TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397210 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 05:26:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 13 14 [15] 16 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PIVO,RAKIJA,VINJAK,KONJAK NOS PATOS!  (Pročitano 41419 puta)
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #24 poslato: Februar 18, 2007, 06:06:10 posle podne »

Ma stigla mi poruka,valjda je od devojke neke (daj boze),kao da se vidimo veceras pojma nemam kako se zove,a umemorisao sam je kao "tianda" sta god to znacilo! (pre mesec dana me je cimao "svdam")  ::) :P
Sad treba da se vidim sa drugarima koji su vozili,oni su bili trezni pa ce mi ispricati detalje  :D

Tianda? Pretpostavka je da je Tiana ili Tijana sto znaci da je zensko ipak si imao srece sinoc i jos ako ne svrbi pozadi..  ;D ;D
Sačuvana
Don't settle for average!
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #23 poslato: Februar 18, 2007, 05:59:20 posle podne »

hahaha koji si car brate rodjeni hahaha  ;D Evo drzim ti ja palceve da je neka dobra picka  ;D ;D ;D i ja sam se sinoc poshteno napio uzeli nas 4 druga uzeli 2 flashe tekile i svako po 2 guarane seli u kola i pili jedno sat i po otisli u amnesiu ja popio josh 5 piva i kraj ;D ;D ;D zaspao za separeom tako pricam sa drugaricom i samo se nago i zaspo pa me kum moj peko cigarom i tovario me  :D sve u svemu bilo je extra  ;D
Sačuvana

beli
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162

« Odgovor #22 poslato: Februar 18, 2007, 05:41:51 posle podne »

Ma stigla mi poruka,valjda je od devojke neke (daj boze),kao da se vidimo veceras pojma nemam kako se zove,a umemorisao sam je kao "tianda" sta god to znacilo! (pre mesec dana me je cimao "svdam")  ::) :P
Sad treba da se vidim sa drugarima koji su vozili,oni su bili trezni pa ce mi ispricati detalje  :D
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #21 poslato: Februar 18, 2007, 04:15:49 posle podne »

Naslov u Skandalu:
"beli je vidjen u novootvorenom lokalu "Plava Laguna" sa sumnjivim likovima u tesnim koznim pantalonama."
Sačuvana
Don't settle for average!
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #20 poslato: Februar 18, 2007, 03:24:22 posle podne »

cundi kao 064 666 xxxx ili cudni kao da ih ne znash :D

Preporucujem ti da idemsh kod doktora da se detaljno ispitas :D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #19 poslato: Februar 18, 2007, 02:29:21 posle podne »

Ha Ha Ha mozda si bio na gej zurci pa si svima podelio brojeve i tako to a mozda si bio u drustvu jedno 5-6 preteranih riba pa su se one potukle oko tebe, ko zna valjda ces saznati. Ala je strava kada se tako prebijes od alkohola sem tih bolova i nedostatka zelje za zivotom.
Sačuvana
beli
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162

« Odgovor #18 poslato: Februar 18, 2007, 01:57:47 posle podne »

Ljudi moram da vam se otvorim,gadno sam se sinoc napio,sve me boli a niceg se nesecam,ni sta sam radio ni gde sam bio a sto je najgore ni skim sam bio  :-[ ::) ???
Sto je najgore cimaju me cudni brojevi  :o :-\
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #17 poslato: Februar 17, 2007, 03:24:53 posle podne »

da ,da 2x
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #16 poslato: Februar 15, 2007, 12:11:27 posle podne »

e da...ja stvarno retko pijem...zadnji put za novu godinu...a pre toga 11.novembra....znaci za 4 meseca 2 puta sam se napio...ali ono ;D ;D ;D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #15 poslato: Februar 14, 2007, 07:17:25 posle podne »

I ja samo subotom kad izlazim pijem, ali svake subote nadoknadim svih 6 dana nepijenja.
I ja bih imao dosta da kucam u vezi pijancenja, ali kako kazu pricacemo kad se vidimo.Kad sam pijan nikad nisam pravio sranja, tipa da se pobijem ili da lomim stvari uglavnom sam veseo i samo se smejem i pricham (ako sam u stanju).I josh neshto, da bih prishao nekoj ribici u diskoteci nema shanse da to odradim trezan,Ne mislim mrtav pijan nego barem jednu chashicu da popijem.
Koliko ste puta bacali peglu od alkohola ? ?  ????

Vecheras opet imam neki 18. ,sutra vam javljam kako je bilo. pozzzz
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12922


Never give up!

« Odgovor #14 poslato: Februar 14, 2007, 01:23:41 posle podne »

sramota me da pisem na ovu temu,bojim se da me ne izbace sa foruma  :D

Ma samo nam se ti otvori brate  ;D
Sačuvana
beli
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162

« Odgovor #13 poslato: Februar 13, 2007, 12:40:00 posle podne »

sramota me da pisem na ovu temu,bojim se da me ne izbace sa foruma  :D
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #12 poslato: Februar 13, 2007, 12:37:52 pre podne »

zadnji put da sam se kontuzovao od alkohola je bilo 12.nov za moj 18 rodjendan...popio sam 1l vodke i nesto malo pive da ugasim zestinu...ono je bilo strasno ;D
sto kaze ogi o tom 12.nov cu vam pricati kad bude neko okupljanje 8)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #11 poslato: Februar 12, 2007, 11:19:50 posle podne »

Samo sam se jednom "overio" od alkohola u zivotu  :-[ bilo je to na jednoj zurci 18 rodjendan mom dobrom drugaru iz srednje skole popio sam 10-tak viskija i 7-8 tekile imao sam jos uvek 17 godina i krenuo sam u wc da pravim drugaru drustvo seo na stolici ispred wc-a i sledecih 4 sata se ne secam jer kako sam seo tako sam se prevrnuo preko stolice koje su bile spojene i izgubio sam svest. Znaci pao sam u 00h probudio se u 04h (kad se zurka razbila) pogledao sam oko mene bilo je sve upovracano (od mene) a ja bled ko krpa ustao sam malo sam se zaneo pogledao na drugim stolicama moj drugar sa kojim sam bio u wc sedi sa glavom izmedju kolena i povraca u najvece  :-\ usao sam u lokal drugari su me odmah ubacili u taxi i pravac kuci. Od tada nikad nisam padao u nesvest od alkohola uvek kada se napijem kontrolisem ponasanje nisam od onih agresivnih ne lomim vec sam uvek veseo, raspevan, mnogo pricam i preplicem jezikom  ;D Sada pijem jednom u nedelju dana uvek u petak ili subotu zavisi kada izlazim u provod i pijem iskljucivo domacu rakiju i pivo, mogu da pijem i belo i crno vino ali maksimalno izbegavam jer mi ne odgovara ta vrsta pijanke, kada treniram (radnim danima) ne pijem nista jer ionako popijem 3-4 lita vode, cajeva, vitamina, sokova, kreatina... tako da mi je sto se tice tecnosti dovoljno.
Sačuvana
Don't settle for average!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #10 poslato: Februar 12, 2007, 11:10:13 posle podne »

znaci ovi mladi sve gore i gore :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 ... 13 14 [15] 16 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 18 upita.