TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:08:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: Imate 6000 i uzeli bi sta ???  (Anketa završena: Februar 21, 2007, 07:42:40 posle podne)
Dym. Isolate 2kg (4500) - 1 (9.1%)
SC. Whey protein5kg(6100) - 10 (90.9%)
Ukupno glasova: 10

Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta bi pre 5kg proteina(SC) ili 2kg Isolate(Dym) Isplativost,Cena,Kvalitet  (Pročitano 5840 puta)
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #28 poslato: Februar 02, 2007, 03:14:48 pre podne »

 8) 8) 8)

Ma da,odlicno si izabrao,Burence od 5kg i udri :)

A klasika je uvek najbolja,mislim  na tajming uzimanja :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #27 poslato: Februar 01, 2007, 03:34:23 posle podne »

hocu okacicu slike sa takmicenja,ne brini se, da znam da ima svakakvih likova,al dobro jedan probo pa se us.........
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #26 poslato: Januar 31, 2007, 02:39:40 pre podne »

I molim te okaci slike sa takmicenja,jer ova juniorska takmicenja koja sam dosad video...neznam odakle ti likovi tu?Mislim ako se vec bave bb treba bolje da se srede
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #25 poslato: Januar 30, 2007, 05:03:21 posle podne »

bravo...to kojom brzinom ce doci u organizam =...mislim da je vise vazno za profije...za nas koji smo smrtnici i nemamo pare ova kanturina od 5kg je i vise nego odlicna 8) 8) 8)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Dzony
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 219


« Odgovor #24 poslato: Januar 30, 2007, 04:40:51 posle podne »

Svi mi znamo sta je bolje ,ali kad se nema para  uzmes 100%WHEY , kreatin i dekstrozu  za 4 do 5 meseci ima da budes atleta na ulici e sad profesionalci mogu da uzimaju ono najbolkje jer imaju sponzore. Tako da sam ja za 100% whey od 5 kila i to je protein , nista mu ne fali e sad ko ce stici brze u krvotok to moogu da se opterecuju profi bilderi , za nas amatere je bitno da unesemo do 200 gr proteina dnevno.
Sačuvana
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #23 poslato: Januar 30, 2007, 11:36:43 pre podne »

Hehee preptopstavljam da bi to bila dobitna kombinacija mozda je probam kada budem imao kesa,ipak preptostavljam da cu se razvaliti u Kombinaciji CUTS+ISO+PROTEIN.....................Ja ionako imam dobru defincuju pa bi trebalo da me ovo super DORADI  ;D ;D ;D.Mozda nakon takmichenja uzmem kombinaciju Xpand+ISO+PROTEIN+GLUTAMIN ili Animal M-stak.Lol RECI Kombinaciju XPAND + M-STAK + ISOLATE+ PROTEIN............................... :o :o :o :o :o ::) ::)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #22 poslato: Januar 30, 2007, 10:44:40 pre podne »

naravno, tako je.
Samo sam hteo da istaknem da je ono jedna od najjacih kombinacija, jos ako se iso ubaci pre treninga, onda je strasno. Jedino se eto treba paziti na uskladjivanje transporta (xpanda) i proteina.
Pozdrav druze i samo ostro  ;)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #21 poslato: Januar 29, 2007, 07:00:05 posle podne »

Hmmmm da verovatno si u pravu,ali ja sad nemam ISOLATE  :o :onego volumass,Xpand i Animal pAk,a volumassu treba vise da prodje kroz ceo krvotok...............Planiram kada zavrsim sa ovim da krenem definiciju sa Cutsom,Isolatom i wheyom..............
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #20 poslato: Januar 29, 2007, 06:36:09 posle podne »

u pravu si, zato sam onako i rekao.
dakle xpand popijes sa zadnjim serijama trbusnjaka maltene, onda dok stignes kuci, sredis se, taman je proslo oko 30ak minuta, tada uzmae iso 100 koji je u roku od 15 min u krvotoku u opet 45 min nakon toga jedes.
prava je steta uzeti xpand a ne dati mu dovoljno brz protein, sto hrana svakako nije.
eto, sta mislis o tom predlogu?
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #19 poslato: Januar 29, 2007, 05:59:17 posle podne »

Zasto????? Pa iz razloga sto pise da za idealne rezultate popiti Xpand 15-45 min posle treninga i da se ne jede niti pije nikavi PROTEINSKI NAPICI BAR 30 min pre uzimanja Xpanda i posle uzimanja.Pa vec kada ga popijem i sacekam oko45 min nakon treninga bolje mi je da se naklopam KVALITETNE HRANE........
Gresim li ??????????
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #18 poslato: Januar 29, 2007, 02:16:11 posle podne »

naravo, isolat posle treninga, ali i trebalo bi probati varijantu i sa pre treninga.
i zasto ne mozes pwm posle treninga ako uzimas xpand??
xpand popijes jos u teretani a isolat kad stignes kuci i eto resenja i idealne kombinacije..
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #17 poslato: Januar 29, 2007, 01:22:13 posle podne »

