TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394948 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 08:41:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: universal creatin creapure  (Pročitano 2346 puta)
cedomir94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #11 poslato: Mart 27, 2018, 01:14:05 pre podne »

Ovo je jako loše po pitanju ishrane...kreatin nije svemoguć...

Nijedan suplement ma kako moćan bio nije "magična gumica" za naše greške/propuste na polju ishrane i treninga...

Suvomesnati proizvodi često imaju najmanje pravog mesa, a najviše soje i otpadaka od mesa, kao i raznih aditiva i sl., šta misliš da li prženice imaju nekakvu nutritivnu vrednost? Potrebno ti je više prave hrane...razmisli da blagovremeno pripremiš obroke i poneseš sa sobom u adekvatnoj ambalaži - nadam se da nije problem ispeći meso( el, gril, pekač, pek papir, kesice za pečenje), skuvati jaja, napraviti salatu, skuvati pirinač, krompir? To nisu previše zahtevne kulinarske veštine...?!

Molim za pažljivo i detaljno čitanje na temu ishrane...

https://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-pocetnike

Nije nista problem...procitacu ovo sto ste mi poslali i trudicu se maksimalno da poboljsam ishranu
Sačuvana
cedomir94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #10 poslato: Mart 27, 2018, 01:05:03 pre podne »

Što se tiče klasičnog punjenja kreatinom, kako si naveo, pošto prvi put uzimaš, a i mišićne mase nema dovoljno, ishrana nije baš bogata crvenim mesom...neka bude tako...ali ne zaboravi...kreatin nije svemoguć!

A kako si zdravstveno? Piješ neke lekove? Pušač? Konzumacija alkohola?

Jesi li u poslednjih 3-6 meseci odradio lab. nalaz krvi i urina - glikemija, trigliceridi, ukupni holesterol, HDL, LDL, urea, kreatinin, enzimi jetre - AST, ALT, ukupni i direktni bilirubin, kompletna krvna slika, gvožđe, rutinski pregled urina?

Ekg u miru...

Da obavio sam to sve,i davao krv i urin,sve je u najboljem redu...ekg takodje,i pre sam redovno na pregledima proveravao jer sam igrao fudbal dugo,takodje i sada skoro sam proverio sve je u najboljem redu.ne pusim,ne pijem
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #9 poslato: Mart 27, 2018, 12:59:24 pre podne »

Što se tiče klasičnog punjenja kreatinom, kako si naveo, pošto prvi put uzimaš, a i mišićne mase nema dovoljno, ishrana nije baš bogata crvenim mesom...neka bude tako...ali ne zaboravi...kreatin nije svemoguć!

A kako si zdravstveno? Piješ neke lekove? Pušač? Konzumacija alkohola?

Jesi li u poslednjih 3-6 meseci odradio lab. nalaz krvi i urina - glikemija, trigliceridi, ukupni holesterol, HDL, LDL, urea, kreatinin, enzimi jetre - AST, ALT, ukupni i direktni bilirubin, kompletna krvna slika, gvožđe, rutinski pregled urina?

Ekg u miru...
« Poslednja izmena: Mart 27, 2018, 01:02:17 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #8 poslato: Mart 27, 2018, 12:56:51 pre podne »

Ovo je jako loše po pitanju ishrane...kreatin nije svemoguć...

Nijedan suplement ma kako moćan bio nije "magična gumica" za naše greške/propuste na polju ishrane i treninga...

Suvomesnati proizvodi često imaju najmanje pravog mesa, a najviše soje i otpadaka od mesa, kao i raznih aditiva i sl., šta misliš da li prženice imaju nekakvu nutritivnu vrednost? Potrebno ti je više prave hrane...razmisli da blagovremeno pripremiš obroke i poneseš sa sobom u adekvatnoj ambalaži - nadam se da nije problem ispeći meso( el, gril, pekač, pek papir, kesice za pečenje), skuvati jaja, napraviti salatu, skuvati pirinač, krompir? To nisu previše zahtevne kulinarske veštine...?!

Molim za pažljivo i detaljno čitanje na temu ishrane...

https://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-pocetnike

https://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/kako-napraviti-plan-ishrane
Sačuvana
cedomir94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #7 poslato: Mart 26, 2018, 11:13:13 posle podne »

Kako bi izvukao maksimalne rezultate iz suplemenata moraš biti siguran da ti je trening na odgovarajućem nivou i da sve to ispratiš adekvatnom ishranom. Mi smo voljni da ti pomognemo oko toga pa ako zelis ispisi nam kako ti izgleda jedan prosecan dan po pitanju ishrane i kako izgleda tvoj trening program.

