TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:47:03 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevaci  (Pročitano 1700 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: Mart 22, 2018, 06:11:42 pre podne »

Bitno u celoj priči je I to da si konstantan.Nekima je to najveći problem.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #7 poslato: Mart 21, 2018, 11:22:31 posle podne »

Šta podrazumevaš pod "fitnes vežbe". Jel bi mogao malo detaljnije da opišeš trening, kojima danima koje misicne grupe i koje vezbe , koliko serija i ponavljanja radiš?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Mart 21, 2018, 06:13:45 pre podne »

Loša je to ishrana za dijetu a pogotovu za dobre rezultate.
Poslušaj Slavišu I regulisi ishranu korak po korak.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #5 poslato: Mart 21, 2018, 03:47:14 pre podne »

Moraćeš da se detaljnije pozabaviš ishranom!

Ne može biti ili ovsene ili jaja sa salatom...ne mogu biti isto ovsene kao izvor hidrata i jaja kao izvori proteina...jaja + ovsene - ok ili jaja + salata...ne zaboravi da osnovu svakog tvog obroka čine proteini visoke biološke vrednosti( meso, riba, sir, jaja) uz dodatak ugljenih hidrata ill masti u zavisnosti od doba dana i tajminga treninga...

Mada, možda je u pitanju i loša interpretacija napisanog jer si to jako konfuzno sročio...ipak, što nam više informacij daš, naši ogovori će biti precizniji u uputniji...( bolje da si to raščlanio po obrocima)

Sve u svemu, deluje haotično...

Kreni sa čitanjem...

https://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-pocetnike

https://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/kako-napraviti-plan-ishrane

Fitnes vežbe i manje težine veći broj ponavljanja su sistem poraza...mišiće moraš adekvatno stimulisati da bi se mišićna masa očuvala ili pak povećala...

Dakle, tvoj prioritet nije sagorevač već savladavanje osnova treninga i ishrane...ili savladaj osnove ili ostani izgubljen u stadijumu večitog početnika...
Sačuvana
Dario1994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: Mart 20, 2018, 10:08:01 pre podne »

Cao sto se tice ishrane za dorucak pretezno jedem ovsene pahuljice ili kuvana jaja sa salatom nekom uz jedno ili dva prceta crnog hleba ili neku ribu za pre treninga sat ipo do dva jedem ili puter sa kikirijem sa parce hleba ili neko suvo voce ili neke orasaste plodove kao sto su lesnik baden ili pistace, posle treninga gledam da jedem meso i neku salatu ili pirinac onda posle za uzinu uzmem neko voce a vecera mi bude neki sejk ili vocna salata ili jaja ili riba kako kad ukombinujem. A sto se tice treninga treniram oko 1,5h i gledam da radim sa manjim tezinama vise ponavljanja i neke fitnes vezbe. To je to odp naravno kada ustanem popijem protein sa mlekom posto ustajem dosta rano pa mi je to do dorucka i posle treninga sa vodom.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #3 poslato: Mart 20, 2018, 01:38:35 pre podne »

Sagorevač kao sagoveča je dobar ali da bi postigao željene rezultate on nije dovoljan. Napiši nam kako ti izgledaju ishrana i trening.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Mart 19, 2018, 10:27:31 posle podne »

Iskreno kad pročitam ovakvo pitanje digne mi se i ovo malo kose na glavi...

Znam da zvuči "grubo", ali ovakva konstrukcija pitanja upućuje na tvrdnju da su sagorevači svemoćni...

Znam ja da pomenuti sagorevač ima dosta zanimljivih sastojaka, koji "mogu" pospešiti proces sagorevanja masti, odagnati osećaj "umora" i sl., ali ako ishrana nije sređena uzalud je sve...

Da, sagorevač je kvalitetan, ali možda je zbog pomenutih sastojaka inkomapatibilan sa nečijim zdrav. stanjem i sl....dakle,nije sve tako lako proceniti i oceniti kao kvalitetno i odgovarajuće...

Realna očekivanja daju prave rezultate...  ;)

Molim detaljno pročitati... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/sagorevaci-masti-istine-i-zablude
Sačuvana
Dario1994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Mart 19, 2018, 04:06:35 posle podne »

Dobar dan zanima me koliko je kvalitetan sagorevac od Muscletech- Hydroxycut SX-7 bleck onyx? I da li je pravilna upotreba piti pre dva veca obroka u danu 30-60min? Hvala unapred
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.052 sekundi sa 18 upita.