TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:09:15 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zasto svi na ovom forumu govorimo "croatian" jezik?  (Pročitano 27869 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #77 poslato: Mart 18, 2008, 02:12:26 posle podne »

AAAAAAAA IDEMOOOOO SADA IMAMO I CIRILICU!!!!! :D :D :D IDEMO SRBSTVU NIKAD KRAJA :D:D:D :D

btw :) kontam da je stefi toplo oko srca sada :D :D
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #76 poslato: Mart 17, 2008, 11:54:27 posle podne »

da se ja pitam uveo bi cirilicu, ali posto bi me onda svi koji se osecaju ugrozeno napali....onda necu....
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
Lokk1
Gost
« Odgovor #75 poslato: Mart 17, 2008, 06:34:50 posle podne »

ne to je kao da microsoft nema engleski .. jel kontash sada razliku ???

druga stvar da se neki svedjanin buni ovde shto nema svedski .. to je onda za diskusiju .. ali forum srpske firme nema srpski jezik .. to je prob ... vishe njihov nego moj .. mislim ne uzbudjuje se ovde niko (osim stefe :D :D kojeg ce infarkt da opizdi :D ) nego samo konstatacija nekih stvari .. tema ko i svaka druga .. samo shto nije sportska jedina razlika
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #74 poslato: Mart 17, 2008, 06:16:25 posle podne »

nije u tome poenta, poenta je u tome sto su neki optereceni nekim nebitnim stvarima.Citiracu sebe:
Sto ja trebam da kinjim microsoft sto nemogu da podesim tastaturu na montenegrian?a stoji mi serbian?
Sačuvana
two more...no matter what...!
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #73 poslato: Mart 17, 2008, 05:43:06 posle podne »

meni i dalje nije jasno zasto mnogi misle da se ovde proziva hrvatski....jel chitaju ti ljudi uopste prethodnih 5 strana?
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #72 poslato: Mart 17, 2008, 01:53:55 posle podne »

Da nebudem pogresno protumacen,ja se slazem da forum treba da bude
na srpskome,jer je ovo srbija,a ko hoce nek prebaci na hr ili bilo koji jezik.

Mislio sam na deo:"ima li medju vama ijedan SRBIN da sme sefovima ili kolegama da kaze da se ova sitnica ispravi? Kako biste sutra branili svoju decu i porodicu kad ne mozete za svoj jezik da se izborite?"
Sačuvana
   
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #71 poslato: Mart 17, 2008, 01:24:30 posle podne »

koga sam ja tu prozivao ? ne razumem, samo sam rekao da je skorz sve jedno sta pishe u profilu . . .
josh uvek mi je smeshno da nekom nije sve jedno. ali dzabe, ne posecuje svako kampove tolerancije preko leta . . .
Sačuvana
lanami
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 346


« Odgovor #70 poslato: Mart 17, 2008, 10:56:09 pre podne »

mali stefice, opusti se malo, ne moras pisat cirilicom da bi narod  znao da si veliki srbin.To sto nema serbian ne treba da ti predstavlja primaran problem u zivotu i da grickas nokte od nervoze dok citas ovu temu.Iskuliraj brate neko ce vec promjeniti to.Sto ja trebam da kinjim microsoft sto nemogu da podesim tastaturu na montenegrian?a stoji mi serbian?
get a life...

Svaka cast Spartak  :D

« Poslednja izmena: Mart 17, 2008, 10:58:06 pre podne od strane lanami » Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #69 poslato: Mart 17, 2008, 10:36:38 pre podne »

mali stefice, opusti se malo, ne moras pisat cirilicom da bi narod  znao da si veliki srbin.To sto nema serbian ne treba da ti predstavlja primaran problem u zivotu i da grickas nokte od nervoze dok citas ovu temu.Iskuliraj brate neko ce vec promjeniti to.Sto ja trebam da kinjim microsoft sto nemogu da podesim tastaturu na montenegrian?a stoji mi serbian?
get a life...
Sačuvana
two more...no matter what...!
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #68 poslato: Mart 16, 2008, 11:58:02 posle podne »


joj owa ti je dobra...hahahaaaa

Јел мораш стално да зај*беш ствар.

