TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 02:28:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: maratonci...  (Pročitano 23830 puta)
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #21 poslato: Januar 26, 2007, 08:04:16 posle podne »

Bas tako
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #20 poslato: Januar 26, 2007, 08:02:19 pre podne »

 :)
meni je i ovako vruc hleb i pasteta extra, a mogu misliti kako je tebi extra tada bilo :)
vrh vrhova :)

e a izgleda da smo samo ti i ja maratonci na forumu mislim ne maratonci nego rekreativni maratonci :)
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #19 poslato: Januar 25, 2007, 09:27:57 posle podne »

ja sam jednom u tim satorima jela vruceg hleba i pastete,isto smo zaginuli bili...nikada sladje...  :D
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
kum
Gost
« Odgovor #18 poslato: Januar 25, 2007, 03:49:41 posle podne »

ma ja nema na koje nacine nisam pokusao da silazim, ali niije vredelo koliko su mi se upalili listovi...znaci i jedno nedelju dana kasnije su i dalje bili bukvalno oteceni, ovi moji likovi iz teretane se krstili, kao "jebote koliki listovi za 2 dana"  ;D

meni je kul priroda u svemu tome, bas volim kada idemo i cutimo, a ono vetar pomalo duva i cuju se ptice... :) milina...ali posle 50-60 kilometra ni ptice vise ne pomazu, onda mi u glavi kada ce kraj  ;D

a kada si kod sestre i njene sporoce, ovaj jedan drugar sto je isao samnom spavao na letenci od 18 do 5 ujutru ;D znaci do je bilo oko 30 km i on se upalio e sada tu je ta deonica kada pravis krug od letenke pa se opet vracas na nju, ima negde oko 20 km i on ostao mi nastavili i overili mu njegovu knjizicu...mislim i mi smo odmarali od 12 do 5...bili postavljeni satori i unutra neki sundjei i deke tako da sam tu odzonjao jedno 4h, ali koja muka kada sam ustao, noge ne ukocene nego zabetonirane  ;D al aj izdrzalo se nekako...
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #17 poslato: Januar 25, 2007, 11:05:39 pre podne »

pri silasku mene vise bole butine od listova...valjda zato sto savijem noge u kolenima kada silazim,nesto kao polucucanj,pa su non stop zategnute......

moja sestra je toliko spora na maratonu da se svake godine vraca sa cistacima...inace ide na mali...

i dobre su mi one poruke sto polepe po drvecu...malo razbije misli tipa-koliko jos,koliko jos...  ;D
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #16 poslato: Januar 25, 2007, 09:19:51 pre podne »

Kad smo isli za prvi maj na ledinacko jezero na kampovanje ... bila je nedelja ja mislim i pobegao nam je bus koji vozi direkt tamo ... drugi je isao u stare ledince ... ili nove ??? uvek ih mesam
i ostavi nas na toj raskrsnici izmedju starih i novih ledinaca ... i polako beske po brdovitom putu pod punom ratnom opremom :D
ne znam koliko ima od te raskrsnice do ledinackog .j ... ali nije bilo malo :D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
kum
Gost
« Odgovor #15 poslato: Januar 25, 2007, 08:21:37 pre podne »

...a setanje ...pa sto ne cutite nego se izblamirah ?!... :D

...pa onda nije nesto...ja sam jednom u Makedoniji sa izvidjacima presao za dva dana 35 km... 8) 



svaka cast  ;D
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #14 poslato: Januar 25, 2007, 08:16:59 pre podne »

ima ih i da trce...  ::)
i ja pretrcim jedan deo...bude lakse...

