TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:25:58 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Korist od proteina?  (Pročitano 9653 puta)
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #35 poslato: Januar 22, 2007, 05:52:47 posle podne »

 8) 8) 8)

Potopi tu plazmu u razmuceni protein,i onda je to vec druga prica ;)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #34 poslato: Januar 21, 2007, 10:03:46 pre podne »

Ne baziram ja ishranu na plazmi , ali eto pojedem je za dorucak cesce.
Sačuvana
I don't give a fuck
Lokk1
Gost
« Odgovor #33 poslato: Januar 21, 2007, 09:36:37 pre podne »

Potpuno si u pravu Biggy. I ja sam ranije mislio da ako koristis proteine ne treba dobro da se jede. A sto se ishrane tice trudim se.... Skoro svako jutro za dorucak jedem plazmu , a kasnije tokom dana mlijecne proizvode i pilece bijelo meso.

P.S. Pogledajte slike koje sam postavio , pa procijenite da li bi mi trebali proteini  ???

 
povlachim rec.. sry nisam prochitao oktagon-ov post ..
molim te da ne bazirash ishranu na plazmi ..
a sada malo konkretni saveti .. imash u gornjem uglu ekrana opciju "trazi" (search)
jako puno ljudi je dalo svoje predloge ishrane i jako puno dobrih stvari mozesh da prochitash ako bi ukucao gore npr "doruchak" ili "ishrana" itd.. probaj da ti meso(i riba naravno )+mleko+jaja bude osnova ishrane kada si na masi .. i pokushaj da se ubacish u neki od programa iskusnijih vezbacha  8) 8)

po slikama si vishe nego dobar za 15god .. ako se malo potrudish i nastavish redovno da chitash ovaj forum (i druge) sky is the limit :) :) rekao si da na leto hocesh da uzmesh whey ... mislim da ceh biti vishe nego spreman za to ..
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #32 poslato: Januar 21, 2007, 09:09:33 pre podne »

prvo nauci da jedes , pun si hormona ne treba ti nista sada , samo da dobro i pravilno jedes

da je neko video ove odgovore mislio bi da je dechko pitao za steroide , a ne za protein ..
ok hormoni zabadaju , probijaju zvuchni zid .. sinteza proteina na max. ... pa jbt ne raste se od hormona vec od proteina , zar ne ? ili sam ja neshto propustio  :-\   jedna stvar je uvoditi dechka polako u celu ovu prichu ali ako je to njegovom organizmu potrebno zashto ne bi uzeo..svaka chast ishrani - koja je alfa i omega u svemu ovome, ali ceo forum zna shta rade whey proteini i koliko su dobri posebno za pwm gde ti konzerva tunjevine nece pomoci..ako je protein vishak shto ga onda svi pijemo .. to shto on ima 15 godina ne znachi da nema mishice i nikako ne znachi da je rano za sport..quotovo sam markonija zato shto mi je on uvek delovao ..hmmm .. ,,zreo i
dobro potkovan znanjem'' ali nishta lichno..mozda i ja greshim ali ovo je forum .. ispravite me  tnx

shto se mene tiche , ja sam u 16 prvi put popio protein i jako sam bio srecan  ;D ;D i zadovoljan i dobio sa 3 kile ..  :o :o to je bilo OMFG LADNO !!!!!!   8) 8) zato shto sam do tada jakooo teshko dobijao na masi ..(zato shto sam slushao bolide koji su mi govorili " krkaj ti slanne i bela luka i ima budesh veliki i jak.. a i nesam poznavao svoje telo) vremenom nauchish neke stvari .. a mislim da 15 god nije tako rano .. i shto se mene tiche ako zelish slobodno uzmi elite..najgora stvar shto moze da ti se desi je da ne dobijesh misice  8) 8)

pa zato sam i napisao da nauci prvo da jede , ako ne neuci da jede onda ce uzimati whey kao da je sada to nesto cudotvorno
da hormoni imaju veoma veliku ulogu , veoma   , evo pogledaj samo koja je razlika izmedju muskaraca i zena kako u dobijanju misica tako i u skidanju sala , a sve to je zbog hormona

pa ok .. ima i toga .. ali nije to neki hitech mega suplement .. nek pukne 3-4 hiljade naucice onda posle da ceni svaki gram whey-a .. :P :P ako je dovoljno ozbiljan i redovno cita forum , i zanima ga shta je to i kako radi .. ne vidim shto ne bi uzeo whey .. a to samo on zna .. pa onda nek odluchi  :D

hormoni su potencijal koji otvaraju mnoga vrata .. pa ne raste se od testo. nego od proteina .. zene ga imaju manje . tako im i mishici izgledaju  8) 8) a koliko mushkaraca zbog nepravilne ishrane izgleda "nejachije" od nekih zena .. i koliko njih se puknu steroidom pa dobiju pola kile .. o5 zbog ishrane .. poenta .. dzaba ti hormoni ako ne znash da ih iskoristish ..
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #31 poslato: Januar 20, 2007, 11:00:22 posle podne »

pa reci ti nama tacno sta jedes :D
inace pogledaj ovu listu pa vidi st mozes da ubacis
http://forum.pansport.co.yu/index.php?topic=1899.0
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #30 poslato: Januar 20, 2007, 08:46:10 posle podne »

