TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:57:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: cenovnik  (Pročitano 22553 puta)
EVIL ANGEL
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138


« Odgovor #39 poslato: Maj 23, 2007, 10:44:06 pre podne »

cene u pansportu nisu lose   ......dobra je to firma vec 4 godine uzimam kod njih...preparate,,,,,trebali bi mi malo sniziti cenu kad kupujem heheh !!! poz
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #38 poslato: Maj 20, 2007, 11:27:31 posle podne »

Jel ovo kompletan cenovnik sa svim proizvodima? http://www.pansport.co.yu/catalog/cenovnik.php vidim da pise Cenovnik od 18. maj 2007 ali mi deluje kao da fale preparati...
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #37 poslato: Maj 13, 2007, 08:54:16 posle podne »

Ja bi jos jednom zamolio ako neko moze da mi posalje cenovnik sa srebrnim i zlatnim cenama. Imam mogucnost na popust pa mi treba zbog kalkulisanja.
Sačuvana
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #36 poslato: Maj 07, 2007, 06:44:10 posle podne »

PA U TRGOVINI UGLAVNOM UVOZNIK IMA DOGOVOR SA DILERIMA DA ZVANICNE  MALOPRODAJNE CENE PROIZVODA MORAJU BITI ISTE U SVIM PRODAVNICAMA.A ONDA UVOZNIK NA OSNOVU KOLICINE ROBE KOJU NEKI DILER UZIMA DAJE TOM DILERU VECI ILI MANJI RABAT.E ONDA SVI STAVE ISTU CENU ALI DA BI PRIVUKLI KUPCE DAJU NEKI POPUST KAO STO SU RECIMO TE ZLATNE CENE...ZNACI ZVANICNA CENA JE SVUDA ISTA A IMA I POPUST KOJI DOBIJAJU ODREDJENI KUPCI.TO NIJE TAKO SAMO U PANSPORTU VEC U SKORO SVIM PRODAVNICAMA RAZNE ROBE.JA RECIMO ISTO RADIM U TRGOVINI PA ZNAM DA JE TAKAV PRINCIP.MI RECIMO IMAMO UGOVOR DA OD UVOZNIKA UZIMAMO ROBU I DA CENA BUDE TOLIKO I TOLIKO.E ONDA TAJ UVOZNIK U SVOJIM MALOPRODAJAMA DAJE NEKU TOTALNO KRETENSKU CENU KOJOM UBIJA SVE SVOJE DILERE JER NE MOGU DA SE UKLOPE.TJ NECE NIKO DA KUPI KAD TAMO IMA JEFTINIJE.PA TO RADE KRISOM,,...MA KATASTROFA STA SE SVE RADI....
E ONDA KAD IH PROVALIS DA TO RADE ODES I LEPO KAZES JA VISE NECU DA PRODAJEM TVOJU ROBU VEC CUSAM DA UVOZIM I TO JE TO  :D :D :D
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #35 poslato: Maj 02, 2007, 07:48:56 posle podne »

Zamolio bi nekog ko ima cenovnik sa zlatnim cenama da mi posalje link na pm.
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #34 poslato: Februar 22, 2007, 12:57:40 pre podne »

ako je neka firma konkretna pollovna onda je to panspotr...moram da vas pohvalim najbolji ste...i pozdrav za prodavnicu na slaviji 8)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
mikiveliki
Gost
« Odgovor #33 poslato: Februar 21, 2007, 09:20:23 posle podne »

.... Zasto bi onda neko kupovao u Pansportu kada ima po istoj ceni u drugim prodavnicama? Poslovnost vam nije bas jaca strana tj ono sto sam rekao, svakako ce se kupovati tako da nam je sve jedno da li to bilo mnogo skupo ili nesto malo jeftinije...

