TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 02:36:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta vas motivise da vezbate?  (Pročitano 56886 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #96 poslato: Novembar 30, 2009, 08:14:51 pre podne »

A da se ipak vratimo na motivaciju za vežbanje :)

meni daje "krila" osećaj da mogu da podignem veliku težinu i da su mi sve mišićne grupe jake, da mogu da istrčim puno kilometara i odradim jak kardio trening, da mogu da uradim špage i par finih joga vežbi za istezanje celog tela...
i snaga i kondicija i gipkost...

to je ono što mene motiviše, a o dozi endorfina da ne pričam :)





I jos samo da nam das tvoj broj mobilnog i imamo sve informacije koje su nam trebale :)

 ;D
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #95 poslato: Novembar 30, 2009, 12:30:57 pre podne »

A da se ipak vratimo na motivaciju za vežbanje :)

meni daje "krila" osećaj da mogu da podignem veliku težinu i da su mi sve mišićne grupe jake, da mogu da istrčim puno kilometara i odradim jak kardio trening, da mogu da uradim špage i par finih joga vežbi za istezanje celog tela...
i snaga i kondicija i gipkost...

to je ono što mene motiviše, a o dozi endorfina da ne pričam :)





I jos samo da nam das tvoj broj mobilnog i imamo sve informacije koje su nam trebale :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #94 poslato: Novembar 29, 2009, 08:23:20 posle podne »

A da se ipak vratimo na motivaciju za vežbanje :)

meni daje "krila" osećaj da mogu da podignem veliku težinu i da su mi sve mišićne grupe jake, da mogu da istrčim puno kilometara i odradim jak kardio trening, da mogu da uradim špage i par finih joga vežbi za istezanje celog tela...
i snaga i kondicija i gipkost...

to je ono što mene motiviše, a o dozi endorfina da ne pričam :)



Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #93 poslato: Novembar 29, 2009, 03:17:13 posle podne »

Aaa, dokle vise, znamo svi koliko su ostali laici. Nemojte trositi reci na njih, nisu vredni  ;) Jedino ako neko bas ima dogadjaj kao Robert, to jest ako je neko presao tako nekog ko se pravi pametan, neka napise  :D

Jeste, kada su svi oko nas tako pogubljeni i u nekom drugom svetu, istina je da se tu nalazi dodatni motiv. Nikako nije zanimljivo pikati fudbal kada to rade svi, zar ne :)
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #92 poslato: Novembar 29, 2009, 03:01:14 posle podne »

Mene je jedna doktorka opste prakse napala jer sam pio whey.....Nacrnila mi je kozu...Inace vazi za najbolju doktorku u gradu.....:)...Ponekada se najezim od svojih buducih kolega.....:)
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #91 poslato: Novembar 29, 2009, 02:40:24 posle podne »

Ako si joj rekao...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #90 poslato: Novembar 29, 2009, 12:13:28 posle podne »

To Roberte CARE! :)   bas si me slatko nasmejao.Ali to je nazalost istina i prisutno je takvo razmisljanje kod vecine ljudi.Suplementi su hemija itd...Umesto da vecina njih cuti i baci se na vezbanje posto izgledaju katastrofa oni samo pametuju.Umesto da nadju neku motivaciju i pocnu sa vezbanjem.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #89 poslato: Novembar 29, 2009, 09:15:33 pre podne »

Da, to je ta čuvena - kad prestaneš sa vežbanjem i sa hemijom(a pritom misle na protein i kreatin, za ostalo nisu ni čuli i nemaju pojma šta je) sve će se opustiti i mišići će se pretvoriti u salo.

Ja sam nedavno bio baš "okrutan" prema jednoj dosadnoj komšinici koja mi je baš to rekla. A ja sam je onda pitao: "Čekaj, pa ti mora da si dugo vežbala i koristila hemiju, a sad meni pričaš da to ne radim?"
Ona: "Neee, ja nikada nisam ni ušla u teretanu, otkud ti to?"
Ja: "Pa, vidi kako si debela i mlitava, svi mišići koje si imala pretvorili ti se u salo." :D :D :D

Ona je samo zanemela. Čak i onako plitkog razmišljanja, shvatila je poentu i da sam je baš dobro prešao. :D

Jbg, po njihovom, ispada da je ogromna većina ljudi nekada bila u top formi i sa brdom mišića jer sada su debeli i mlitavi. :D

Sve u svemu, lepo sam se zabavio u tom kratkom dijalogu sa njom. ;D :D :D
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #88 poslato: Novembar 29, 2009, 02:07:11 pre podne »

Ma da, sve one to kao ne vole, fuj, bljak, a kada bi se skinuli ispred njih odmah bi ih zaskocile :).

