TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 05:34:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Marko Spasojević  (Pročitano 1925 puta)
Gaca Kostić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60


« Odgovor #10 poslato: Januar 26, 2019, 05:12:31 posle podne »

Ponovan pozdrav!
Hvala na odgovoru, mnogo mi je pomogao. Vidiš, ja sam sportista rekreativac celog svog života. Nikad alkohol, nikad duvan, nikad nisam imala nekih problema sa težinom i tako to. KRAV MAGU treniram za sebe, mada tu i ne postoji takmičenje. Jedini problem mi je netolerancija na jaja, ali to imam celog života, tako da mi ni to nije neka prepreka. Od kako sam kenula u teretanu ljudi mi konstantno dobacuju da treba da uzimam ovo ili ono, da izbegavam ovo ili ono... Ne kažem da treba da ih slušam, ali sam stekla utisak da sve što jedoh u životu je bilo pogrešno. Sve ono što te pitah bilo je vezano za moje KMG treninge, jer mi je tu važno da napredujem i da imam snage. Vidiš, ti si mi lepo napisao da uzimam pirinač, krompir, testeninu, banane... drugi mi pominjaše avokado, mango, kunkvat... Na sistematskom pregledu prodjoh k'o lav, zdrava k'o tele  :D

Hvala još jednom i samo napred u nove pobede!!!  :) ;) ;D
Sačuvana
Marko Spasojevic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 802


« Odgovor #9 poslato: Januar 24, 2019, 01:18:47 posle podne »

Veliki pozdrav, pre svega hvala puno što me pratiš i drago mi je da ti se svidja moj rad. Daću sve od sebe da to bude još mnogo bolje. Što se tiče zdravih namirnica one najčešće nisu uopšte skupe. Recimo kao izvor dobrih hidrata namirnice kao što su: pirinač, ovsene pahuljice, krompir, testenine, banane itd su jako jeftine. Isto važi i za piletinu, jaja, koštunjavo voće, sve vrste povrća, tunjevinu... Dakle zdrava ishrana nije nista skuplja od uobičajene "junk" hrane. Što se tiče vitamina ja ne preporučujem šumeće tablete koje se mogu kupiti po marketima jer su obično pune šećera, za dosta jeftine pare možeš kupiti dosta kvalitetniji multivitamin komplex. Ono što je najbitnije je da okvirno znaš koliko čega unosiš u organizam, pa na osnovu toga vidiš šta ti fali u ishrani. Jak trening zahteva i dobru ishranu kako bi oporavak bio što brži i bolji. Naravno ima tu još dosta faktora koji utiču kao što je san, generalno zdravstveno stanje itd...  Ono što je najbitnije je da imaš redovne obroke i dobro uskladjen unos proteina, masti i hidrata u ishrani, da unosiš dovoljno vode u organizam i da imaš dobar san.

Eto to je onako ukratko, a slobodno ako imaš bilo kakva dodatna pitanja možeš mi postaviti ili ovde u inbox ili na Instagramu.

Veliki pozdrav za tebe!

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

Sačuvana
Gaca Kostić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60


« Odgovor #8 poslato: Januar 24, 2019, 12:27:14 posle podne »

Pozdrav!
Pratim te na instagramu, svidja mi se tvoj rad, a i vidim da se opasno razumeš oko ove tematike višak / manjak kilograma, ishrana, treninzi... Ja imam 45 kila, visina 162 cm. Trenirsm KRAV MAGU,vežbam redovno i u teretani. Moj problem je što finansijski nisam u prilici da se hranim preterano zdravo. Pijem mleko, jedem hleb, med, kajmak,... to za doručak... Ponekad ima nešto skuvano za ručak ili ja obarim viršle ili makarone. Od suplemenata uzimam neke šumeće vitamine i Pandsport whey. Zanima me šta mi možeš preporučiti da klopam da bude zdravo i da mi daje snagu za treninge, a da nisu nekk preskupi proizvodi.  Unapred hvala!
Sačuvana
Marko Spasojevic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 802


« Odgovor #7 poslato: Jun 17, 2018, 10:18:22 pre podne »

Hvala puno, veliki pozdrav!
Pozdrav I dobrodošao u tim.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Jun 17, 2018, 10:08:02 pre podne »

Pozdrav I dobrodošao u tim.
Sačuvana
Marko Spasojevic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 802


« Odgovor #5 poslato: Jun 16, 2018, 09:20:07 posle podne »

Nema na čemu, nema razloga da se plašiš da jedeš masno, nego gledaj da te masti budu zdrave i iz dobrih izvora... takodje da budu uklopljene u kompletan unos kako treba i nemaš brige :)  Obavezno počni da pratiš i količinski koliko unosiš čega. Veliki pozdrav!
Hvala puno na detaljnom odgovoru. Što se ishrane tiče jedem čisto većinom. Jaja, piletina, pirinač, krompir, testenine izbegavam, trudim se da unosim manje masnu hranu ali ponekad se omakne i to je to pretežno. E sad nikada do sada nisam pratio koliko čega unosim tačno ali svakako ću poslušati savet i početi da pratim.
 
