TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397208 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 05:18:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 16 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PIVO,RAKIJA,VINJAK,KONJAK NOS PATOS!  (Pročitano 41404 puta)
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #39 poslato: Februar 27, 2007, 11:32:32 posle podne »

Sledeci put i nas vodi na rodjus ;)
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #38 poslato: Februar 27, 2007, 10:57:11 posle podne »

e skoro sam na jednom rodjusu probao tekilu sa sve soli i limunom , extra je , samo glatko tece
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #37 poslato: Februar 26, 2007, 12:28:26 posle podne »

Nego ko ide uskoro u inostranstvo da mi uzme malo ginisa?

Ajde ajde javite se!
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #36 poslato: Februar 26, 2007, 10:53:44 pre podne »

...ja crno vino ne svrstavam u zestinu nego u narodni lek, ginis pivo ima skoro isto % alkohola kao vino... :o ;D
inace ima dosta toga o mojim pijanstvima da se kaze samo sto je mene sramota kakve sam sve gluposti pravio...ne ponosim se sobom  :-[
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
kum
Gost
« Odgovor #35 poslato: Februar 26, 2007, 10:50:06 pre podne »

pa ne znam ni gde da pocnem...aj u kratko, u sustini pijem od 3 srednje, i to bome intenzivno...pivo mrzim, mislim popijem ja njega ali kad bas nema nista drugo, crno vino mi je ok kao i sve vrste zestina...e sad da me jako mrzi da pricam o pijanstvima posto je bilo mnooogo gadnih  :-\ odmah mi muka cim se setim pojedinih...

nego fanatik javi kada budes organizovao neku zurkicu  ;D
Sačuvana
Dushan_87
Der FĂĽhrer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67

AMOR VINCIT OMNIA!

NovoNaselje
« Odgovor #34 poslato: Februar 26, 2007, 04:44:30 pre podne »

 ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

ne nisam  :D

bio sam ranije na toj krstarici aktivan jako... al sam batalio to...
(da ja sam taj Dushan_87... jedan i jedini... gde god procitate taj nick, ja sam)
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #33 poslato: Februar 26, 2007, 04:08:42 pre podne »

Dushan_87 da nisi ti onaj sa chata? Poznat si mi mnogo.
Sačuvana
Don't settle for average!
Dushan_87
Der FĂĽhrer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67

AMOR VINCIT OMNIA!

NovoNaselje
« Odgovor #32 poslato: Februar 26, 2007, 01:57:42 pre podne »

e evo jedan manji roman...

1.
"ovo je bilo pretprosle godine... 18-i rodjendani... jedan u ex amaretu, a jedan u ns sportu (u ns sportu slavila jedna devojka koja ima mnogooooooo para)... uglavnom najvise sam bio na tom u ns sportu, jer je bilo da se pije sve, sta god kazes konobaru on ce doneti... brljavio sam jako... pio sve od piva, preko vina, bakardi brizera (srpski citano), apsint, a najgore sto sam popio je onaj aftershock... znaci prekid sistema... posto ne zivim u ns, morao sam nekako da odem do riblje pijace na lokalni bus do kaca... jedan drug me je vodio tj nosio... i usput naletimo na pandure koji su patrolirali po kraju... oni pitaju u fazonu "Momci jel sve u redu", drug koji me je nosio kaze da jeste, a ja podignem glavu i nasmejem se (drug mi je posle rekao da sam se iskezio na njega kao neki ker )... usput je naravno bilo baceno par pegli... sve u svemu, ja ulazim u bus koji ide kroz kac (prvo selo), kroz budisavu (drugo selo) pa do kovilja(poslednja stanica puta)... seo ja unutra i zaspao... bus je krenuo u 4 sa riblje pijace (pocetne stanice)... i budim se ja oko 5... kad ono bus stoji i nema nikog u njemu!!! gadan trip... ja dodjem do vozaca koji je takodje spavao, a on mi kaze "Nisam hteo da te budim, jer nisam znao gde silazis" ... i tako on meni kaze da bus pored krece za 10 minuta nazad... ja udjem u taj bus, opet sednem i opet naravno zaspim ali ovog puta sam se negde na pola puta do kuce probudio i ustao... znaci jedini ja u busu stojim, onako skockan dolazim sa rodjendana, ljudi idu na posao... strasno... i stigo sam na kraju kuci negde oko pola 7... uglavnom mi treba sa autobuske stanice do kuce 10 minuta, ovoga puta je to bilo skoro sat vremena..."


