TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395119 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 07:31:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Takmicenje  (Pročitano 1872 puta)
Boris023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #13 poslato: Jul 03, 2017, 07:50:11 pre podne »

Znam za Everest da je sledece, taman dovoljno vremena da se informisem u vezi trenera i ostalih stvari i da se radi priprema. Za oktobar to ne bih mogao nikako. Provericu i ostale federacije i takmicenja. Hvala.
Sačuvana
Aca Zmaj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54


Just a regular guy with a strong will and hope

« Odgovor #12 poslato: Jul 01, 2017, 05:39:45 posle podne »

U sustini da, ne moras na IFBB takmicenje, takodje imas IBFF, NABBA i tako dalje.... Sve su to dobre federacije, i mislim, ali nisam siguran da takmicenja u tim federacijama takodje pocunju u oktobru, za IFBB sam 100% siguran.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Jul 01, 2017, 07:50:15 pre podne »

Ne moraš na IFBB imaš još federacija i takmičenja na kojima se možeš oprobati.Ali treba tu još da se radi ako hoćeš u fizik ili jače kategorije.
Osnovu imaš samo da pakuješ kvalitet.
Sačuvana
Aca Zmaj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54


Just a regular guy with a strong will and hope

« Odgovor #10 poslato: Jun 30, 2017, 09:57:51 posle podne »

Hvala Aco :) . Da, i ja sam mislio fitness kategorija jer sam od ostalih daleko a i nemam zelju za istim. Jel znas mozda gde mogu da pogledam kalendar takmicenja i koja su manja? I naravno koja takmicenja imaju tu kategoriju? Bolje za pocetak neko manje takmicenje. Za sad sam nasao da everest classic kup ima fitness kategoriju.
Taman posla. U oktobru ti pocinje jesenja sezona. Prvo takmicenje je cini mi se u Majdanpeku ( u septembru ), ostala takmicenja u u oktobru. Everest je prolecno takmicenje, tako da, to je proslo :).... Ukucaj na guglu " ifbb srbija kalendar " i izbacice ti sajt gde ces pronaci sve sto ti je potrebno.
Sačuvana
Boris023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #9 poslato: Jun 30, 2017, 08:37:13 pre podne »

Hvala Aco :) . Da, i ja sam mislio fitness kategorija jer sam od ostalih daleko a i nemam zelju za istim. Jel znas mozda gde mogu da pogledam kalendar takmicenja i koja su manja? I naravno koja takmicenja imaju tu kategoriju? Bolje za pocetak neko manje takmicenje. Za sad sam nasao da everest classic kup ima fitness kategoriju.
Sačuvana
Aca Zmaj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54


Just a regular guy with a strong will and hope

« Odgovor #8 poslato: Jun 29, 2017, 08:54:52 posle podne »

Pa fintes kategorija ali je i oko toga dobrodosla preporuka jer nisam skroz upoznat sa kategorijama. Moze malo detaljnije misljenje? Puno posla? Sta su nedostaci forme? Hvala :)

Od skoro imas kategoriju fitness model, koja obuhvata dva izlaska na binu, jedan je u boksericama ako se ne varam a druga je vecernja varinajta ( neka elegancija ). Postoji takodje i mens fizik u kojoj se ja takmicim ali po slikama, ja bih ti savetovao da se spremis za taj fitnes jer za fizik moras jos dosta da pakujes, a da ne pricam za bodi klasik i bb. Sto se trenera tice, u Srbiji ih imas par proverenih ali ja licno ne zelim ni u koga da upirem prstom tako da, raspitaj se malo i nacices ih :)
Sačuvana
Boris023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #7 poslato: Jun 26, 2017, 10:40:23 pre podne »

Pa fintes kategorija ali je i oko toga dobrodosla preporuka jer nisam skroz upoznat sa kategorijama. Moze malo detaljnije misljenje? Puno posla? Sta su nedostaci forme? Hvala :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #6 poslato: Jun 26, 2017, 10:37:42 pre podne »

U kojoj kategoriji bi se takmičio ?
Čini mi se po slikama da će biti puno posla
Sačuvana
Boris023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #5 poslato: Jun 26, 2017, 10:35:26 pre podne »

Trenutna forma na slici.  10bf, 79 kg na 182cm.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #4 poslato: Jun 26, 2017, 10:24:27 pre podne »

Najbolje je da trener bude iz istog grada ali ako to nije moguće onda možda može da uspe i neka online saradnja. Kakva je tvoja trenutna forma ?
Sačuvana
Boris023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #3 poslato: Jun 26, 2017, 09:51:02 pre podne »

Hvala buraz :) . Pa da, fitnes takmicenje. Sredjenu ishranu i trening imam, 10% bf. Radio sam kao trener u americi i trenutno u svom gradu imam klijente. Znam da je veliko odricanje i zelim to da izguram barem jednom da vidim kako je. Odabir trenera me najvise muci, jer nzm ko je od poverenja. Super je ako je 12 nedelja. Znas li nekog ko moze da mi da konkretne informacije u vezi toga? I znas li mozda nekog trenera da preporucis? Da li mora trener biti iz istog grada?
Sačuvana
Aca Zmaj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54


Just a regular guy with a strong will and hope

« Odgovor #2 poslato: Jun 24, 2017, 10:36:21 pre podne »

Pretpostavljam pa pitas za BB / fitnes takmicenje? Pa gle ovako..... da, ukoliko nemas nikakvog iskustva, preporucuje se da te vodi neko kroz te lepe muke, a taj neko mora dobro da poznaje svoj posao. Tako da, pazljivo sa odabirom trenera. Sam taj proces pripremanja zahteva veliku disciplinu, velika odricanja i jos mnogo toga. Pripreme obicno traju od 10-12 nedelja, ali to je u sustini individualna stvar, sve zavisi koliko procenta masnoce imas, koji tip tela imas i tako dalje. Kada sam izasao u svom najboljem izdanju 2016. godine, spremao sam se oko 8 nedelja, tako da, nema tu nekih pravila :). Srecno!
Sačuvana
Boris023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #1 poslato: Jun 20, 2017, 12:56:13 posle podne »

Zdravo svima. Jedna od mojih najvecih zelja je da nastupim na nekom takmicenju , cisto da testiram svoje mogucnosti i da iskusim sve to i doguram do nekog svog maksimuma. Da li neko zna nekog da mi preporuci, ko radi spremanja za takmicenja? Interesuje me malo vise detalja vezana za tu temu. Kada krece spremanje za takmicenje (koliko nedelja pre takmicenja)? Cena? Da li trener mora da zivi u istom gradu kao i ja (da prati svaki detalj treninga i nutricijie)? Svaka info je dobrodosla.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 17 upita.