Стварно викинс није ти требало оно, глупо ми је да се вређамо сада. После твојих изношених ставова ја би има највише разлога и аргумената да те **********. >:( >:(

Не желим више да се нервирам, тако да нећу више ни читати ове постове, а ни писати.
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #67 poslato: Mart 16, 2008, 11:10:20 posle podne »

@ mali stefa : ne pricam ,ali i da pricam to moze samo + da mi bude, nikako negativna stvar ..nismo valjda na tom nivou da je lose kada neko govori neki drugi jezik.. :o

ne mnogo veci je problem kada poistovecujesh maternji i strani jezik ... ok imash nizak nivo nacionalne svesti i tebi je svejedno .. jel TREBA SVIMA DA BUDE SVEJEDNO  ???  hmmm .. zar je bitno shto je hrvatski .. .hmmmmm zar bi bilo bitno da je zvanichan grb foruma ili shta vec shahovnica .. ne i dalje bi bio sportski forum ...sushtina bi ostala ista .. nije problem shto ima hrvatski .. problem je SHTO NEMA SRPSKI!!!11one

@vikidns: jesi ti normalan kakve su to prozivke .. alo momak ja sam lud shto hocu da mi pishe serbian umesto croatian  ?? ... niko ovde nije pretio sa dizanjem buna i ustanaka  .. samo skrecu paznju ljudi ...

Mozesh posetiti ovaj link, pomocice ti : http://retardforum.com




joj owa ti je dobra...hahahaaaa
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Lokk1
Gost
« Odgovor #66 poslato: Mart 16, 2008, 11:08:03 posle podne »

@ mali stefa : ne pricam ,ali i da pricam to moze samo + da mi bude, nikako negativna stvar ..nismo valjda na tom nivou da je lose kada neko govori neki drugi jezik.. :o

ne mnogo veci je problem kada poistovecujesh maternji i strani jezik ... ok imash nizak nivo nacionalne svesti i tebi je svejedno .. jel TREBA SVIMA DA BUDE SVEJEDNO  ???  hmmm .. zar je bitno shto je hrvatski .. .hmmmmm zar bi bilo bitno da je zvanichan grb foruma ili shta vec shahovnica .. ne i dalje bi bio sportski forum ...sushtina bi ostala ista .. nije problem shto ima hrvatski .. problem je SHTO NEMA SRPSKI!!!11one

@vikidns: jesi ti normalan kakve su to prozivke .. alo momak ja sam lud shto hocu da mi pishe serbian umesto croatian  ?? ... niko ovde nije pretio sa dizanjem buna i ustanaka  .. samo skrecu paznju ljudi ...

Mozesh posetiti ovaj link, pomocice ti : http://retardforum.com
Sačuvana
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #65 poslato: Mart 16, 2008, 10:46:31 posle podne »

OMG OMG OMG ! PA KO OVDE PRICA NA HRVATSKOM ? NIKO ? TO STO TI JE PODESHENO NA CROATIAN ILI NA ENGLISH ILI NA TADZIMADZIKINESTIJANSKI NE ZNACI DA TI PRICAS TAJ JEZIK. TI PRICAS SPRSKI (odnosno pishes), ako vas ugrozava ono sto vam
pishe u profilu onda ste stvarno skroz odlepili.

Mozete posetiti ovaj link, pomocice vam : http://www.medhelp.org/
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #64 poslato: Mart 16, 2008, 09:43:18 posle podne »

@ mali stefa : ne pricam ,ali i da pricam to moze samo + da mi bude, nikako negativna stvar ..nismo valjda na tom nivou da je lose kada neko govori neki drugi jezik.. :o

Лоше је то кад је некоме свеједно дали прича својим језиком или туђим.
Слажем са тобом да је велики + ако знаш доста страних језика, али матерњи на првом месту.
Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #63 poslato: Mart 16, 2008, 08:43:17 posle podne »

@ mali stefa : ne pricam ,ali i da pricam to moze samo + da mi bude, nikako negativna stvar ..nismo valjda na tom nivou da je lose kada neko govori neki drugi jezik.. :o
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 18 upita.