TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:22:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Problem nakon mokrenja  (Pročitano 2424 puta)
Jafa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #4 poslato: Jun 01, 2018, 07:54:15 pre podne »



Sačuvana
Jafa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #3 poslato: Jun 01, 2018, 07:16:52 pre podne »

Proteini u mokraci negativni u krvi 69 granica 64-83
Urea 4.7 granica 2.1-7.1
Odnos bez zastite nije bio u skorije vreme,UZ nije radjen jos.
Vode trenutno pijem 2.5 l,na visinu 185 i nekih 80 kg,a kad su poceli pio sam oko 1.5 -2 l,desavalo se da mi je dan prepun obaveza,pa da u periodu od 8 ujutru do 19 h popijem jedva pola litra,oko 12 h vezbam inace,a onda posle 19 h popijem jos 1 l.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Jun 01, 2018, 04:50:59 pre podne »

A koliko vode popiješ u toku dana?

Odnosi bez zaštite?

UZ urotrakta?

A vrednost UREE? Proteini?

Urinokultura?
« Poslednja izmena: Jun 01, 2018, 04:52:54 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Jafa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #1 poslato: Maj 31, 2018, 10:20:05 pre podne »

Pozdrav,imam 29 godina i problem sa mokrenjem unazad 7-8 dana,koristio sam kreatin monohidrat,ali cini mi se da nisam dovoljno vode unosio,i onda jednog dana kad sam bas slabije unosio ,mokrio sam,kapljalo je dosta nakon zavrsetka mokrenja i bilo je malo lepljivo i urin je bio tamniji,krenuo sam sa prolom vodom i dosta ublazio simptome,nije vise bilo lepljivo,urin je je normalne boje,ali problem sa kapanjem nakon mokrenja je ostao,sta god da uradim nakon mokrenja istecice jos par kapljica u bokserice pogotvu ako se nagnem ili cucnem,zakazao sam kod doktora i moram da cekam par dana da dodjem na red,pa sam privatno odradio analize krvi i urina,krvna slika je dobra,cak je i kreatinin u granicama normale100 ,referentna vrednost je do 106  iako sam ga konzumirao 2 meseca,nema bubrezne disfunkcije ili neke upale i infekcije,kazu da je i mokraca dobra, ali ajde da napisem sta je pronadjeno u malim kolicinama.Inace ovo mi se prvi put desava iako sam vise puta konzumirao kreatin,a isti simpton sa mokrenjem ima i drugar,,u isto vreme smo pili isti kreatin,dymitize ovaj novi ,merica je 3.9 grama,apsolutno najbolji kreatin sto se tice snage i pumpe koji sam pio,ali ovo me bas buni.

Bakterije Malo
Skvamozelne epitelne celije Retke
Mukus Umereni
Soli Priustni urati/fosfati
Kristali prisutni oksalati (odsutni patoloski kristali)
Boja ZUta
Izgled Bistar
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 17 upita.