TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:56:02 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Imam problem/e treba mi stručni savet  (Pročitano 1124 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #7 poslato: Januar 06, 2018, 06:20:14 posle podne »

Nisam siguran ali i ja imam utisak da se šali sa nama...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #6 poslato: Januar 06, 2018, 12:50:11 pre podne »

Nadam se da sve ovo nije neslana šala, jer mi se tvoj pristup "problematici" nimalo ne dopada...krajnje detinjasto i neodgovorno!

A redovne kontrole lekara specijalista?

Šta se koristi od lekova?

Apliciranje i.m. "shotova" bih ipak ostavio nekome iskusnijem...kao i (zlo)upotrebu AAS ;)
Sačuvana
rakijaman
Gost
« Odgovor #5 poslato: Januar 05, 2018, 09:03:15 posle podne »

Radoznao pa šta ću, uzo ta čuda onu ampulu da odlomim smrsko je ode pola stakla unutra, ja to sve u špric pa nagađaj di da ubodem nekako nagodio u da se ne izražavam gluteus , jedno sat vremena bolelo srce to ništa nije, pa sam pojeo Boga oca kad bi stao da nabrajam mogo bi u Ginisonu onu knjigu, znači to su prvi utisci malo mi se ne sviđa ovo prezderavanje ali istrosio sam se sklekovima, brine me to staklo da neće kakve probleme napraviti.. Jbg oće mene kad nešto počnem da krene naopako

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Sačuvana
rakijaman
Gost
« Odgovor #4 poslato: Januar 05, 2018, 06:49:16 pre podne »

Da, ne hodgkingov limfom, posle toga su počeli problemi sa insulinom imao sam negde nalaze sve je to otišlo Bogu za kurira, uglavnom regulacija šećera mi nije nikakva, šećer ne koristim a ujtru kad merim pa i popodne prelazi 7. Što se tiče posledica od limfoma koliko se sećam nalaz je bio par meseci nakon operacije hronično zapaljenje, tu su se po telu pojavile na mnogo mesta čvore koje otiču i bole usled konzumiranja šećera najviše a i ostalih UH. Sve u svemu ništa od toga meni ne smeta navikao sam na sve to, znači samo želim da znam može li se šta učiniti ili da se batalim ovog "sporta" izgleda nije za mene. Samo da dodam prošle godine sam uzimao tribulus kapsule, tad sam za neko kratko vreme dobio na mišićima, bicepsima da budem precizniji, posle sam se opustio krenuo ponovo ta forsiranja sa tegovima ali slabo se išta primećuje. Jedem samo mesne proizvode kao što sam već negde rekao, ako treba lekarski nalaz prošli i budući to neće biti jer stare artije sam pobaco a nove ne planiram da vadim, znači da ne idem daleko imao sam sa zdravstvenim službama velike probleme, recimo da me neko nekad prijavio miliciji zbog galame i da su došli odveli me tamo u "onu" bolnicu gde "leče" alkoholicare batinanjem i raznim lekovima od kojih ne možeš da ustanes iz kreveta. Na stranu sve, nisam ovde ni da se žalim ni lečim samo eto ako moze neki savet, ishrana i trening bi mi dobro došlo, duvan nema šanse da ostavim ostavljam ga svaki mesec dovodim sebe u očaj tako da niti smanjujem više niti ostavljam, alkohol sam batalio znači za novu godinu ja sam jedini trezan bio

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #3 poslato: Januar 05, 2018, 01:44:01 pre podne »

Bez dobro organizovanog treninga i ishrane ni testosteron depo  neće pomoći na polju dobijanja mišićne mase zato nemoj da zuriš sa kupovinom. Ako zelis mozemo zajedno da sastavimo plan ishrane i treninga pa da polako krenes sa tim u pravom smeru.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Januar 05, 2018, 01:18:32 pre podne »

Da bi mogli da budemo maksimalno precizni u odgovorima potrebno nam je više informacija o tvom zdravstvenom stanju...

U pvt porukama si napisao da se radi o limfomu i "pratećim hormonskim poremećajima"...hm, kojim? Ne-Hodgkinovog limfom? Izvešataj lekara specijaliste hematologa( redovne kontrole)? Onkologa? Endokrinologa? Reemisija? Terapija(hemo / radio / imuno)? Neki lekovi?

Previše alkohola i "duvana" škodi svima, a pogotovu nekome sa ozbiljnijim zdravstvenim problemima...

Najlakše je uzeti "depo" i samo maskirati ili "otežati" već postojeći problem...bilo zdravstveni...bilo onaj koji se tiče savladavanja osnova treninga i ishrane...

Jedan lep tekst na temu "kako živeti sa limfomom"... http://www.stetoskop.info/Kako-ziveti-sa-limfomom-4340-c2-content.htm

Svaka krajnost bilo trenažna, bilo vezano za zloupotrebnu androgeno-anaboličkih steroida, može imati posledice...najbolje je biti realan prema sebi i svojim mogućnostima...primum non nocere...
« Poslednja izmena: Januar 05, 2018, 01:20:56 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
rakijaman
Gost
« Odgovor #1 poslato: Januar 04, 2018, 11:41:01 posle podne »

Ovako, pre nego počnem o problemu idem od početka, imam 32 godine 175 visok (bio preko 180, zbog raznih bolesti tako se desilo) oko 75 kilograma imam. Sa 15 sam počeo piti i to odma na žestinu krenuo, na rakiju, bilo je to litar pa čak i do dve litre dnevno, prestao sam tek prošle godine, ovog decembra (do tada već godinama unazad nisam više ni mogao piti kao ranije) u ranim 20tim sam oćelavio (glava ko u izeta fazlinovica) pre par godina sam operisao lošu bolest, u pitanju je limfna žlezda neka, posle toga moja ishrana je postala muka moja, ugljene hidrate sve 3 vrste ne konzumiram jer imam bolove i razne druge probleme. Vežbam ima po godine dižem tegove (drugo nemam) po 10 kila jednorucni za obe ruke po 300 u 3 serije na dan, mišićna masa mi se ne zadržava, čak nisam ni građen nešto a i kosti su mi se istanjile, što se tiče lekara nema te sile da idem kod njih pa i da je pitanje života i smrti (imam loša iskustva po bolnicama za sve ove godine) depresija bezvoljnost i otupelost su prisutni stalno, sve se mislim da imam manjak testosterona a imam sigurno ubio sam ga alkoholom sve ove godine, sutra sam hteo da kupim testosteron depo ako daju bez recepta i kupicu ga, neka stoji. Neću ga upotrebiti bez da pročitam komentare ovde i savete, nadam se da će ih biti. I da, pušim oko 50 cigara dnevno, duvan masinica filteri... Ne znam da li sam sve napisao ako nisam seticu se, i sa pamcenjem imam problema..

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 17 upita.