TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 02:32:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 51 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji whey????  (Pročitano 143808 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #572 poslato: Novembar 13, 2009, 12:02:01 pre podne »

5.650 din - 2.34 kg.
Sačuvana
SAJ
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 387


« Odgovor #571 poslato: Novembar 12, 2009, 11:30:39 posle podne »

gold standard whey  kolika mu je cijena?
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #570 poslato: Novembar 12, 2009, 11:20:50 posle podne »

Definitivno ću ga uzeti, kakav god da je, za 6310 din. je stvarno greota ne uzeti, a i ne verujem da može da bude loš, što se ukusa tiče... Što se tiče sastava, slažem se da su svi manje-više isti za nas rekreativce...
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #569 poslato: Novembar 12, 2009, 09:57:55 posle podne »

U poredjenju sa ukusom twinlabove cokolade je losiji, ali je skroz o.k. protein. Dosta je gust, rastvorljivost o.k. ukus o.k. (nista posebno ali o.k.). I ja sam ga morao pazariti jer mu je cena sa srebrnom karticom poprilicno niska  :) A i u svakom slucaju to mu dodje sve isto, tj. mislim da su te razlike izmedju whey koncentrata toliko beznacajne da je to smesno...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #568 poslato: Novembar 12, 2009, 09:53:13 posle podne »

Pisao sam o njemu pre nekih mesec i po - dva. Možda baš u ovoj temi...

Pio sam ukus čokolade. Utisci su baš pozitivni, tj. ono što sam video je - lepo se muti, nije jedan od najboljih ukusa ali je prilično dobar. Imaš unutra jedan lep, crveni dozer. :D :D

Zaista je dobar a, što je isto bitno, ima i jako povoljnu cenu.

Sada sam na Isoflexu i ukus je fantastičan. O ostalim stvarima u vezi ovog izolata suvišno je pričati. :)
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #567 poslato: Novembar 12, 2009, 09:45:16 posle podne »

Kakva su iskustva sa ovim Scivation whey-om?
Po sastavu vidim da je sasvim ok, interesuju me recimo ukus, rastvorljivost i sl, i kakav je recimo u odnosu na Elite ili Twinlab čokoladu?
Sad po ovom cenovniku vidim da je kutija od 4,54 kg samo 6310 din preko srebrne kartice, prilično povoljno za ovo pakovanje, greota bi bilo propustiti priliku...
« Poslednja izmena: Novembar 12, 2009, 09:46:51 posle podne od strane filip85 » Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #566 poslato: Novembar 06, 2009, 09:38:31 posle podne »

Pa to mi je pricao covjek sto ga je koristio. On prof fitness trener. Kaze da se vidi razlika poslije 15 dana, al zato je 1.8 kg ok 75 eura
>:(
 dodje mi da i ja budem fitness trener
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #565 poslato: Novembar 06, 2009, 09:35:34 posle podne »

Pa sada je izbor bas veliki ima sta da se bira pa je problem odluciti se.
Neka se javi neko stariji, ko je 90-ih koristio whey i kakav je onda bio izbor.
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #564 poslato: Novembar 06, 2009, 07:08:56 posle podne »

Ljudi svaki pocetnik ima taj problem da se dugo dvoumi koji whey da kupi. Secam se kada sam ja kupovao u pocetku a pojma nisam imao o zivotu  ;D I kupio sam bio Sci whey a posle i kantu ili dve Un whey, napredak je bio vrlo mali ili nikakav. Da bi posle kupio Elite i tad sam bio nesto pojacao ishranu i naravno imao i solidan napredak. I posle su isle price u ala radi... Ma samo cu njega da kupujem necu ove druge :D
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #563 poslato: Novembar 06, 2009, 03:42:09 posle podne »

Izbor proteina ti je zaista super,ja ga koristim i jako mi prija,tako da mislim da nema potrebe bacati neku vecu kolicinu novca na skuplje preparate ako ce ti vec i ovaj zavrsiti posao,a hoce sigurno.
A sto se tice kombinacije sa kreatiinom,oni nadopunjuju jedan drugok,tako da je njihova kombinacija uvek preporucljiva jer protein je gradivna materija a kreatin znas vec sta radi da se ne ponavljam.Zoltan ti je dao lepo poredjenje sa izgradnjom cvrste kuce ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #562 poslato: Novembar 06, 2009, 02:42:37 posle podne »

I meni je zvucalo malo nevjerovatno.... Al posto znam da je covjek u tome dugo, na neki nacin sam zato i povjerovao u tu pricu... Al nebitno.... Nego me interesuje kakvo je misljenje vase za ovaj gold standard whey, i kakva je kombinacija protein+kreatin, cuo sam razlicita misljenja o tome....

Taj whey je po meni veoma dobar,a kombinacija whey i kreatin je uvek dobrodosla.To ti dodje kao cigla i malter i jedno bez drugog ne ide ako zelis da ti kuca koju gradis bude stabilna.Naravno treba jos tu dosta toga da se poklopi ako se zeli potpuno uspeh.
Sačuvana
toki13
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #561 poslato: Novembar 06, 2009, 02:30:03 posle podne »

I meni je zvucalo malo nevjerovatno.... Al posto znam da je covjek u tome dugo, na neki nacin sam zato i povjerovao u tu pricu... Al nebitno.... Nego me interesuje kakvo je misljenje vase za ovaj gold standard whey, i kakva je kombinacija protein+kreatin, cuo sam razlicita misljenja o tome....
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #560 poslato: Novembar 06, 2009, 01:20:05 posle podne »

Zna se koja je uloga proteina i tu su veoma male oscilacije kod raznih brendova.Da ne ulazimo u polemiku oko toga jel tacno ono sto pise na deklaracijama sto se odnosa proteina  tice ili ne ali potrebno je mnogo duzi vremenski period konstantnog uzimanja istih da bi neko mogao i da oseti neku razliku ako je i ima.U sustini svaki protein je koristan i ne treba se time posebno zamlacivati a pogotovu ako ste pocetnik.
A te price koje se pricaju... volim ih slusati i slatko me nekada nasmeju.
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #559 poslato: Novembar 06, 2009, 01:14:28 posle podne »

Pa to mi je pricao covjek sto ga je koristio. On prof fitness trener. Kaze da se vidi razlika poslije 15 dana, al zato je 1.8 kg ok 75 eura



Daj, ne padaj na te priče, života ti...
kakvu je razliku osetio posle 15 dana korišćenja?
izgradio 5 kg čistih mišića?
to su priče za malu decu, ne padaj na takve gluposti...
pa ne znam koliko treba da čovek bude naivan da da 75 evra za manje od 2 kg whey-a... ::)

pitaj ga na koji način ga je taj whey "odradio" za 15 dana, baš me zanima...
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #558 poslato: Novembar 06, 2009, 01:03:33 posle podne »

Koja li bi razlika bila posle 2 meseca koriscenja, ne smem ni da zamislim...  ::)
Ljudi, okanite se vise tih baba Vanga prica za malu decu i napaljene klince koji jedva cekaju da cuju tako nesto STO NEMA VEZE SA ISTINOM!!! Ako imate para viska, kupujte te skuplje proteine (kupovao bih ih i ja), siguran sam da su odlicnog kvaliteta, ali nikako na ustrb drugih takodje bitnih suplemenata!!! A da li cete videti neku razliku izmedju tih skupljih i ovih "obicnih", cisto sumnjam, tj. necete siguran sam  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 51 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 17 upita.