TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394260 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 09:12:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: LOW CARB  (Pročitano 3614 puta)
Vladica Jovanovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1548


« Odgovor #9 poslato: Decembar 16, 2017, 02:31:54 pre podne »

Samo kreni pa kako god!💪
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #8 poslato: Decembar 16, 2017, 02:05:38 pre podne »

Hmmm i to je jedan od problema a mozda i najveci...ali opet ne dobih odgovor na pitanje :D
Sačuvana
Vladica Jovanovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1548


« Odgovor #7 poslato: Decembar 16, 2017, 01:31:05 pre podne »

Dosta ti znas vidi se iz napisanog ,nego lepo reci ne mogu da se nateram 😂😂😂,to je tvoj glavni problem-DISCIPLINA !!!!
« Poslednja izmena: Decembar 16, 2017, 02:30:57 pre podne od strane Vladica Jovanovic » Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #6 poslato: Decembar 15, 2017, 11:33:17 posle podne »

A i problem je st trenutno ne mogu kardio da radim zbog kolena i problema sto sam imao...
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #5 poslato: Decembar 15, 2017, 11:32:27 posle podne »

Iskreno mislim da bi moglo da mi da u pocetku neke rezultate ali ne mislim da bi to islo do tih rezutata sto ja zelim...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #4 poslato: Decembar 15, 2017, 11:12:35 posle podne »

A što ne bi pojednostavio život i uvrstio "clean ishranu" kako sastavni deo života...manje restrikcije u ishrani,a pre svega suzbijanje loših navika će zasigurno doneti rezultate...

Manje komplikovanja...
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #3 poslato: Decembar 15, 2017, 05:00:14 posle podne »

Pozdrav,
Posle odredjenog vremena koji sam pravio pauzu sto zboh zdravstvenih problema sto zbog potrebe jednostavno za pauzom, kile su se bas nagomilale...naime donji deo stomaka je jednostavno uzas...
Naravno ja ne bi bio ja da ne krenem odma na dijetu...trenutno imam 103kg a cilj je nekih 10tak kg dole...e sada treba mi mali savet....
Znam da ce mi dobra vecina vas reci da startujem sa rotacijama sto je i mozda najbolje resenje ali jednostavno ja zaista nemam zivaca svaki dan da merim pazim i razmisljam koj dan koliko uh da unosim pa bih zeleo da preskocim sve to....
Ljudi koji su od ranije tu znaju da ja jednostavno volim ketogeno dijetu ali necu ni na to startovati da jednostavno ne bih posle odredjenog vremena udario u "zid" i stao i onda jednostavno ne bih nao gde dalje i sta dalje..ili da povecam kardio na "x16" nedljno :D
Odradio sam pocetnu nedelju bez uh cisto da mi se pojaca osetljivost na insulin...
E sada nikad nisam probao low carb dijetu i pokusao bih sa njom, plan bi bio ponedeljak utorak i sreda u pocetku 50gr uh (iskljucivo posle treninga), cetvrtak i petak bi digao uh na 100gr (pre i posle treninga) a subotu i nedelju bih uh digao na 250-300gr a belancevine bih drasticno smanjio...
Pitanje glasi kada odredjeni vremenski period radim ovu dijetu (dokad god me radi) pa kad dodjem do takozvanog zida gde nema dalje da li mogu onda u ovoj dijeti da smanjujem uh primera radi  0-0-0-50-50-150-150 i da li bi onda trebalo da opet krene da radi "posao"....naravno opet ostaje keto kao zadnja solucija...
Sačuvana
Vladica Jovanovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1548


« Odgovor #2 poslato: Jul 28, 2017, 02:34:40 pre podne »

Moze da bude korektno to po brojkama,ali daj primer ,koliko obroka? i raspored,proteina,hidrata i masti u odnosu na treninge?vlakna ?tecnost?i nravno cilj?
Sačuvana
Strong_girl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Jun 27, 2017, 12:18:12 posle podne »

Zdravo svima.
Zanima me vas stav o sledecem planu: proteini konstatni na oko 1.8g po kg, masti 50ak g i UH 6 dana u nedelji po 50g+7. dan punjenje 150-200g (tada je i cheat pa se smanje masti, a i proteini). U pitanju je zenska osoba, treninzi 4x nedeljno+povremeni cardio (1-2x nedeljno). Nema nikakvih tegoba i zdravstvenih problema..

Hvala!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.071 sekundi sa 17 upita.