Potpuno si u pravu Biggy. I ja sam ranije mislio da ako koristis proteine ne treba dobro da se jede. A sto se ishrane tice trudim se.... Skoro svako jutro za dorucak jedem plazmu , a kasnije tokom dana mlijecne proizvode i pilece bijelo meso.

P.S. Pogledajte slike koje sam postavio , pa procijenite da li bi mi trebali proteini  ???
Sačuvana
I don't give a fuck
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #29 poslato: Januar 20, 2007, 06:06:21 posle podne »

prvo nauci da jedes , pun si hormona ne treba ti nista sada , samo da dobro i pravilno jedes

da je neko video ove odgovore mislio bi da je dechko pitao za steroide , a ne za protein ..
ok hormoni zabadaju , probijaju zvuchni zid .. sinteza proteina na max. ... pa jbt ne raste se od hormona vec od proteina , zar ne ? ili sam ja neshto propustio  :-\   jedna stvar je uvoditi dechka polako u celu ovu prichu ali ako je to njegovom organizmu potrebno zashto ne bi uzeo..svaka chast ishrani - koja je alfa i omega u svemu ovome, ali ceo forum zna shta rade whey proteini i koliko su dobri posebno za pwm gde ti konzerva tunjevine nece pomoci..ako je protein vishak shto ga onda svi pijemo .. to shto on ima 15 godina ne znachi da nema mishice i nikako ne znachi da je rano za sport..quotovo sam markonija zato shto mi je on uvek delovao ..hmmm .. ,,zreo i
dobro potkovan znanjem'' ali nishta lichno..mozda i ja greshim ali ovo je forum .. ispravite me  tnx

shto se mene tiche , ja sam u 16 prvi put popio protein i jako sam bio srecan  ;D ;D i zadovoljan i dobio sa 3 kile ..  :o :o to je bilo OMFG LADNO !!!!!!   8) 8) zato shto sam do tada jakooo teshko dobijao na masi ..(zato shto sam slushao bolide koji su mi govorili " krkaj ti slanne i bela luka i ima budesh veliki i jak.. a i nesam poznavao svoje telo) vremenom nauchish neke stvari .. a mislim da 15 god nije tako rano .. i shto se mene tiche ako zelish slobodno uzmi elite..najgora stvar shto moze da ti se desi je da ne dobijesh misice  8) 8)

Pazi,stvar je u tome da se ne navikava prerano na praskove i bazira ishranu na njima,kad bude unosio 150-200g proteina iz mesa,jaja,sira,onda nek doda protein,pa ce da vidi odlicne rezultate.Mozda on vec jede tako,ali vecina klinaca kad uzme kreatin i protein,ne jede ni dva puta dnevno jer misle da od toga rastu.Potpuno sam siguran u ovo sto pisem.O tome se radi.

A za hormone je Markoni lepo objasnio.Ja da sam ovako jeo pre 5 godina ne bih dobio ni gram sala a bio bih duplo jaci,a sad samo ide u salo...
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #28 poslato: Januar 20, 2007, 05:38:19 posle podne »

bash tako
ako ne jede dobro i uzima proteine nece ih maksimalno iskoristiti
kad se nauci da se jede onda moze da kaze "sad cu da dovedem ishranu na novi nivo"
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #27 poslato: Januar 20, 2007, 05:00:49 posle podne »

prvo nauci da jedes , pun si hormona ne treba ti nista sada , samo da dobro i pravilno jedes

da je neko video ove odgovore mislio bi da je dechko pitao za steroide , a ne za protein ..
ok hormoni zabadaju , probijaju zvuchni zid .. sinteza proteina na max. ... pa jbt ne raste se od hormona vec od proteina , zar ne ? ili sam ja neshto propustio  :-\   jedna stvar je uvoditi dechka polako u celu ovu prichu ali ako je to njegovom organizmu potrebno zashto ne bi uzeo..svaka chast ishrani - koja je alfa i omega u svemu ovome, ali ceo forum zna shta rade whey proteini i koliko su dobri posebno za pwm gde ti konzerva tunjevine nece pomoci..ako je protein vishak shto ga onda svi pijemo .. to shto on ima 15 godina ne znachi da nema mishice i nikako ne znachi da je rano za sport..quotovo sam markonija zato shto mi je on uvek delovao ..hmmm .. ,,zreo i
dobro potkovan znanjem'' ali nishta lichno..mozda i ja greshim ali ovo je forum .. ispravite me  tnx