2.
"najbolji ortak (sto volim taj beogradski izraz), sa kim sam odrastao, je slavio u novembru 2004-e 18-i rodjendan u jednoj diskoteci u Kacu. Napio sam se veoma brzo, volim da zurim i da mesam pice, tj voleo sam kad sam bio malo mladji... I uglavnom, toliko sam bio pijan, da sam bio naslonjen na zidu kod ulaznih vrata u diskoteku... Jako su me nervirala ta vrata jer su se stalno zatvarala i otvarala, tako da sam poceo da ih udaram pesnicama Dosao je "izbacivac"(inace poznajem decka) pa me malo smirio tj rekao da ne lupam u vrata jer cu sj**** ruke Potom sam otisao malo dalje od vrata i poceo da udaram u plafon, koji nije bio toliko visok, i koji je bio od drveta ali ne glatkog vec nekog hrapavog drveta... Tu su vec pesnice pocele da mi krvare... E onda mi je prisla jedna drugarica i izvela me napolje i ponela casu votke... Sipala je votku na maramicu i ispirala mi "rane" na rukama... Posto me je uzasno peklo, uzeo sam joj casu iz ruke i popio na ex sve sto je ostalo... tu je bilo i nekog ljubljenja sa tom drugaricom, ali nista ozbiljnije, da ne ulazim u detalje...
Posle toga sam naravno cugnuo jos nesto, sad ne secam se da li je bilo pivo ili vino, ali to u svakom slucaju i nije tako bitno...
Na kraju su me je taj drug, sto je slavio rodjendan, i njegov brat od strica(zive u kuci pored moje) negde oko 5 dopratili do sobe posto su morali da me pridrzavaju na stepenicama u kuci da ne bih pao..."


3. (ovo sa rakijom na ex)
"Ovo je bilo u grckoj na exkurziji 2003...
Odveli nas u neku mnogo dobru diskoteku, i poceli mi da cugamo tekilu... posto je tekila bila skupa, oko 4 eura, ja se setim da sam video jednu benzinsku pumpu sa prodavnicom pored diskoteke... jedan drug i ja odemo tamo i kupimo svaki po pola litre neke grcke rakije (ne znam da li je bio uzo ili mastika, ali uglavnom rakija je)... unesemo mi to opusteno u diskoteku i odemo do naseg stola i mesamo tu rakiju sa tekilom... mnogo je bilo dobro, pitko... uglavnom popili smo mi to skoro celo sami... "igrali" tj glupirali se, meni stavljali neki venac(slican cezarovom na glavu)... e posto sam ja jos bio zedan, predlozio sam istom drugu da odemo ponovo do prodavnice na pumpi i da kupimo jos po politru svaki... naravno da me je ovaj poslusao  ... kupili smo i kada smo hteli da udjemo u diskoteku konobar nas je zaustavio na ulazu i rekao da ne mozemo to da unesemo unutra i da moramo da popijemo napolju... OK... ja uzeo onu flasu, onako vec pijan, pogledam je, odmerim je dobro, i kazem drugu (samo nas dvojica smo bili napolju): AJDE PI_CKO NA EX AKO SMES!!! on mi je rekao da sam ludak i da sigurno necu sve popiti... dok je on to govorio ja sam vec poceo da pijem... a kad sam popio sve (naravno na ex) samo mi se zavrtelo u glavi i seo sam na neku nisku ogradu u blizini i bolovao  skupilo se tu masa u medjuvremenu i tovarili me  (to nikad nisam voleo da trezni tovare pijane)... e onda sam poceo da peglam, ali bas onako posteno... i masa se razbezala od mene  i tako sam ja 4 sata peglao... dusa mi je ostala ispred te ograde...
za to vreme dok sam ja sedeo i peglao, onaj drug (koji je takodje popio onih pola litre na ex, odma posle mene) je radio svasta... udarao pesnicama u bus, radio vezbe snage, valjao se po blatu u belom duksu... uradio je jos nesto ali necu da napisem, jer je veliki blam...
i tako sledeceg jutra se probudim u odelu, na bracnom krevetu u svojoj sobi  kad sam probao da ustanem, ponovo sam seo na krevet  sve mi se okrenulo 
dok sam se nekako istusirao i krenuo na dorucak, sretnem ja usput jednog druga... i pocne on da mi prica sta sam sve radio, i sta je sve ovaj drugi drug radio, i kako smo silazili niz stepenice dok mi je to pricao, ja sam samo seo i spustio se na guzici niz stepenice  kad sam stigao do dole, poceo sam da se valjam, ali bukvalno, od smeha..."


