31 posle podne »

I evo jos malo i "spektakl" je tu... :D  Uskoro cemo videti pobednika ovog cirkusa :D  Odradjen je poslednji susret pred mec,tako da sad ide malo odmora i cekamo da vidimo sta su spremili za nas :D
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #12 poslato: Jul 16, 2017, 09:39:37 posle podne »

To je odraz i svesti ljudi u vecini...koji se primaju na takav vid "freak show" sportskih dogadjaja, gde ova dvojca to samo zbog novca rade. Naravno, oni to dobro znaju i svaka im cast na biznisu,njima dvojci. Al s druge strane tu samo sport i vitestvo gube. Mislim mma prvak vs bokserski prvak :D zvuci kao neka igrica na segi devedesetih godina :)
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #11 poslato: Jul 16, 2017, 08:35:33 posle podne »

Strasno sta ljudi uradise od sporta 😂 Gledam i ne mogu da verujem 😂😀 Keceri su za njih ozbiljni! 😎
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #10 poslato: Jul 16, 2017, 01:37:19 posle podne »

Totalna debilana :D laziraju ko keceri :)
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #9 poslato: Jul 16, 2017, 11:22:49 pre podne »

Da li neko prati ova suocavanja ove dve sportske starlete?  ;D ;D
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #8 poslato: Jul 05, 2017, 05:38:05 posle podne »

Evo sta misle MMA borci sa iskustvom u profi boksu o ovom mecu.

Marcus Davis:

“To nije isti sport. Jednom kada shvatiš da to nije isti sport, tek tada možeš prestati sebi govoriti da se radi tek o borbi kao i svakoj drugoj. Rukavice su drugačije, taktika je drugačija. Mnogo obrana koje funkcioniraju u boksu, ne možete niti uporijebiti u MMA-ju.”

“Opet s druge strane, nekada bih otišao u MMA dvoranu i ljudi koji su znali da sam boksao su htjeli navući rukavice i odraditi pravi boksački sparing sa mnom. Kada bih to učinili, ja bih upotrijebio svoje stare boksačke trikove, koristio bih boksački gard i boksačke obrane. Jednostavno bih ih uništio. Nisu me mogli niti dotaknuti jer se radi o potpuno drugoj igri. Ja sam znao kako je igrati, oni nisu.”

“Da bi ga samo dobro pogledao, morat će se jako namučiti. Čim vidi šansu za udarac, Floyd će ga primiti. Tada će postati očajan, počet će srljati jer će postati svjestan da na njega ne može niti staviti rukavicu. Tada će početi primati teže udarce i sve će biti gotovo vrlo vjerojatno do kraja šeste runde. Ako McGregor uspije preživjeti šestu rundu, to je loše za boks.”

“Ja bih mogao pogledati taj meč. Ili ću pogledati najbolje trenutke na Facebooku. Svaki meč prije ili kasnije u kraćim crtama završi na društvenim mrežama, a to će mi možda i biti dovoljno.”

Chris Lyte:

“Mislio sam da sam dobar boksač, ali definitivno nisam bio dobar boksač, a posebno ne elitni boksač. Postoji velika razlika.”

“Conor je vrlo dobar borac, možda čak i dobar udarač za MMA svijet. Ali postoji velika razlika između udaranja u boksu i udaranja u MMA-ju. Ako i kažemo da je Conor dobar boksač, što je vrlo vjerojatno pretjeran kompliment za nekoga tko nikada nije imao boksački meč, čak i tada se ne radi o vrhunskom ili elitnom boksaču. A Floyda ne uspiju dotaknuti niti vrhunski, elitni boksači.”

“Svi misle da bi Conor trebao učiniti ovaj meč prljavim, no svatko tko je probao to učiniti, nije uspio. Nakon dvije ili tri runde bi prekinuli s takvom praksom i jednostavno odustali. Nitko u povijesti nije uspio napraviti nešto više protiv njega.”

