TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 01:00:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol u grudima  (Pročitano 7037 puta)
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #8 poslato: Mart 13, 2008, 10:47:34 posle podne »

urose,dali te boli na obe strane ili samo na levoj tj gde je srce?Ako je na levoj samo moze biti zaista ozbiljno

Ma nije ni na levoj ni na desnoj brate, vec izmedju, a i cujem da krcka nesto onako kad radim nesto, a to mi pre nije bilo.. Mislim jebote ne boli mene to stalno, vec samo kad radim taj glup potisak i propadanja, znaci samo to, ovo ostalno nista ne osetim.. Kontam da sam se na bencu nesto zajebao grudni kos, ali ko zna, moguce.. Jos je meni pre ortak govorio, posto ja kad radim npr benc u serijama sa 100kg, onako kad spustam dole lupim od grudi, e ortak mi se usere kaze "jesi ti normalan, sjebaces grudni kos" i ja ono sad i dan danas tako radim, mislim da je to, al ko zna.. Videcu sad necu raditi benc neko vreme, ni potisak, pa cu videti posle nekog vremena..
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7 poslato: Mart 12, 2008, 07:12:56 posle podne »

urose,dali te boli na obe strane ili samo na levoj tj gde je srce?Ako je na levoj samo moze biti zaista ozbiljno
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Mart 12, 2008, 06:58:20 posle podne »

Definitivno bih ti preporucio posetu lekaru.
Jednostavno, takvi simptomi bi me uplasi, bio to opravdan strah ili ne, i odmah bih otisao lekaru.

Nemoj sam sebi neke izgovore da postavljas nego pravac kod cika doce.
To je jedini nacin da otklonis dilemu i budes 100 posto siguran sta je upitanju. Nakon toga bice ti lakse, videces.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12780


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Mart 12, 2008, 12:39:56 posle podne »

Nadam se i ja iskreno da jeste kao sto sam kazes neki trip..ali ako nije...e onda ces druze lupati jednog dana glavom o zid jer postoji mogucnost da si bas upravo odlaskom kod doktora mogao taj problem resiti odmah.
Pa opet nadam se da gresim i da ce sve biti ok.
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #4 poslato: Mart 12, 2008, 01:29:30 pre podne »

Ma qrac brate! Nema teorije da idem kod doce jbt, to je verovatno neki trip, smanjicu malo intezitet treninga..
A kod doce nema znaci sanse, jednom sam u zivotu otisao nesto kod doktora kao isto neki trip, uleteo jbt tamo u onu cekaonicu kod nekih BABA jjbt, neki KRST tamo na zidu od 2metra jebo-te, ja ono gledam kakav trip, ove babe reko cekaju da umru, mislim se radije cu u gradu negde umreti ako treba, ae bre kaka bolnica, i na kraju mi nista nije ni bilo, verovatno neki trip me uhvatio ko i sad! ae p0z zmajevi
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #3 poslato: Mart 11, 2008, 08:55:10 pre podne »

E imam izgleda neki problem, radi se o tome da kad radim npr potisak (ramena) na onoj klupi, pocne me boleti nesto u grudima, tacnije kad zavrsim seriju, onako na 3-4 sec boli pa prodji onako, i kad radim propadanja (za grudi i triceps) takodje posle serije kad zavrsim isto me pocne cimati to.. Jel neko zna u cemu je problem ? Sam se mozda preforsirao, pa da napravim neku pauzu ili ? Mozda me ravni benc sjebao, ne znam lupam, pomagajte.. ;\

Poseti lekara, ipak bi on trebalo da ustanovi o cemu se radi.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #2 poslato: Mart 11, 2008, 01:29:57 pre podne »

Najbolje ce ti reci lekar,tesko da ce neko moci da ti da pravi odgovor ovako na daljinu...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #1 poslato: Mart 11, 2008, 01:17:49 pre podne »

E imam izgleda neki problem, radi se o tome da kad radim npr potisak (ramena) na onoj klupi, pocne me boleti nesto u grudima, tacnije kad zavrsim seriju, onako na 3-4 sec boli pa prodji onako, i kad radim propadanja (za grudi i triceps) takodje posle serije kad zavrsim isto me pocne cimati to.. Jel neko zna u cemu je problem ? Sam se mozda preforsirao, pa da napravim neku pauzu ili ? Mozda me ravni benc sjebao, ne znam lupam, pomagajte.. ;\
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 17 upita.