TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:26:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol u grudima  (Pročitano 7023 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #23 poslato: Mart 17, 2008, 12:19:25 posle podne »

Tesko da ce moci da se skroz odmori, ipak mu je vezbanje uslo u krv...pa plivaj , malo trci..tek toliko da ipak nesto fizicki radis ali ne u full naporu.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #22 poslato: Mart 16, 2008, 08:12:37 posle podne »

milislila sam a napredak te grupe mišića, a ne kg..

Inače plivanje je super i praktično ne a kontraindikacije.. uživaj i odmori telo :)
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #21 poslato: Mart 16, 2008, 03:03:34 posle podne »

Mislim da bi to moglo prilicno da prija tvom telu,narocito nakon tolikog perioda kg i kg i samo kg.Ali zaista lepo odmori telo od treninga sa tezinama,ali ako te i nakon toga bude cimao taj bol u grudima ozbiljnije ces morati time da se pozabavis.

Eo sad sam dosao za bazena, recimo oko 1km plivam kraul, cool mi je sad..
A ovo sto kazes ako bude i dalje bolelo,  onda cu otici kod doce, eo sad cu 1 mesec ovako plivanje i trcanje, pa ako me i posle toga bude zegalo, onda je neko sranje, ali nadam se da nije.. videcemo ;)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #20 poslato: Mart 16, 2008, 02:16:22 posle podne »

Mislim da bi to moglo prilicno da prija tvom telu,narocito nakon tolikog perioda kg i kg i samo kg.Ali zaista lepo odmori telo od treninga sa tezinama,ali ako te i nakon toga bude cimao taj bol u grudima ozbiljnije ces morati time da se pozabavis.
Sačuvana
Be Happy!!!
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #19 poslato: Mart 16, 2008, 12:51:19 pre podne »

E ljudi recite mi, jel ok da plivam i trcim, mislim ako vec ne smem u gym, ono, da se ne zapustim totalno!
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #18 poslato: Mart 14, 2008, 07:58:28 posle podne »

no koment.. dakle ista vežba tolike godine.. pa jel moguće da si još uvek video napredak?!
u svalom slučaju ovo ti je dobra prilika da obnoviš svoj plan treninga...

Krsta mi, ako sam napravio u te 3 god, nedelju dana odmora, e ebes ga! Niti sam bio bolestan nesto pa da bi napravio pauzu znaci nista.. A napredak je eto cudom, bio ocigledan, narastao do 107kg :)))
Ali eto dok me ne strefi nesto poput ovog ja ne mogu da se smirim pa da prestanem trenirati, ali iskreno sad sam se malo i ukenjao pa cu napraviti 1mesec pauze.. Icu malo da treniram atletiku i bacam kuglu, trcim 100m i da nabijam kondiciju, cisto da se ne ukrmacim u tih mesec dana.. ;)
Sačuvana
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #17 poslato: Mart 14, 2008, 07:53:30 posle podne »

znam da moj post ne spada u ovu temu ali sam ipak zbog toga namerno ovo napisao da bi ljudi koji mozda grese isto kao i ja ispravili te greske i sprecili ozbiljnije povrede...
hvala
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Mart 14, 2008, 07:46:52 posle podne »

Jos jedan post u prilog tome da je odmor neophodan.

Zelim ti brz oporavak.
Sačuvana
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #15 poslato: Mart 14, 2008, 07:37:31 posle podne »

kad ste se vec nadovezali za odmor da se i ja ubacim,
naime ni ja vec skoro 2 god. nikakvu pauzu nisam pravio osim kada sam bio bolestan i letovanje, inace non stop trening, jako cesto i 2 puta dnevno... znam da to ne valja, a rezultat toga stigao je danas, pred kraj treninga desio mi se incident i eto distorzije levog skocnog zgloba, rezultat je fiksirana noga i strogo mirovanje do daljnjeg ali ja ocekujem da ce moja volja taj oporavak ubrzati i da cu kroz par nedelja na teren i u teretanu...
ne postujem odmor i tako cesto stvaram sebi probleme, nadam se da cu sada makar malo promeniti razmisljanje.
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Mart 14, 2008, 06:40:08 posle podne »

Uuuu, ne mogu da verujem da 3 godine nisi pravio pauzu!!!!

Ja odmorim nedelju dana cim osetim da mi je telo istroseno i umorno, a to mu dodje na neka 3 do 4 meseca. Nekad treniram i 5 meseci pa nedelju dana odmaram ali to je najduzi period konstantnog vezbanja. Naravno, ne racunam redovna 2 dana pauze tokom nedelje.

Covece, odmori se ti lepo.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #13 poslato: Mart 14, 2008, 04:26:36 posle podne »

no koment.. dakle ista vežba tolike godine.. pa jel moguće da si još uvek video napredak?!
u svalom slučaju ovo ti je dobra prilika da obnoviš svoj plan treninga...
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #12 poslato: Mart 14, 2008, 01:04:41 pre podne »

obavezno napravi pauzu, ja sam jos davno radio pullover sa preteskim bucicama za mene tada i napravio sebi slican problem, samo gori, i tu ti jedino odmor pomaze, bio sam i kod doktora ali sve se svodi na odmor da to lepo prodje pa onda gruvaj ponovo. ;) 8)

Ufff, sad mi lakse.. Pa jeste to, pazi ja bukvalno vec 3 god treniram bez prestanka! Znaci nije bila ni jedna cela nedelja da sam napravio odmor, znaci konstantno 3 god! Pa vala vreme je da odmorim, kontam jedno mesec dana, pa cu krenuti ponovo.. Hvala vam na savetima ;)
Sačuvana
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #11 poslato: Mart 14, 2008, 12:37:43 pre podne »

obavezno napravi pauzu, ja sam jos davno radio pullover sa preteskim bucicama za mene tada i napravio sebi slican problem, samo gori, i tu ti jedino odmor pomaze, bio sam i kod doktora ali sve se svodi na odmor da to lepo prodje pa onda gruvaj ponovo. ;) 8)
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #10 poslato: Mart 13, 2008, 10:59:07 posle podne »

može biti da si se prosto izudarao i da si možda čak i oštetio hrskavicu pa da je sada upaljena.. us vakom sluačju otkuliraj pa vidi kako će ti biti...

E to i ja mislim! Sta, da napravim pauzu ? Koliko ? :S
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #9 poslato: Mart 13, 2008, 10:48:50 posle podne »

može biti da si se prosto izudarao i da si možda čak i oštetio hrskavicu pa da je sada upaljena.. us vakom sluačju otkuliraj pa vidi kako će ti biti...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 17 upita.