Roberte, kakvih sam se ja izgovora i gluposti naslusao, to je strasno... Ako vezbas onda pretvaras salo u misice, a kad prestanes onda to sve propadne i kao da nisi vezbao... A doktori mi x puta rekli da ne pijem Whey, to nije dobro, cak su mi i savetovali da nikako ne vezbam jer sam imao pulsiranja u misicima. Onda sam otisao kod doktora sportske medicine, preporucio mi je glutamin i problemi su nestale i ja vezbam bez ikakvih problema sa pulsiranjem misica...
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 349


« Odgovor #87 poslato: Novembar 29, 2009, 01:41:32 pre podne »

Realno motivisu me lepe cure,nekako cim sretnem na ulicu lepu devojku ja pomislim na bench i lat masinu!To mi je ostalo od kako sam poceo da treniram pa do dan danas,samo sad je jos gore.

čekaj... pomisliš na lat mašinu kad vidiš lepu devojku :D

...nego, nekad mi devojke imamo averziju prema nabildovanim tipovima, ali tu glavnog krivca predstavlja stav, a ne telo :)
aha malo kinky ali dobro
A to da imate averziju si totalno u pravu,ja ne poznajem ni jednu devojku koja voli bodybildere cak i pricaju da ce da povrate dok gledaju njih(mislim na rony-ja i bandu da ne dodje do zabune),ali zato fitnes izgled....



Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #86 poslato: Novembar 28, 2009, 01:46:57 posle podne »

Nisam ja rekao da me to pogaĂ°a već da su mi jako dosadni takvi komentari.

Niti me motivišu, niti demotivišu. Samo mi bude čudno tako plitko ljudsko razmišljanje... Praktično žele da te uvuku u jednu njihovu uobičajenu svakodnevicu gde se ne trenira, jede sve i svašta, pije  sve i svašta, mlitava tela...

Slična stvar kao i sa pušačima - ne brinu o nepušačima.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #85 poslato: Novembar 28, 2009, 01:31:14 posle podne »

Razumem te veruj,s tim sto je mene to pogadjalo ranije a sada ne

Cak mogu reci da su mi oni jedan vid motivacije,jer se slatko nasmejem svima u facu kada vide posle nekog vremena koliko su mi teretana i treninzi dobrog doneli.Jer pored svega sto nosi zdrav sportski zivot,svaki dinar koji sam do sada u zivotu zaradila mi je upravo obezbedila teretana i vreme provedeno u njoj  (znaci i kada sam radila u teretani,i vodila treninge,i obezbedjenje,uostalom i ovaj sada posao...) 

Tako da mi je to jos veci motiv,zar ne Roberte
Sačuvana
Be Happy!!!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #84 poslato: Novembar 28, 2009, 12:30:07 posle podne »

Razmišljam nešto kako su dosadni svi oni koji mi non stop ponavljaju one glupe fraze:

- kako te ne mrzi da treniraš
- bolje uzmi nešto pametno da radiš nego što dižeš tegove,
- šta? zar opet ideš na trening? pa ti baš redovno treniraš, kako ti ne dosadi?
- to piješ proteine? joj, pa zašto uništavaš svoje zdravlje, stradaće ti bubrezi. (i još gomila komentara)

Neverovatno. To bi bilo kao da im ja uvek zvocam tipa: "Šta, opet jedeš tu masnu hranu?"; "O, pa zar si jeo samo jednom danas? Joj, pa nije ti to zdravo."

Plus što bi to bili i ispravni komentari s moje strane, ali mene se ne tiče šta ko radi. Smatram da bi bilo jako neumesno s moje strane da u svakom društvu držim pridike o zdravim navikama života. E, ako ja ne diram njih, što oni diraju mene? :D :D

Znam da dobra većina nas ima slične probleme tako da se sigurno razumemo. :)

Eto, ovo je nešto suprotno motivaciji. Takvi ljudi pokušavaju da nas demotivišu i odvoje od nekih zdravih navika.

Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #83 poslato: Novembar 28, 2009, 12:11:36 posle podne »

Motivise me diivan osecaj na kraju treninga!
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #82 poslato: Novembar 28, 2009, 08:25:44 pre podne »

Ma oni ako su nabildovani razumem i da imaju prava na bilo kakav stav,ali priznaj Monika da su gora opcija oni frajeri koji MISLE da su nabildovani,a u stvari nisu  :(  Sa njima i njihovim stavovima tek ne mozes da izadjes na kraj.

Ali ja cu priznati da je moja najveca motivacija na pocetku bas bio decko koji je bukvalno ziveo body-building,bio tadasnji juniorski prvak u teskoj i bio ogroman...a sto se glave tice likcina totalna ;) Cini mi se da je svima bio motivacija,a meni posebno  ::)
Sačuvana
Be Happy!!!
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.