shto se mene tiche , ja sam u 16 prvi put popio protein i jako sam bio srecan  ;D ;D i zadovoljan i dobio sa 3 kile ..  :o :o to je bilo OMFG LADNO !!!!!!   8) 8) zato shto sam do tada jakooo teshko dobijao na masi ..(zato shto sam slushao bolide koji su mi govorili " krkaj ti slanne i bela luka i ima budesh veliki i jak.. a i nesam poznavao svoje telo) vremenom nauchish neke stvari .. a mislim da 15 god nije tako rano .. i shto se mene tiche ako zelish slobodno uzmi elite..najgora stvar shto moze da ti se desi je da ne dobijesh misice  8) 8)

pa zato sam i napisao da nauci prvo da jede , ako ne neuci da jede onda ce uzimati whey kao da je sada to nesto cudotvorno
da hormoni imaju veoma veliku ulogu , veoma   , evo pogledaj samo koja je razlika izmedju muskaraca i zena kako u dobijanju misica tako i u skidanju sala , a sve to je zbog hormona
Sačuvana
smile_nbg
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 417

« Odgovor #26 poslato: Januar 20, 2007, 04:37:05 posle podne »

Pogledaj ovlascene distributere Optimuma pa vidi da li ima neko, ako hoces bas Optimum whey.

Kako to da saznam??  :)
Sačuvana
Kada pobedim samog sebe tek onda sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!
Lokk1
Gost
« Odgovor #25 poslato: Januar 20, 2007, 02:58:22 posle podne »

prvo nauci da jedes , pun si hormona ne treba ti nista sada , samo da dobro i pravilno jedes

da je neko video ove odgovore mislio bi da je dechko pitao za steroide , a ne za protein ..
ok hormoni zabadaju , probijaju zvuchni zid .. sinteza proteina na max. ... pa jbt ne raste se od hormona vec od proteina , zar ne ? ili sam ja neshto propustio  :-\   jedna stvar je uvoditi dechka polako u celu ovu prichu ali ako je to njegovom organizmu potrebno zashto ne bi uzeo..svaka chast ishrani - koja je alfa i omega u svemu ovome, ali ceo forum zna shta rade whey proteini i koliko su dobri posebno za pwm gde ti konzerva tunjevine nece pomoci..ako je protein vishak shto ga onda svi pijemo .. to shto on ima 15 godina ne znachi da nema mishice i nikako ne znachi da je rano za sport..quotovo sam markonija zato shto mi je on uvek delovao ..hmmm .. ,,zreo i
dobro potkovan znanjem'' ali nishta lichno..mozda i ja greshim ali ovo je forum .. ispravite me  tnx

shto se mene tiche , ja sam u 16 prvi put popio protein i jako sam bio srecan  ;D ;D i zadovoljan i dobio sa 3 kile ..  :o :o to je bilo OMFG LADNO !!!!!!   8) 8) zato shto sam do tada jakooo teshko dobijao na masi ..(zato shto sam slushao bolide koji su mi govorili " krkaj ti slanne i bela luka i ima budesh veliki i jak.. a i nesam poznavao svoje telo) vremenom nauchish neke stvari .. a mislim da 15 god nije tako rano .. i shto se mene tiche ako zelish slobodno uzmi elite..najgora stvar shto moze da ti se desi je da ne dobijesh misice  8) 8)
Sačuvana
smile_nbg
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 417

« Odgovor #24 poslato: Januar 20, 2007, 01:22:53 posle podne »

To jeste ali ja sad hocu gore pomenuti izvor!  ;)
Sačuvana
Kada pobedim samog sebe tek onda sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #23 poslato: Januar 20, 2007, 10:46:09 pre podne »

 8) 8) 8)

Pa koristili su se drugi izvori proteina ;D ;D ;D
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
smile_nbg
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 417

« Odgovor #22 poslato: Januar 19, 2007, 03:03:45 posle podne »

Znaci vakum zbog nove godine??
Sačuvana
Kada pobedim samog sebe tek onda sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #21 poslato: Januar 19, 2007, 10:13:52 pre podne »

tako je, a ni ne zna se kad ce biti. ja ne znam koja je fora, kao da im nije u interesu da prodaju, ali verovatno su u nekim zakonskim ili tehnickim peripetijama..
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 19 upita.