TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395194 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 10:49:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Cena klupe, tegova, sipke.. ??  (Pročitano 9868 puta)
Dzony
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 219


« Odgovor #31 poslato: Mart 11, 2007, 02:31:55 posle podne »

e fast ako ti je klimav benc napuni ga betonom to cu ja sad da uradim :P ima da bude fiksiran :P

pero jesi napunio bezndz betonom  i kako ti se cini jeli stabilnije .
Sačuvana
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!
fast
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #30 poslato: Mart 05, 2007, 06:56:57 posle podne »

Danas sam kupio 2x15kg ploce po ceni od 2900din :-) crne, livene.. Idem malo kasnije da vitlam njima tj da vidim rade li. Danas mi je dan za noge pa cu malo cucati sa njima. Poz svima!
Sačuvana
fast
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #29 poslato: Mart 02, 2007, 11:41:00 posle podne »

Meni mi dodje daleko Segedin.. :-( Mada sa ovom opremom sto sam kupio mogu sve osnovne vezbe da se rade, za masu. Fale mi jos cetri tega od 10kg, odvojio ja lovu pa cu to da pazarim nege u gradu za oko 100din/kg a ako se cenkam mozda i spustim malo cenu :-)
Sačuvana
Dushan_87
Der FĂĽhrer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67

AMOR VINCIT OMNIA!

NovoNaselje
« Odgovor #28 poslato: Februar 26, 2007, 02:26:01 pre podne »

ko moze savetujem mu da skokne do segedina u one njihove velike robne kuce... mnogo je jeftinija oprema za teretanu nego u srbiji... bio i uverio se (klupu za trbusnjake sam platio nesto manje od 20jevreja, a bajs oko 40 (nije mnogo moderan bajs, nema ono za merenje pulsa i slicno, al ima predjenu kilometrazu, brzinu, vreme vezbanja, gubitak kalorija))
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #27 poslato: Februar 24, 2007, 03:01:58 posle podne »

e gde u NS imaju da se kupe najeftinije livene bučice od po 20 kg
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
Peraa84
Gost
« Odgovor #26 poslato: Februar 24, 2007, 12:56:34 posle podne »

e fast ako ti je klimav benc napuni ga betonom to cu ja sad da uradim :P ima da bude fiksiran :P
Sačuvana
Dzony
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 219


« Odgovor #25 poslato: Februar 23, 2007, 11:06:04 posle podne »

Ma sta ce ti olovni tegovi , lepo odes u livnicu koja ima kalupe za tegove i oni ti izliju tegove , obicno ih liju od gusa.
Ja sam pre dve nedelje izlio tegove od gusa oko 90 kg , kod mene u leskovcu se krece 1 kg 100 din lijeni po kalupu top forma.
Sačuvana
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #24 poslato: Februar 23, 2007, 10:53:34 posle podne »

olovo jeste otrovno, pogotovo ako dospe u krv. ali mislim da se moze plastificirati ili nesto.
u svakom slucaju gvozdje je najbolje, pogotovo ako imate nekoga da vam to odradi u kucnoj tj fabrickoj radinosti.
« Poslednja izmena: Februar 23, 2007, 11:27:04 posle podne od strane Mare_01 » Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
fast
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #23 poslato: Februar 23, 2007, 10:35:13 posle podne »

Stevane, ja to cisto onako rekao za olovne tegove, videh pa da kazem, a da li su otrovni ne znam.. Ali su teski :-) a sitni. Ako naletim na obicne secene tegove od gvozdja u domacoj radinosti kupicu, samo da su jeftini. Teg je teg..
Sačuvana
fast
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #22 poslato: Februar 23, 2007, 10:29:16 posle podne »

Jesam Pero! :-) Malocas zavrsio ja montiranje i super izgleda! Zadovoljan sam. Crna je skroz, deluje cvrsto, zgodna je za rad, stabilna.. Probao sam neke vezbe samo sipkom i ok je. Klupa, sipka i bucice 2x20kg sa prevozom (sve upakovano, za svaku pohvalu) ispada 12178din sto i nije previse. Smestio ja to u podrum zgrade a sutra da malo raspremim i pocnem sa radom :-) u pocetku lagano dok ne kupim jos tegova.
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #21 poslato: Februar 23, 2007, 09:59:21 posle podne »

Videh kod jednog drugara tegove od olova u kucnoj radinosti, pravio je sam teretanu.. Nije lose mada su mekani, ako se ne bacaju nema problema :-) To sa rucno pravljenim plocama nije lose, teg je teg, samo da su upareni tj isti i da mogu da udju na sipku :-) Ako naletim kod mene na tako nesto uzecu i ja.


...ja sam mislio da je olovo otrovno, mislim kada si non stop u takvom okruzenju , udises onu prasinu...sta znam , niakda ne bih pravio od olova ... :-\
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
Peraa84
Gost
« Odgovor #20 poslato: Februar 23, 2007, 05:53:45 posle podne »

e jesi dobio benc fast? :D
Sačuvana
fast
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #19 poslato: Februar 22, 2007, 02:39:13 posle podne »

Videh kod jednog drugara tegove od olova u kucnoj radinosti, pravio je sam teretanu.. Nije lose mada su mekani, ako se ne bacaju nema problema :-) To sa rucno pravljenim plocama nije lose, teg je teg, samo da su upareni tj isti i da mogu da udju na sipku :-) Ako naletim kod mene na tako nesto uzecu i ja.
Sačuvana
Peraa84
Gost
« Odgovor #18 poslato: Februar 21, 2007, 04:45:36 posle podne »

ima negde u gradu raspitacu se rucno pravljene ploce prodaju ih po 50 dinara kg e sad ne znam tacno gde i od cega su kad doznam malo vise javi cu ti a ovako inace su ti 1kg-120 kinti posto je kod nas u bg sve skupo u mesto da bude 1kg 100 din al jbg sigurno ima negde jeftinije ali mrzi me da se cimam za 20 kinti :P mislim kada uzimas 10 kg 20 kinti ispadne malo vise al jbg teg je teg! :P
Sačuvana
fast
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #17 poslato: Februar 21, 2007, 04:23:02 posle podne »

Kada pocnu da rdjaju prefarbacu ih debljim slojem pa dokle izdrze i tako u krug.. :-) Nije problem. Kod mene su tegovi od 1,25kg - 120din a od 15kg - 1450din. Proveri cu jos po neki radnjama mada je cena oko 100din kg a za vece kupovine moze i na 1 evro. Treba ce mi za pocetak jos 70kg tegova a to cu uzeti negde u gradu.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 18 upita.