TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396304 Teme od strane 25013 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 23, 2024, 04:37:21 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta vas motivise da vezbate?  (Pročitano 55609 puta)
lanami
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 346


« Odgovor #126 poslato: April 12, 2010, 07:56:04 pre podne »

Inspirise me Zuzana :)

Kako dobri Yoda kaze: “Do or do not, there is no try"

Zuzana definitivno tera na rad,i daje motivaciju....Dobar izbor,svidja mi se sve sto radi i daje dobre primere kako je moguce odraditi dobar trening i kad smo u nemogucnosti da posetimo teretanu ;)

pa to :)
prilagodila je vezbe "obicnim smrtnicima", uvek naglasi i sta mozemo korisitti kao alternativu njenim rekvizitima (npr flasha s' vodom umesto tegica).
a sajt je tako koncipiran, da ona svaki dan postavlja nove treninge ili ponovo odradi neki sto je vec radila... tako i ja zapisujem koje sam radila, koje vezbe nisam mogla da uradim pa me jos vise motivise kada shvatim da sam toliko ojacala da mogu da ih odradim i da ispratim njen ritam :)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #125 poslato: April 12, 2010, 07:35:43 pre podne »

Inspirise me Zuzana :)

Kako dobri Yoda kaze: “Do or do not, there is no try"

Zuzana definitivno tera na rad,i daje motivaciju....Dobar izbor,svidja mi se sve sto radi i daje dobre primere kako je moguce odraditi dobar trening i kad smo u nemogucnosti da posetimo teretanu ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #124 poslato: April 11, 2010, 06:17:22 posle podne »

Pa ok ne kazem ja da je to lose i divim se svima koji imaju disciplinu samo mislim da treba sebi da das malo oduska.
Pa dajem si oduska, ponekad stojim ispred izloga neke poslasticare i dozvoljavam sam sebi da mastam kakav ukus
imaju odredjeni kolaci, hahaha... :)
Salu na stranu, nije lako, ponekad mi dodje da bacim tanjir sa hranom koju jedem i da odem u pekaru na burek!!!
Ali, svaki uspeh trazi odricanje, pa sad dok mogu, mocicu cu, kad necu vise izdrzati, zna se, pravo u pekaru!!! :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12815


Never give up!

« Odgovor #123 poslato: April 11, 2010, 04:55:42 posle podne »

Pa ok ne kazem ja da je to lose i divim se svima koji imaju disciplinu samo mislim da treba sebi da das malo oduska.
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #122 poslato: April 10, 2010, 06:29:47 posle podne »

Pa ja vam rekoh, da mi fali nesto, sta vam je cudno!? :)
Gledam da jedem na svakih 3h, ipak je to znacajno, narocito kad si na niskom unosu UH i odrzavas definiciju.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #121 poslato: April 10, 2010, 06:20:42 posle podne »

DM posle 10 ne moras ni jesti.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12815


Never give up!

« Odgovor #120 poslato: April 10, 2010, 03:25:07 posle podne »

DM... iskreno mislim da preterujes.Nema potrebe za takvom strogocom sem ako nisi takmicar.
Sačuvana
PsyTrance
Gost
« Odgovor #119 poslato: April 10, 2010, 02:57:13 posle podne »

 pa nosim sa sobom u kolima Ellu i onda svima za stolom kazem da idem da se vidim sa Ellom,a oni misle da je u pitanju neka riba ! :)

[/quote]xaxaxaxa koji si kralj:)
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #118 poslato: April 10, 2010, 02:35:23 posle podne »

Ako se pridrzavas svega sto je potrebno za rezultate i uspeh u ovom sportu (mislim na BB), onda ti je zivot gadan!
Jesti na svakih 3h, i to ne hranu koja je ukusna nego sve ono sto nema veze sa ukusom a jeste zdravo.
Nositi tu istu hranu sa sobom, da ne daj boze ne preskocis obrok, gledati na sat da budes kolko tolko tacan,
ne ludovati do kasnih jutranjih satova, odricati se slatkisa i ostalih namirnica koje nose radost, odricati se i nekih drugih stvari...
Sve to mogu da razumem, kad je u pitanju neko, ko se time bavi profesionalno i ima fin. koristi od toga ali sebe ne mogu nikako da razumem!!! Sjebao sam vec par felni na kolima , jer sam jurio da stignem na vreme da jedem, svaku stvar gledam da prilagodim tajmingu za obroke i da ne pricam sta jos...
I sad sto je najgore, kad ne bih otisao u teretanu nedelju dana, ja bih poludeo, znaci da sam lud!!!
A zasto sam poceo da treniram, naravno zbog suprotnog pola!!!
Ko kaze drugacije, taj laze :))))
Da nisam ulozio 9 god u aktivno vezbanje, na hiljade i hiljade evra za suplemente i ishranu, ne bih nikad bio uporan kao magare!
I sta me motivise da vezbam, jedino to sto imam rezultate od svega toga, a da ih nemam, ne bih ni prolazio pored teretane! I da ponovo naglasim, ova prica je vezana za one koji se ozbiljno bave ovim sportom, znaci nema junk food-a, zajebancije i ostalog , nego sve po pravilu!!!
Pa ko zeli nek izvoli!
Svima pocetnicima koji zele da se bave ovim sportom (BB) i da imaju rezultate, zelim da se ponovo razmisle,
jer je ovo sport, koji ce ti napraviti ogromnu rupu u dzepu!!!! :)))
Predlazem sah, to je daleko bolji sport :)))))))))))

zato i ne treba svim pocetnicima davati takve savete kad se pojave prvi put ovde ili u teretani, ovo treba samo da radi onaj ko zivi od toga..
Ja mislim da meni nesto fali, ali ozbiljno :)
Jel mi verujete da kad izadjem negde u grad, ja ponesem malu flasici vode 0.5 u kojoj je Elite 12hr - MRP i pijem ako prekoracim 3h, a ima i gorih slucajeva kad nemam taj MRP, pa nosim sa sobom u kolima Ellu i onda svima za stolom kazem da idem da se vidim sa Ellom,a oni misle da je u pitanju neka riba ! :)
Sačuvana
lanami
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 346