@kume jel ti se desavalo da posle neke kilometraze ne znas sta je gore,da li da se penjes ili da silazis niz brdo?
ja sam imala takve tripove...
kada se izmorim teze mi je da silazim nego da se penjem...

priznajem da ih ima koji trce, ali bome ja nisam medju njima :)

e a pazi scene, jedna drugarica i ja ostali da overimo pa cemo posle stici ostatak ekipe i izbusimo mi rupice svima i krenemo za njima i ne mozes ih stici i ja njoj reko ajmo da potrcimo, a ono bilo uzbrdo :) krenuli mi kad neki deka"deco ne trcite uz brdo" i mi nista nastavimo e kada smo ih stigli i kada smo stali to je bilo zlo, nisam mogao da dodjem sebi jedno 30min, znaci mislio sam da cu pasti u nesvest :)

uuuu bome prosle godine pred kraj, mi bilo gore da silazim, znaci nista me nije bolelo sem listova, zategli se toliko da sam jedva silazio, a i grcevi me ponekad hvatali koliko su me boleli...
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #13 poslato: Januar 25, 2007, 01:43:35 pre podne »

...a setanje ...pa sto ne cutite nego se izblamirah ?!... :D

...pa onda nije nesto...ja sam jednom u Makedoniji sa izvidjacima presao za dva dana 35 km... 8) 

Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #12 poslato: Januar 24, 2007, 06:25:40 posle podne »

ima ih i da trce...  ::)
i ja pretrcim jedan deo...bude lakse...

@kume jel ti se desavalo da posle neke kilometraze ne znas sta je gore,da li da se penjes ili da silazis niz brdo?
ja sam imala takve tripove...
kada se izmorim teze mi je da silazim nego da se penjem...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
kum
Gost
« Odgovor #11 poslato: Januar 24, 2007, 04:58:25 posle podne »

 ;D setanje druze setanje
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #10 poslato: Januar 24, 2007, 04:38:54 posle podne »

...33-87-102 ?!!!!!!?!!?!?!?!??!?!?!!!! :o :o :o ???

...ja ne mogu da istrcim 3km  :'( :'( :'( :'( :'(

...dobro, ne trcim redovno ali i kada trcim ja slabo napredujem mozda 1 km mesecno... :-[ :-[ :-[ :-[ :'(
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
kum
Gost
« Odgovor #9 poslato: Januar 24, 2007, 01:11:14 posle podne »

a-jao pasulj  ;D prosle godine pojeo 3 tanjira - boleo me stomak jedno 2h posle, ali da je dobar dobar je  ;D

ma da, blato vise ubija nego kisa, ali gde ima kise ima i blata  :)

jedan drugar sto je isao prosle godine samnom rekao da ce ove godine na letenku pa da razapne sator i raspali rostilj i da nas ceka mislim da kampuje 1-2 dana :D kaze "nije ovo za mene"...
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #8 poslato: Januar 24, 2007, 12:59:23 posle podne »

meni kisa ne smeta,ali me blato ubija...polepi se bar tri kile po patikama....

ali mi je super druzenje,i onaj caj...mmm....pasulj uvek nekako obidjem...nisam bas za....

jedan tip komentarise prosle godine-ja sam mislio da je ovaj maraton zaje****ija,skupi se drustvo,malo proseta kroz sumu pa na rostilj i pivo...  ;D 
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
kum
Gost
« Odgovor #7 poslato: Januar 24, 2007, 12:54:48 posle podne »

joj cuti tako ti je i kod mene, uhvati me euforija, ali ono toliko mi sve pozitivno da je to strasno :)
a stvarno to blato i kisa mogu sve da upropaste, ako bude blata i kise ove godine nemam pojma dali cu i ici u opste zato sto inace mrzim kisu, a jos pogotovu kada moram da setam pa malo skini kabanicu pa malo stavi kabanicu pa menjaj carape majice i ostalo...mrzim kisu    ???

e ja se secam prose godine i crvenog cota :) mislim uspon kao uspon je dosta zajeban, ali ajde izgura se nekako...ali prvi deo onaj od par stotina metara, ono je tuga, da nema drveca nebi se ni popeo  ;D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 18 upita.