TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 09:06:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 2 pitanja  (Pročitano 8253 puta)
Uros1982
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #34 poslato: Maj 06, 2008, 08:49:38 pre podne »

Samo nas u suplemente ne dirajte.. ;)
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #33 poslato: Mart 29, 2008, 09:26:44 posle podne »

pa kad ste ga iznapadali a kontam da ste promashili prichu skroz .. mislim nije DHEA kreten jbt sigurno je pricha imala poentu ... vazno da ste svi vidoviti i vec znate shta ce da kaze ...
Sačuvana
EVIL ANGEL
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138


« Odgovor #32 poslato: Mart 27, 2008, 09:44:10 posle podne »

.........
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #31 poslato: Mart 26, 2008, 06:31:12 posle podne »

neshvacen u sredini...sve zbog kreatina fucking micronized
Sačuvana
two more...no matter what...!
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #30 poslato: Mart 26, 2008, 06:19:49 posle podne »

"sto?rugali su ti se u skoli da licis na mornara popaja ili hulka?"   misliš da sprinteri piju kreatin samo da bi izgledali kao popaj, hulk ili neki drugi super-heroj!? To je osnovna funkcija kreatina!? Ok...

E ovako, lepo ću se svima koji su pročitali moje proseravanje izviniti i završiti tu priču... ko je shvatio o čemu sam pričao, super, ko nije, jbg, šta da mu radim...  :-X
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #29 poslato: Mart 26, 2008, 04:04:23 posle podne »

@ Spartak - tebi je to proseravanje zato što nisi sagledao stvari iz nekog drugog ugla, koje se dešavaju u realnom svetu, a opet to nigde ne piše...  :-\

"Osim onog efekta da ste srecniji kad ste jaci" - E upravo taj efekat je kod mene bio negativan! Ne na sportskom planu, naprotiv, tu sam postigao ogroman uspeh, već na socijalnom... ( mlad, zelen, glup + podstaknut uspehom = idiot!)


sto?rugali su ti se u skoli da licis na mornara popaja ili hulka?
ja od kad treniram i hranim se zdravo,eo 3god socijalni zivot mi nikad nije bio bolji.Uz to sam jak kao bizon :-)a samo sam 3x uzeo kreatin heheh
Sačuvana
two more...no matter what...!
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #28 poslato: Mart 26, 2008, 02:38:40 posle podne »

DHEA zasto mislis tako o kreatinu!?
A imas sada i najnoviju generaciju tecnih kreatina za koje nije potrebno ni punjenje,apsorbcija i iskoristljivost je 100%

Loše je uticao na moju psihu! Možda zvuči glupo ali zaista je tako! Pisao sam o tom iskustvu i ne bih da se vraćam na to... ima tu još toga, ali premoren sam da bih sada pisao o tome... 

  What a fuck ? ?  ?
Sačuvana
bodybuilding forever
Lokk1
Gost
« Odgovor #27 poslato: Mart 26, 2008, 02:14:31 posle podne »

daj druze  malo to shire .. :D  nije fora samo pozitivna iskustva pisati :D ... ja sam rekao svoje probleme sa kreatinom :D .. : D
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #26 poslato: Mart 26, 2008, 01:39:01 posle podne »

@ Spartak - tebi je to proseravanje zato što nisi sagledao stvari iz nekog drugog ugla, koje se dešavaju u realnom svetu, a opet to nigde ne piše...  :-\

"Osim onog efekta da ste srecniji kad ste jaci" - E upravo taj efekat je kod mene bio negativan! Ne na sportskom planu, naprotiv, tu sam postigao ogroman uspeh, već na socijalnom... ( mlad, zelen, glup + podstaknut uspehom = idiot!)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
jojevta
Gost
« Odgovor #25 poslato: Mart 26, 2008, 12:56:41 posle podne »

poznato je da kreatinima uticaja u terapiji parkisonove bolesti (bolest poremecaja pokreta,koji nastaju zbog nedostatka lucenja dopamina) tj. postoje istrazivanja o tome,tako da ne verujem da kreatin moze da deluje negativno na ljudsku psihu,cak naprotiv
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #24 poslato: Mart 26, 2008, 12:20:07 posle podne »

koje preseravanje majko Bozja.cuj utice na psihu...kao ono trip nervozan si itd...

:)
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #23 poslato: Mart 26, 2008, 12:16:55 posle podne »

koje preseravanje majko Bozja.cuj utice na psihu...kao ono trip nervozan si itd...
Sačuvana
two more...no matter what...!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #22 poslato: Mart 26, 2008, 11:44:58 pre podne »

O cemu vi pricate?kako moze kreatin da utice na psihu??Osim onog efekta da ste srecniji kad ste jaci,ne kontam sta drugo moze da uradi....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
dey07
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #21 poslato: Mart 26, 2008, 10:32:58 pre podne »

Hm, ajde ako imaš vremena napiši ili naĂ°i gde si to pisao kako je uticao???
Ja sam uzimao kreatin, ali meni je veoma pozitivno uticao na psihu :D Nekako sam bio po ceo dan srećan i veseo, ne znam kako to da opišem... Verovatno je to neki placebo efekat, nemam pojma... Čuo sam da ima takvo svojstvo pa da pojačava osećanja koja ovako normalno imaš, ima li nekog doktora ovde da nam ovo malo objasni :D ?
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #20 poslato: Mart 26, 2008, 12:43:44 pre podne »

DHEA zasto mislis tako o kreatinu!?
A imas sada i najnoviju generaciju tecnih kreatina za koje nije potrebno ni punjenje,apsorbcija i iskoristljivost je 100%

Loše je uticao na moju psihu! Možda zvuči glupo ali zaista je tako! Pisao sam o tom iskustvu i ne bih da se vraćam na to... ima tu još toga, ali premoren sam da bih sada pisao o tome... 
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 18 upita.