4. (ovo nije toliko zanimljivo, mislim nisam bio toliko pijan)
"nazvao me jedan drug odavde, isto 87-o, studira pravo, da idemo u neki kineski restoran... aj... stigli mi u kineski negde posle 7... zanimljiva ponuda je bila u restoranu... ALL YOU CAN IT za 7 eura... narucili prvo toceno pivo i poceli da jedemo... da nabrojim sta smo sve jeli, mozda neko nece verovati, ali istina je sve: gusta supa (povrce, meso,.... mnogo dobro), pecena piletina, pohovana piletina, pirinac i uz njega sos od belog luka, raznjici od pileceg mesa, raznjici od svinjetine, jagnjetina, neki prsteni od neke ribe (ne znam koje, ali nije lose... bez kostiju), peceni krompir, pohovani krompir, pohovane jabuke sa ananasom, kuglice neke sa kokosom, neki stapici sa jabukama, i na kraju grozdje i par mandarina! mozda sam nesto zaboravio da navedem...  e onda smo otisli do njegovog stana i cugali malo dzonija setaca (johnny walker)... posle toga dosli do mog stana i popili karton piva (6 komada) i zaebavali se sa pakistancem... e posle, posto nismo mogli da nadjemo stanicu nocnog autobusa, krenuli smo peske do bermudskog trougla (mesto u centru beca na kom se ukrstaju 3 ulice, a u svakoj od njih samo kafici... barovi u prizemlju a diskoteke u podrumu)... bas kad smo bili negde u centru morali smo da obavimo malu nuzdu, a nismo znali gde... pa smo otisli iza nekog coska i tamo obavili, znaci u samom centru (debili!)... kad smo dosli u taj bermudski trougao, nismo mogli da odlucimo gde cemo... i dok smo smisljali gde cemo, pridje nam neki lik (oko 30 godina, sako, kosuljica...) i pita nas da li hocete da zaradite 10eura? naravno da je odgovor bio DA... kaze on: sve sto treba da uradite je da udjete u ovaj kafic i da nadjete mog druga i da mu kazete da sam ja napolju i da izadje i on (usput nam je detaljno opisao druga)... mi usli i nasli tog druga, rekli mu da izadje, i on krenuo za nama... cim smo izasli ovaj lik vadi novcanik i daje nam 10 eura  poste svaba nema sta... e onda smo otisli u neki kafic i popili svaki po 3 tekile (tekila bila 1.5 eura to vece), usput jeli voce, neke jabuke i pomorandze (na stolu je stajala cinija puna voca, naravno koje mozes da jedes za dz)... izasli smo iz tog lokala i otisli u neku diskoteku u podrumu nekog kafica pored... tu smo popili jos po 2 piva i zaebavali se do 6...  ludnica... stigao sam kuci oko pola 7... ne toliko pijan, koliko mi je bilo lose  od silnog jela...
i tako, ustao sam oko 4 tj pre dva i po sata sa uzasnom glavoboljom...
sada pijem kafu i cekam da me isti drug nazove da dodjem do njega da se druzimo sa nekim bosancicama 85-o godiste "


