TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 06:48:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Predlog za NO - Reaktor  (Pročitano 4720 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #2 poslato: Jul 23, 2017, 01:14:55 posle podne »

Koliko para si spreman da izdvojiš za No reactor ? Kako će neki No delovati je potpuno individualna stvar i zavisi od osetljivosti na kofein i druge psihostimulanse.
Sačuvana
Graficar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #1 poslato: Jul 23, 2017, 12:56:19 posle podne »

Pozdrav svima.

Pisem ovu temu sa ciljem dolazenja do saveta vezanog za koriscenje No reaktora ili ti preworkout suplemenata. Treniram vec neko duze vreme i iste nisam do sada koristio. Jedini suplement koji sam kroistio jeste protein, medjutim rekoh da ih probam sa obzirom da na trening idem il rano ujutru ili posle posla vec poprilicno umoran :) .

U svakom slucaju probao sam na savet radnika pansporta Hot blood iz kesice, doduse isti na mene nije delovao skoro ni najmanje. Rodjak koji isto trenira je probao Assult i kaze da sem blagog peckanja nije imao neki dodatni stimulans prilikom treniranja.

Pa rekoh da pitam ima li neko neki predlog za No reaktor kao id a li isti imaju neko jace dejstvo? Takodje zanimljiv mi je ovaj 50 cal. pa jel imao neko nekog iskustva sa njim?

Hvala unapred :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.064 sekundi sa 17 upita.