“Razlika kod Floyda je njegova tehnika. Floyd je možda sve stariji, ali on nije boksač poput Roy Jonesa koji je riskirao, koji je spuštao ruke i oslanjao se na brzinu. Floyd uvijek ruke drži visoko, njegova glava je na pravom mjesto, ramena ga štite, a osim toga vraški je brz i atletičan.”


KJ Noons:

“Ima sličnih sportova u kojima lopticu udarate reketom, a opet su jako jako različiti. U jednom koristite zglob, u drugom ga uopće ne smijete koristiti. Slična stvar je s boksom i MMA-jom.”

“Hoće li ovaj meč biti kompetitivan? Ne znam, ali će biti zabavan. Definitivno će dovući mnogo medijske pažnje. Na kraju dana, sve ovo je zabava. Ja ću je sigurno gledati.

Cub Swanson:

“Da sam ja u meču protiv Mayweathera, zgrabio bih ga i udarao prljavim boksom koliko god bi mi sudac dopustio. Hvatao bih ga i udarao te bih pokušao usporiti ritam borbe i njegovu brzinu prije nego što bih ga krenuo gađati u glavu. Njega u boksu nećete pobijediti. On najbolje boksače svijeta činio smiješnima. Zašto onda boksati s njim?”
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #7 poslato: Jun 25, 2017, 01:28:46 pre podne »

Da, neke amaterke organizacije imaju jace meceve neko main eventovi popularnih organizacija.
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #6 poslato: Jun 24, 2017, 09:04:55 posle podne »

Skroz se slazem sa tombom Marko...ovde je samo rec o lovi i tu se svaka prica zavrsava! Da je ljudima do dobrih meceva gde borci daju sve od sebe gledali bi amaterski boks ili uvodne borbe na UFC...gde se momci kidaju da pokazu sta znaju da zavrse na vrhu!
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #5 poslato: Jun 21, 2017, 12:18:39 posle podne »

Mec tezak par milijardi po proceni :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Jun 21, 2017, 09:19:57 pre podne »

Nešto malo sam pratio i jednog i drugog, ne privlači me nešto taj svet, ali takvu borbu sigurno ću pratiti. Ima na hiljade takvih poput mene, nije ni čudo što organizatori zadovoljno trljaju ruke. :D A tek oni pravi ljubitelji borilačkih sportova...
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #3 poslato: Jun 20, 2017, 11:39:59 posle podne »

Ovo je cist show, nikakav sportski dogadjaj. Cilj je naravno ekstremna zarada i iz ugla biznisa to je ok. Ali kao boks mec....tu je jedino Mayweather bokser, Conor je debitant u boksu. Zanimljivo da je atletska komisija morala da napravi izuzetak jer pravilo nalaze da debitant ne sme uci u prvi mec s iskusnijim bokserom :) ali money talks.
Conor jeste cvrst momak i vrhunski atleta, inteligentan,ali boks je vrlo specifican i mislim da za ova dva meseca pripreme tesko da moze da dobije rutinu boksa koji Floyd ima dugi niz godina "u krvi". Stoji to da je Floyd imao par sumnjivih meceva gde mu je dodeljena pobeda, ali opet to mu ne umanjuje previse top score u boksu u odnosu na Mc Gregora koji nije odradio ni jedan mec u tom sportu.
Ali sve u svemu ..do 29. avgusta bice jos puno tema o njih dvojci, mislim da ce nam mozak operu mediji :D
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #2 poslato: Jun 20, 2017, 12:15:23 pre podne »

Ako ne bude stele dobija McGregor...Lepo radi ruke Gregor cvrsci je , imao je vise pravih protivnika . za razliku od ovog seronje kome je brdo meceve sto namesteno sto birani smesni protivnici...ni Gregora ne mirisem mnogo ali je pravi borac za razliku od ove zene.....skoro sam gledao neki mec sa Oskarom...da li se ja toliko ne razumem u bodovanje ili ga samo ne volium ali mislim da je tu borbu trebao Oskar da dobije bez razmisljanja....jedino ako se ovaj nesto pogubi pa mu napravi neki triangl  i dobije diskvalifikaciju  ;D ;D ;D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 19 upita.