5. (mali dogadjaj sa austrijskim izbacivacima... bili smo pijani)
"sinoc sam mislio da cu da naebem... "slucajno" drug uhvatio neku ribu za dupe, a ona skocila na mene i pocela da me psuje... i onda otisla po izbacivace... dolazi neki ogromni celavi lik od cirka 130kila, hvata me za ruku i kaze: Ajde sa mnom napolje! bukvalno me je sve vreme vukao za ruku dok nismo izasli napolje, i tamo mi je rekao: Cuo sam da vatas devojke, i time pravis probleme i necu vise da te vidim ovde! ja mu kazem da nisam nista uradio blablabla... al nista  morao sam da izadjem (sve smo na nemackom pricali naravno)
sreca pa austrijanci ne biju  da znam za ubuduce..."



ko voli da cita, nek cita  ;)
Sačuvana
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #31 poslato: Februar 26, 2007, 12:45:29 pre podne »

:-X
ja sam ipak devojcica..... ;) mada mi se zalomio los vikend.....  :-\

najcrnji je bedak moja drugarica koja se izbljuvala pred  saobracajca koji je zaustavio nju i drugara...srecom nije bila ona za volanom,ali nije ni on bio mnogo bolji.... :-\
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #30 poslato: Februar 26, 2007, 12:38:09 pre podne »

ja kada god sam tako planirao unapred da se napijem kada dodje taj dan meni se ne pije, nisam raspolozen nikako...ali zato kada ne planiram onda se super provedem...
prvo sam pio pivo , odvalio sam se jednom da mi nije bilo dobro, pravio sam neke gluposti pred jednom devojkom  :'( :'( :'( i verovatno je pomislila da sam kreten  :-[ ...al dobro posle toga od sramote nisam vise pio 1 godinu...
od tada nisam mogao da pogledam pivo, kako uzmem gutljaj meni je lose, i onda ga vise nisam ni pio , ali stacu ,izlazim , zezam se , morao sam nesto da pijem pa sam onda presao na vino i to na belo, obicno spricer pravim ali moze i cisto ili crno cisto ili pravim bambus , u slucaju da nema belog...
naravno dosao je dan kada sam se odvalio od vina, ponovo pravio gluposti, ne pred istom devojkom (sva sreca :)) tako da me bas briga, sve u svemu posle tog dana kako sam uzeo vino u ruke meni nije bilo dobro, izgleda da sam bio preterao pa moje telo cim oseti miris i ukus vina meni se slosi...sada posle dugo vremena posto ne pijem ja se bas super opustim i zagrejem od 2 piva ili 2 case vina...zestinu ne pijem jer sam se jednom prepio od ciste tekile sve sam grlo sprzio...

...inace od piva kada sam se napio ne secam se sta sam radio ali mi je drugar ispricao, tacnije 3. drug koji nije pio jer je video koliko je sati kad je snimio mene i jos jednog kako locemo...a najzalije mi je sto sam se pred jednom devojkom ponasao kao debil... :-[ :-[ :-[
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
Axel
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #29 poslato: Februar 25, 2007, 11:17:21 posle podne »