Hvala još jednom puno na odgovoru i želim ti puno uspeha u daljem radu.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Sačuvana
AleksandarFit
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: Jun 16, 2018, 06:27:06 posle podne »

Hvala puno na detaljnom odgovoru. Što se ishrane tiče jedem čisto većinom. Jaja, piletina, pirinač, krompir, testenine izbegavam, trudim se da unosim manje masnu hranu ali ponekad se omakne i to je to pretežno. E sad nikada do sada nisam pratio koliko čega unosim tačno ali svakako ću poslušati savet i početi da pratim.
 
Hvala još jednom puno na odgovoru i želim ti puno uspeha u daljem radu.
Sačuvana
Marko Spasojevic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 802


« Odgovor #3 poslato: Jun 16, 2018, 01:07:13 posle podne »

Pozdrav,

Pre svega hvala na lepim rečima i podršci, zaista znače.

Što se same kilaže tiče odgovor je u tome što verovatno ne jedeš dovoljno, bez obzira na broj obroka. Ono što je bitno je da znaš koliko čega unosiš u telo. Dok to ne počneš da pratiš bar okvirno nećeš znati koliko zaista čega unosiš u organizam i da li uopšte unosiš sve što treba organizmu. Ishrana mora da ti sadrži dovoljan broj makronutritijenata u skladu sa tvojim ciljem, dakle moraš da unosiš dovoljan broj ugljenih hidrata, masti i proteina kako bi tvoje telo uz adekvatan trening raslo i da budeš u kalorijskom suficitu.  Ja sam isto tako jeo 6-7 obroka dnevno ali dok nisam počeo da pratim nisam shvatao koliko zapravo malo unosim svega, pored 4 sata treninga dnevno koliko sam imao dok sam igrao rukomet.

Bilo bi lepo da napišeš i kako izgleda tvoja ishrana, bar jedan dan, koliko količinski jedeš čega itd... Na taj način ćemo videti gde grešiš, pa ti detaljnije ukazati šta treba da promeniš. Visina i težina bi bili takođe poželjni.

Hvala ti još jednom na podršci i lepim rečima. Očekujem detaljniji odgovor pa da rešimo problem zajedno.

Veliki pozdrav!
Pozdrav Marko,

Pratim te već duže vremena na instagramu. Velike pohvale za sve što radiš. Pošto imam sličan problem kao što si ti pre imao (manjak kilograma), želeo sam da te pitam kako si uspeo da probiješ taj plato i dobiješ na kilaži? Jedem minimum 6 obroka dnevno ali i dalje ne mogu da se ugojim. Hvala unapred, i samo nastavi da motivišeš.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Sačuvana
AleksandarFit
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #2 poslato: Jun 16, 2018, 12:46:26 posle podne »

Pozdrav Marko,

Pratim te već duže vremena na instagramu. Velike pohvale za sve što radiš. Pošto imam sličan problem kao što si ti pre imao (manjak kilograma), želeo sam da te pitam kako si uspeo da probiješ taj plato i dobiješ na kilaži? Jedem minimum 6 obroka dnevno ali i dalje ne mogu da se ugojim. Hvala unapred, i samo nastavi da motivišeš.
Sačuvana
Marko Spasojevic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 802


« Odgovor #1 poslato: Jun 16, 2018, 11:48:49 pre podne »

Pozdrav svima,

Zovem se Marko Spasojević, imam 25 godina, fitnessom se bavim već 5 godina nakon što sam zbog povrede morao da prestanem sa profesionalnim bavljenjem rukometom gde sam nastupao za naš najtrofejniji rukometni klub Metaloplastika i igrao za kadetsku reprezentaciju. Svoju ljubav prema sportu usmerio sam na bavljenje fitnessom i pomaganje drugima da dodju do svojih ciljeva. Radim kao personalni trener, a takođe radim i online saradnju sa rekreativcima i sportistima. Od skoro sam član Pansport team-a i biće mi zadovoljstvo da zajedno sa svojim kolegama i svima vama pomognem što većem broju ljudi a i edukujem sebe kroz iskustva drugih. Pored ovoga se bavim i digitalnim marketingom i to je druga ljubav pored fitness-a. :D

Ono što je moj cilj je da svojim primerom pokažem da se uz dovoljnu želju i rad može postići bukvalno sve, kako u sportu, tako i na svim životnim poljima.

Evo i linka ka mom Instagram profilu, pa se javite ako vam bilo šta treba, rado ću pomoći. www.instagram.com/marko_spasojevic

« Poslednja izmena: Novembar 01, 2019, 03:40:49 posle podne od strane Zoltan Kozma » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.