« Odgovor #117 poslato: April 10, 2010, 10:26:22 pre podne »

Inspirise me Zuzana :)

Kako dobri Yoda kaze: “Do or do not, there is no try"
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #116 poslato: April 10, 2010, 12:09:25 pre podne »

Ako se pridrzavas svega sto je potrebno za rezultate i uspeh u ovom sportu (mislim na BB), onda ti je zivot gadan!
Jesti na svakih 3h, i to ne hranu koja je ukusna nego sve ono sto nema veze sa ukusom a jeste zdravo.
Nositi tu istu hranu sa sobom, da ne daj boze ne preskocis obrok, gledati na sat da budes kolko tolko tacan,
ne ludovati do kasnih jutranjih satova, odricati se slatkisa i ostalih namirnica koje nose radost, odricati se i nekih drugih stvari...
Sve to mogu da razumem, kad je u pitanju neko, ko se time bavi profesionalno i ima fin. koristi od toga ali sebe ne mogu nikako da razumem!!! Sjebao sam vec par felni na kolima , jer sam jurio da stignem na vreme da jedem, svaku stvar gledam da prilagodim tajmingu za obroke i da ne pricam sta jos...
I sad sto je najgore, kad ne bih otisao u teretanu nedelju dana, ja bih poludeo, znaci da sam lud!!!
A zasto sam poceo da treniram, naravno zbog suprotnog pola!!!
Ko kaze drugacije, taj laze :))))
Da nisam ulozio 9 god u aktivno vezbanje, na hiljade i hiljade evra za suplemente i ishranu, ne bih nikad bio uporan kao magare!
I sta me motivise da vezbam, jedino to sto imam rezultate od svega toga, a da ih nemam, ne bih ni prolazio pored teretane! I da ponovo naglasim, ova prica je vezana za one koji se ozbiljno bave ovim sportom, znaci nema junk food-a, zajebancije i ostalog , nego sve po pravilu!!!
Pa ko zeli nek izvoli!
Svima pocetnicima koji zele da se bave ovim sportom (BB) i da imaju rezultate, zelim da se ponovo razmisle,
jer je ovo sport, koji ce ti napraviti ogromnu rupu u dzepu!!!! :)))
Predlazem sah, to je daleko bolji sport :)))))))))))

zato i ne treba svim pocetnicima davati takve savete kad se pojave prvi put ovde ili u teretani, ovo treba samo da radi onaj ko zivi od toga..
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12815


Never give up!

« Odgovor #115 poslato: April 09, 2010, 01:52:36 posle podne »

Heheh veoma opsirno ali tacno obrazlozenje  ;)
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #114 poslato: April 09, 2010, 01:26:12 posle podne »

Ako se pridrzavas svega sto je potrebno za rezultate i uspeh u ovom sportu (mislim na BB), onda ti je zivot gadan!
Jesti na svakih 3h, i to ne hranu koja je ukusna nego sve ono sto nema veze sa ukusom a jeste zdravo.
Nositi tu istu hranu sa sobom, da ne daj boze ne preskocis obrok, gledati na sat da budes kolko tolko tacan,
ne ludovati do kasnih jutranjih satova, odricati se slatkisa i ostalih namirnica koje nose radost, odricati se i nekih drugih stvari...
Sve to mogu da razumem, kad je u pitanju neko, ko se time bavi profesionalno i ima fin. koristi od toga ali sebe ne mogu nikako da razumem!!! Sjebao sam vec par felni na kolima , jer sam jurio da stignem na vreme da jedem, svaku stvar gledam da prilagodim tajmingu za obroke i da ne pricam sta jos...
I sad sto je najgore, kad ne bih otisao u teretanu nedelju dana, ja bih poludeo, znaci da sam lud!!!
A zasto sam poceo da treniram, naravno zbog suprotnog pola!!!
Ko kaze drugacije, taj laze :))))
Da nisam ulozio 9 god u aktivno vezbanje, na hiljade i hiljade evra za suplemente i ishranu, ne bih nikad bio uporan kao magare!
I sta me motivise da vezbam, jedino to sto imam rezultate od svega toga, a da ih nemam, ne bih ni prolazio pored teretane! I da ponovo naglasim, ova prica je vezana za one koji se ozbiljno bave ovim sportom, znaci nema junk food-a, zajebancije i ostalog , nego sve po pravilu!!!
Pa ko zeli nek izvoli!
Svima pocetnicima koji zele da se bave ovim sportom (BB) i da imaju rezultate, zelim da se ponovo razmisle,
jer je ovo sport, koji ce ti napraviti ogromnu rupu u dzepu!!!! :)))
Predlazem sah, to je daleko bolji sport :)))))))))))
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12815


Never give up!

« Odgovor #113 poslato: April 09, 2010, 12:23:50 posle podne »

Dobro..na moju srecu ja sam vlasnik teretane gde i radim tako da je pauza skoro nemoguca  ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #112 poslato: April 06, 2010, 01:19:53 posle podne »

Desi mi se ponekad da silom prilika moram da napravim 3-5 dana pauze i jednostavno nisam baš ista osoba tih dana. Nisam nerzvozan ali imam neki čudan osećaj nelagodnosti. Nedostaju mi treninzi u tim trenucima.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.464 sekundi sa 17 upita.