TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 05:36:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tribulus i DAA  (Pročitano 3562 puta)
vladal
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #6 poslato: Februar 06, 2018, 01:09:18 posle podne »

Pauza bi trebala da traje 6-8 nedelja...

Inače, ne zaboravimo da testo-bosteri, aas, sarms, peptidi i sl. nisi svemoćni pogotovu kada nismo ispoštovali osnovne zakone napretka - DOVOLJNO SNA, KVALITETNU ISHRANU, REDOVAN I DOBRO DOZIRAN TRENING...ako toga nema, nema tog "sastojka" koji će nas pogurati...

Poenta svega je biti realan u očekivanjima, "magični napici" ne postoje! Naše telo nije perpetuum mobile!

Hvala na odgovoru. Iskreno, ne ocekujem neki spec rez od t-bostera u tom smislu napretka, uzimam ih zbog poboljsanja libida, raspolozenja i kao sto ste, rekli energije za dnevne aktivnosti. Naravno, na vecinu stvari mogu da uticem, na neke, kao sto su stres, ponekad i kolicina sna, na zalost ne.

Ako zeliš napiši nam kako i izgledaju treninzi u teretani, da vidimo da li tu treba nesto da se popravi :)

Do skoro sam radio upper lower split, gde sam radio prvo glavnu vezbu mrtvo i cucanj i za gornji deo benc i potisak. Glavne vezbe sam isao 2-6x, a  ostale sam isao po nekom osecaju, 8-15x  nekoliko serija, e sada, tu se desi da preteram, previse intenzivno, isforsiram itd... ili prevelik volumen... tad bude problema def :)
Poslednja 2-3 meseca radim Daily Undulating Periodization (DUP), 4x nedeljno.  prvi i drugi dan i dva su mi glavne vezbe sa nekoliko asistent vezbi, nesto kao full b, a drugi deo nedelje glavne vezbe podeljenje u 2 dana, kao i asist., nesto kao upper/lower split


Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #5 poslato: Februar 06, 2018, 01:15:03 pre podne »

Ako zeliš napiši nam kako i izgledaju treninzi u teretani, da vidimo da li tu treba nesto da se popravi :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #4 poslato: Februar 05, 2018, 11:48:17 posle podne »

Pauza bi trebala da traje 6-8 nedelja...

Inače, ne zaboravimo da testo-bosteri, aas, sarms, peptidi i sl. nisi svemoćni pogotovu kada nismo ispoštovali osnovne zakone napretka - DOVOLJNO SNA, KVALITETNU ISHRANU, REDOVAN I DOBRO DOZIRAN TRENING...ako toga nema, nema tog "sastojka" koji će nas pogurati...

Poenta svega je biti realan u očekivanjima, "magični napici" ne postoje! Naše telo nije perpetuum mobile!
Sačuvana
vladal
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #3 poslato: Februar 05, 2018, 11:33:51 posle podne »

Hvala, koliku pauzi od T-boostera bih trebao da pravim? Jesam radio spermogram, hormone planiram da proverim u skorije vreme, verovatno za 2 nedelje. Libido mi je bas los zadnjih meseci, to bi bio i jedan od razloga zasto se odlucujem za ovaj vid suplementacije, a energije imam zavisno od toga koliko sati sna imam i kakav sam trening odradio i sl...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Februar 05, 2018, 11:12:20 posle podne »

"Mehanizam dejstva" je različit tako da bi ih uzimao "naizmenično"...

Tribulus 6-8 nedelja, potom DAA 4-6 nedelja...pa onda pauza od testo-boostera...btw...uz tribulus bih kombinovao i ZMA...

Malo na temu tribulusa... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/istina-o-tribulusu-mitovi-i-cinjenice

Na temu DAA... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/4-u-1-za-testosteron-na-vrhuncu-daa-pro-black

A jesi li u skorije vreme "proverio hormone"? Ukupni i slobodni testosteron, estradiol, prolaktin...kortizol, TSH, fT3, fT4, FSH, LH...? UZ testisa? Spermogram?

Libido? Energija za dnevne aktivnosti?

Sačuvana
vladal
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #1 poslato: Februar 05, 2018, 08:01:09 posle podne »

Poz Drugari. Zeleo bih da cujem vase misljenje, da li je bolje kombinovati Tribulus i DAA zajedno, npr DAA 4 nedelje, za to vreme uzimati tribulus 6 nedelja, i nakon toga pauza od 4 nedelje  bez test boostera ili kombinacija tribulus 6 nedelja, pa pauza 4 nedelje, a u toj pauzi DAA 4 nedelje?

Edit: koristim jos i ZMA, kojeg nemam nameru da ciklisem, naravno, imam 32 godine, nisam nikad koristio ASS. Uzimao sam pojedinacno ove suplemente, ali bih zeleo da ih kombinujem radi postizanja maksimalnog ucinka.
« Poslednja izmena: Februar 05, 2018, 08:44:36 posle podne od strane vladal » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 18 upita.