Ujutru iako je dorucak najvazniji obrok barem tako kazu slabije uvek jedem i to mi je mana,trudim se da popravim to,ponekad doruckujem jaja suhomesnate proizvode i tako to...dorucak trudim se da jedem kuvamo barem supu ponekad tako corbe, i posle treninga pojedem u radnjama brze hrane piletinu,cesto i pred spavanje spremim przenice i jedem,naravno gledam i voce da jedem...trening radim jedan dan grudi i triceps,drugi dan ledja i bicepd,treci dan ramena pa recimo dan pauze pa odradim noge i trbusnjake pa dan dva pauze i opet ispocetka tako,tako me je otprilike i savetovao tamo neki mladji fitnes trener u teretani gde idem...uzeo sam kreatim eto da cisto mi pomogne da napredujem,imam 77kg 182 sam visok
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #6 poslato: Mart 26, 2018, 11:04:23 posle podne »

Kako bi izvukao maksimalne rezultate iz suplemenata moraš biti siguran da ti je trening na odgovarajućem nivou i da sve to ispratiš adekvatnom ishranom. Mi smo voljni da ti pomognemo oko toga pa ako zelis ispisi nam kako ti izgleda jedan prosecan dan po pitanju ishrane i kako izgleda tvoj trening program.
Sačuvana
cedomir94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #5 poslato: Mart 26, 2018, 10:59:51 posle podne »

Mislim da bi trebalo da se podrobnije informišeš o kreatinu - upotrebna vrednosti, način delovanja, doziranje( load faza, faza održavanja, wash out faza)...detaljnije...OBAVEZNO PORČITATI... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/nekoliko-stvari-o-kreatinu-koje-vam-se-precutkuju

Ne zaboravi da ako suplementacija kreatinom nije ispraćena adekvatnim planom treninga i ishranom, upotreba istog je obezvređena!

Obrati pažnju na hidrataciju...75 ml vode po gr kreatina( rastvaranje)...


Ja sam pre trenirao ali onda kad sam dosao na studije stao sam sa treninzima,trenirao sam ali sa prekidima jer mi obaveze nisu dozvoljavale...sada sam krenuo aktivno da idem i uzeo sam ovaj universal trening creapure...prodavac mi je rekao prvih pet dana da pijem 4 puta dnevna prvih pet dana kapiram da je ocenio sta mi je potrebno na osnovu izgleda i rekao je da je za mene koji hocu na masi da dobijem najbolji ovaj kreatin i da pijem 5 grama pre dorucka 5 grama pre rucka pet grama pre treninga i pet grama odmah posle treninga,a u fazi punjena da pijem pre i posle treninga ili samo posle treninga...okej su mi treninzi,pomazu mi i tamo fitnes treneru,i imam utisak da imam takve ajde da kazem sposobnosti da relativno brzo napredujem,trenirao sam pre i fudbal aktivno...procitao sam sada ovo i dosta mi je pomoglo...hvala Vam puno!
Sačuvana
cedomir94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #4 poslato: Mart 26, 2018, 10:58:44 posle podne »

Mozes ga uzimati i bez faze punjenja samo 5g pre i posle treninga ili 5g ujutru i 5g posle treninga. Kava su tvoja očekivanja od kreatina, kako ti izgledaju treninzi i ishrana ?


Ja sam pre trenirao ali onda kad sam dosao na studije stao sam sa treninzima,trenirao sam ali sa prekidima jer mi obaveze nisu dozvoljavale...sada sam krenuo aktivno da idem i uzeo sam ovaj universal trening creapure...prodavac mi je rekao prvih pet dana da pijem 4 puta dnevna prvih pet dana kapiram da je ocenio sta mi je potrebno na osnovu izgleda i rekao je da je za mene koji hocu na masi da dobijem najbolji ovaj kreatin i da pijem 5 grama pre dorucka 5 grama pre rucka pet grama pre treninga i pet grama odmah posle treninga,a u fazi punjena da pijem pre i posle treninga ili samo posle treninga...okej su mi treninzi,pomazu mi i tamo fitnes treneru,i imam utisak da imam takve ajde da kazem sposobnosti da relativno brzo napredujem,trenirao sam pre i fudbal aktivno...procitao sam sada ovo i dosta mi je pomoglo...hvala Vam puno!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #3 poslato: Mart 26, 2018, 10:41:53 posle podne »

Mozes ga uzimati i bez faze punjenja samo 5g pre i posle treninga ili 5g ujutru i 5g posle treninga. Kava su tvoja očekivanja od kreatina, kako ti izgledaju treninzi i ishrana ?
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Mart 26, 2018, 10:38:56 posle podne »

Mislim da bi trebalo da se podrobnije informišeš o kreatinu - upotrebna vrednosti, način delovanja, doziranje( load faza, faza održavanja, wash out faza)...detaljnije...OBAVEZNO PORČITATI... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/nekoliko-stvari-o-kreatinu-koje-vam-se-precutkuju

Ne zaboravi da ako suplementacija kreatinom nije ispraćena adekvatnim planom treninga i ishranom, upotreba istog je obezvređena!

Obrati pažnju na hidrataciju...75 ml vode po gr kreatina( rastvaranje)...
« Poslednja izmena: Mart 26, 2018, 10:40:31 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
cedomir94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Mart 26, 2018, 06:27:23 posle podne »

Interesuje da li je ovo plan za upotrebu ovog kreatina,uzeo sam ga pre neki dan u radnji pansport na Slaviji? https://www.pansport.rs/kreatin/creatine-monohydrate-creapure?sku=846

prvih 5 dana: pola sata pre dorucka,pola sata pre rucka,pola sata pre treninga i odmah nakon treninga....a onda ne znam koliko tacno narednih nedelja pola sata pre treninga i odmah nakon treninga?

Hvala Vam unapred!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 18 upita.