TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394260 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 10:49:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za početak?  (Pročitano 2628 puta)
Fearless
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #2 poslato: Mart 17, 2018, 10:43:06 pre podne »

Pozdrav, 

U teretanu idem nekih 6-7 meseci, visok sam 196cm i imam 83kg. Kada sam počeo pio sam gainer Hyper Mass 5000 i postigao odredjene rezultate. Nakon toga ubacio sam proteine i kreatin sto me je dovelo do trebutne kilaze (poceo sam sa 69kg). Sada sam porucio whey protein, kreatin i bcaa da pijem u kombinaciji nekih mesec dana. Zanima me sta mislite o tome i da li bi trebao nesto da promenim tj. dodam ili izbacim za bolje rezultate. Takodje imam problem jer sam stao na 83kg vec nekih 2 meseca pa ako neko ima predlog ili ideju kako da jos povecam masu neka je iznese ovde. Sto se tice ishrane jedem 4 puta dnevno plus suplementacija.
Dzabe svu nadu bacas u supplemente ..

Moras da unosis oko 2,2g proteina po KG, a sto se tiče zdravih masti i ugljenih hidrata tu moras da se igras .. Ako se ne pomeras sa kilazom znači da moras da poboljsas ishranu a mozda i trening .. Probaj sa 4g uh po kg i 1.5g z.masti po kg .. Pa ako ne dodajes masu povećavaj ..

A bilo bi dobro i da u postworkout-u dodas dekstrozu i protein kako bi iskoristio tu pumpu i protok krvi da dostavis proteine mišiću .. :)

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
« Poslednja izmena: Mart 17, 2018, 10:45:03 pre podne od strane Fearless » Sačuvana
Mario_SD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #1 poslato: Mart 17, 2018, 10:16:02 pre podne »

Pozdrav, 

U teretanu idem nekih 6-7 meseci, visok sam 196cm i imam 83kg. Kada sam počeo pio sam gainer Hyper Mass 5000 i postigao odredjene rezultate. Nakon toga ubacio sam proteine i kreatin sto me je dovelo do trebutne kilaze (poceo sam sa 69kg). Sada sam porucio whey protein, kreatin i bcaa da pijem u kombinaciji nekih mesec dana. Zanima me sta mislite o tome i da li bi trebao nesto da promenim tj. dodam ili izbacim za bolje rezultate. Takodje imam problem jer sam stao na 83kg vec nekih 2 meseca pa ako neko ima predlog ili ideju kako da jos povecam masu neka je iznese ovde. Sto se tice ishrane jedem 4 puta dnevno plus suplementacija.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 17 upita.