eh da...samo kad se setim(ne secam se  :D)....bilo je to davne 2003-ce....moje prvo pijancenje...kod druga u kuci docekujemo Novu,pica na sve strane,vino vodka pivo rakija pelin...ma nema sta nije bilo.tad sam prvi put pravio beton u zivotu...prvo sam krenuo sa vinom,gadno u picku materinu,kiselo,ma odvratno skroz naskroz,ali vino je to...moram ga piti pa makar imalo ukus govana  :P  posle pola sata daj piva,samo sam tocio u sebe,cudno mi je bilo sto nisam peglirao a bilo je vreme....ajd vidim,ako moze da stane jos,trpaj i dalje...pola sata pre ponoci,meni milina...letim po kuci,pevam igram valjam se,ma super sve....e onda u ponoc vodka!!! popio sam jedno 3-4 case ciste vodke,bljak.... upalio sam se ko zver,nista nisam video,znam samo da su dosli mojih 5 minuta(citaj 3 sata povracanja) pegliranja.....ono je bilo haos,jos sam jeo neke masne pogacice sa sirom....bilo mi je jos gore....secam se samo da sam legao na krevet i tresao se nekih 2-3 sata dok se nisam kuci otkotrljao

sad obicno se malo nacugam,cisto da mi bude lepo,na svakih 4-5 meseci....pitanje dal je i toliko....

bice havarije sad u cetvrtak....drug dolazi iz vojske a meni je rodjendan!  ;)

FANATIC, nece me bbiti jedno 3...eventualno 4 dana u teretani...poz  :D
Sačuvana
"Milk is for babies,when you grow up,you have to drink beer"
Arnold Schwarzenegger 1975.


http://s1.ba.bitefight.org/c.php?uid=76547
Arnold vs Ronnie images
Dushan_87
Der FĂĽhrer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67

AMOR VINCIT OMNIA!

NovoNaselje
« Odgovor #28 poslato: Februar 25, 2007, 10:38:15 posle podne »

ko popije litru grckog otrova (citaj neka zestoka brlja od rakije) na EX nek mi se javi :) bio sam svestan sve vreme, ali imam crne rupe u secanju oko 5 sati  :o inace to je bilo na exkurziji u grckoj u drugom razredu srednje  ::)

nemojte piti ljudi... ne valja :)


(imam ja materijala za ovu temu, ali nemam volju da pisem... mozda sam negde pisao o tome, pa ako nadjem prekopiracu ovamo)
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #27 poslato: Februar 22, 2007, 10:47:25 pre podne »

Ja vishe ne pijem!!!!!!!
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #26 poslato: Februar 19, 2007, 12:12:58 pre podne »

Ajd` i ja da ispričam svoju bruku. Tog juna 2005-te sam otišao na komšijinu svadbu, stigoh u restoran oko 16h, da bih u 18h pao u nesvest!! Krivac - Gorki list... i to cela flaša! To bi bilo na sredini odsluženog vojnog roka. Dalje, jedno 20-tak dana pred skidanje iz vojske nas 8 je u 4 dana popilo oko 100 litara piva, a vrhunac je 00 noć kada je nas 9-oro stuklo 40 litara piva i 2 litre crnogorske loze.
Bilo je tu i lepih strana, ali ne bih o tome ( čitaj - ne sećam se)...  ;D ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Kashichica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 298

« Odgovor #25 poslato: Februar 18, 2007, 08:40:29 posle podne »

hehe dobra tema na odgovarajucem sajtu  :D ;D :D ;D
Ja sam se prvi put odvali od zivota prosle godine u januaru tj za Srpsku novu godinu... Bio sam na jahorini sa dristvom i tamo sam upoznao par garija iz NS i svi zajedno odemo u neki olu striptiz klub.... A tamo otac od mog druga i skoro svaku pemu on kaze za samo za  Loznicane i tad svi ustajemo i mi i ovi iz NS.... tad je stvarno bilo nos patos (inace napio sam se od tekile i votke)

Sad 14. na dan zaljubljenih sam se odvalio... U Diskoteci bila votka za dz od 10:30 do 11:00 i ja sam se za tih 30min overio kako nikad do sad... Jedino mi je bilo krivo sto sam, kako kazu drugari, uzeo cigare i pusio... Kad sam dosao kuci slucajno izvalim lavabo ;D :D

Inace pijem pivo, vodku i tekilu samo dok me ne uhvati... e kad me uhvati onda prestajem i igram celu noc :P
Sačuvana
If it doesn`t make me stronger, I am not INTERESTED!!!
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 16 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 18 upita.