Hmmmmmmmmmmm,da kvantitet i kvlaitet se uvek uporedjuje nazalost zbog samih finansija...............Ako bi se kombinovala ta 2 preparata npr.od SC ISOLATE od 2kg i njegov Whey od 2,35kg kako bi se najbolje trebali koristiti,tjst koji pred spavanje koji pre i posle treninga i kako da kad imamo pauzu ????????.Pretpostavljam da bi se ISOLATE trebao uzimati neposredno posle treninga????????
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
mikiveliki
Gost
« Odgovor #16 poslato: Januar 29, 2007, 12:45:54 posle podne »

Iako se ova 2 preparata razlikuju sto u ceni,sto u samom kvalitetu i nacinu na koji "rade" sve vise ljudi u mojoj okolini je postavljalo to pitanje.Da preformulisem:svi znaju da je ISO bolji,ali da li je ispljatljivije kupiti ISO od 2kg za 4500 ili SC od 5kg za 6100 ??????? Uzeti u obzir KVALITET,DUGOTRAJNOST(KORISCENJE 3 PUTA DNEVNO),CENU I DA LI JE ON STVARNO TOLIKO BOLJI OD OBICNOG WHEY-a....................

Moram da se umesam kad vidim da stvari izmicu kontroli!!!

Porediti ova dva preparata koji nisu ista klasa malo je pase. O cemu se radi...ISO-100 predstavlja sam vrh ponude po kvalitetu. Tehnologija dobijanja ovog proteina procesom hidrolize je nesto sto predstavlja "poslednju rec tehnike". U poredjenju sa njim SCI koncetrat proteina pripada proslosti.

Bez obzira na ove cinjenice poredjenje ne treba da ide u tom smeru jer naprosto nisu ista klasa!
Sagledajmo stvari malo drugacije...

Sagledajmo s=voje dnven potrebe i prema tome napravimo jasni plan kad sta uzimamo. Ako tako gledamo na stvari ni jedan nije BOLJI, oba su NEOPHODNA!!!

Zasto?
 
SCI je koncetrat i kao takav idelan je za dopunu proteinima u toku dana kada je potrebno AK u krvi duze vremena odrzavati stalnim. U tom smislu ne postoji bolje resenje od koncetrovanog proteina. Uzimanje ISO-100 proteina u ovim delovima dana bilo bi kontraproduktivno kako brzina apsorbcije i ugradnje ovog oblika whey proteina ne ide na ruku nasim trenutnim potrebama.

Kada je u pitanju PreWM,  WorkD i PostWM onda je hidrolizovani ISO-100 bez premca. To su periodi pre za vreme i neposredno posle treninga! U ovim okolnostima koncetrat je inferioran i najgore moguce resenje.

Ako se sagledaju ove cinjenice onda nam trebaju oba. Ako je problem finansija prisutan onda nazalost sledi kompromis u mom slucaju to bi bilo sledece:
 908g ISO-100 + SCI 100% Whey pakovanje od 2,35 po ceni je to tu negde ali je kvalitet splementaciju u toku dana nemerljivo bolji.

Nisam za to da se pravi kompromis na stetu kvaliteta posebnone ako je jedini razlog za to kvantitet.

Racionalizujte svoje potrebe i sagledajte vase stvarne zelje.
Razlucite sta vam je zaista cilj i sta vam najvise moze posluziti da ga ostvarite.

Vreme provedeno u treningu je dragoceno, a vreme izgubljeno na neadekvatnu suplementaciju nenadoknadivo! 
« Poslednja izmena: Januar 29, 2007, 12:47:55 posle podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #15 poslato: Januar 29, 2007, 12:42:05 posle podne »

ja mislim da je glupo uzimati whey ujutru i pred spavanje
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #14 poslato: Januar 29, 2007, 12:26:50 posle podne »

meni je ortak rekao da lici na kantu za polidiperziju  ;D ;D ;D ::) 8)................Po meni je najbolje da se uzima pred spavanje i ujutru,kao i posle treninga ali kada koristis XpanD onda ne mozes posle treninga nego samo ujutru i pre spavanja...................Spomenuo sam koricenje 3X dnevno kada se radi definicija,tjst 3 obroka + 3X protein=dobra definicija,naravno i sagorevach  ;D
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 21 upita.