Pomalo je tesko razmatrati efekte nase poslovnosti u uslovima kada ne raspolazemo sa istim informacijama ali veruj mi da nacin restriktivne distribucije proizvodne dymatize linije ima visestruke koristi u praksi. Nazalost te informacije su deo poslovne tajne i ne mogu ti te detalje saopstiti. Sa druge strane sve ovo i nije deo mog posla u Pansportu tako da jedino razgovor sa mojim kolegom (pomenutim u ranijim mojim postovima) moze ti eventualno pribliziti sve detalje, ipak manje bitno na dalje...
« Poslednja izmena: Februar 22, 2007, 11:53:45 posle podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #32 poslato: Februar 20, 2007, 04:50:07 posle podne »

.... Zasto bi onda neko kupovao u Pansportu kada ima po istoj ceni u drugim prodavnicama? Poslovnost vam nije bas jaca strana tj ono sto sam rekao, svakako ce se kupovati tako da nam je sve jedno da li to bilo mnogo skupo ili nesto malo jeftinije...
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #31 poslato: Februar 20, 2007, 01:19:34 posle podne »

Zvao sam... Nema SR i Gold cene za DYM proizvode. Sem onih par: Elite,vitamini i tome slicno. Skroz bezveze. Sem par preparata od Univerzala, nemam sta drugo da trazim tamo... Ono sto je najtrazenije zasto da spustamo kada i ovako mozemo skupo da naplatimo... <<  >:(

Izgleda da se nismo dovoljno dobro razumeli, nazalost restriktivnom politikom SR i ZL cena je i smisljena zato da bi zastitila poslovanja odredjenih dilera koji imaju iskljucivo pravo distribucije DYM proizvoda. Za sve ostale proizvode ovo pravilo ne vazi
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #30 poslato: Februar 20, 2007, 11:57:28 pre podne »

Zvao sam... Nema SR i Gold cene za DYM proizvode. Sem onih par: Elite,vitamini i tome slicno. Skroz bezveze. Sem par preparata od Univerzala, nemam sta drugo da trazim tamo... Ono sto je najtrazenije zasto da spustamo kada i ovako mozemo skupo da naplatimo... <<  >:(
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #29 poslato: Februar 13, 2007, 10:52:09 posle podne »

Super onda. Ako bi hteo da mi napises na PM pa da znam kolko su cene za one preparate sto sam nabrajao ako ne nazvacu na broj kada bude doslo vreme da uzmem(o).
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #28 poslato: Februar 13, 2007, 10:41:51 posle podne »

Eh, sada se bas razocarao  :( pa zasto nema srebrnih cena za DYM proizvode??? PRicao sam ovih dana sa par drugara da uzmemo nekoliko preparata pa da nam budu po srebrnim cenama a ono sipak  :-\. Jedino sto ima je ELITE WHEY a ostalo nisam gledao nego ono sve bitno xpand,iso100,glutamin, crea, amino itd samo MP cene.

Ne postoji problem da uzmes nesto po SR cenama jednostavno kad steknes pravo kupovinom odredjene kolicine suplemenata kroz istovremno odredjenu kolicine novca predvidjenu za SR karticu imaces te cene. To sto ih nema na sajtu i nisu vidljive je novina u poslovanju firme. No kazem jos jedniom za kraj svako od vas moze ostavriti uslove za kupovinu po SR cenama. U slucaju da zelis vise informacija obrati se kolegi na 021 820 555 lok.112
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #27 poslato: Februar 13, 2007, 10:36:19 posle podne »

Eh, sada se bas razocarao  :( pa zasto nema srebrnih cena za DYM proizvode??? PRicao sam ovih dana sa par drugara da uzmemo nekoliko preparata pa da nam budu po srebrnim cenama a ono sipak  :-\. Jedino sto ima je ELITE WHEY a ostalo nisam gledao nego ono sve bitno xpand,iso100,glutamin, crea, amino itd samo MP cene.
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #26 poslato: Februar 13, 2007, 10:24:26 posle podne »

E Miki, reci mi kako da nadjem taj cenovnik kada ga nigde nema na http://www.pansport.co.yu/new/welcome.php . Tu ima samo po firmama da vidim. Ja sam sada cenovnik nasao na onom linku gore.
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #25 poslato: Februar 13, 2007, 10:10:33 posle podne »

evo cenovnik za 22.12.  ne znam da li je izlazio novi

http://www.pansport.co.yu/catalog/cenovnik.php


Kako da dodjem do ovog linka kada odem na http://www.pansport.co.yu/new/welcome.php
Da li se ovak cenovnik redovno updajtuje? http://www.pansport.co.yu/catalog/cenovnik.php

Cenovnik se redovno azurira i ovaj vazi sve do sledece izmene koja je planirana u martu
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 18 upita.