TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397208 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 05:21:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PIVO,RAKIJA,VINJAK,KONJAK NOS PATOS!  (Pročitano 41409 puta)
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #174 poslato: April 04, 2007, 07:03:38 posle podne »

NE ZNAM STA DA KAZEM ALI SE NEKOLIKO DANA POSLE TOGA I DALJE OSECAM KO DEBIL.
NAJVISE ME NERVIRA TO STO IMAM TE PREKIDE KAD SE NAPIJEM.
JEDNOM SAM SE PROBUDIO U KUCI SA NEKOM MASNICOM NA GLAVI I BOLI ME VRAT.USTANEM I VIDIM KEVU KAKO
ME GLEDA KO DA SAM UBIO NEKOGA.KAZEM,STA JE SA TOBOM STO ME GLEDAS TAKO.PA ZATO STO NE MOGU DA SI SE ISPOVRACAO PO LEDJIMA.A JA SAD ZBUNJEN KAZEM,PA JESI LI MOZDA RAZMISLJALA DA JE NEKO DRUGI POVRATIO PO MENI.KAZE ONA,NISAM ZATO STO SAM TE VIDELA KAD SI DOLAZIO NOCAS I NOSIO SI NEKE DZAKOVE I STAVLJAO GARDEROBU U NJIH...TAKO DA SI SIGURNO TI POVRATIO PO SEBI .....?!?!?     :D :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12922


Never give up!

« Odgovor #173 poslato: April 03, 2007, 11:43:56 pre podne »

Evo situacije od juce.Slava bila....sede svi za ogromnim stolom i zezaju se pricaju pevaju jedu i piju.Familija prijatelji...A ja se najeo pa po belom vinu.I udri i udri a nista ne vata.Kazu mi da sam popio neka 3 bokala ali ne verujem.To je 6 litara.Mada....
I odjednom ja uzimam u usta gutljaj i film se prekida,a ja bacam peglu po stolu,ljudima,hrani.... :o
Pocinju svi da beze a ja bez blama rokam i dalje.Ceo metar sam dobacio.Ne secam se kako sam se nasao kod kuce.Brat me dovezao.E onda odjednom dolazim sebi.Gledam nekog coveka i pitam ga kako ide kod vas ima li posla.Kaze nije lose pazi da ne padnes.Ja reko koliko ima sati.Kaze oko 4 ujutru.Okrecem se da vidim gde sam kad ono benzinska pumpa.Otkud ja tamo brate mili.Gledam cime sam dosao kad kola ispred.CCCc....auuu..Sednem u kola i izadjem na autoput i jedva se dovezem do kuce.Reko sta sad da radim...aaaa da,idem ja sad u teretanu!?!?Morao sam da cekam jer radi od 9 i prilicno me popustilo.Ali u teretani kako god malo jace cimnem istog trenutka krv prostruji i ja sam gotov.Neverovatno koliko se dejstvo alkohola pojacava.Sednem na klupu i zaspem.Otvorim oci i pokupim se i odem kuciii......

Svaka cast!  E ti si covek koji zna da se provodi ekstra  ;)
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #172 poslato: April 01, 2007, 08:33:01 posle podne »

sad znate koga da ne zovete na slavu  ;D  ;)
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #171 poslato: April 01, 2007, 08:22:38 posle podne »

sva sreca pa nije daleko  :o :D :D :D ;)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #170 poslato: April 01, 2007, 08:19:48 posle podne »

Ajojjj....Jednom mom ortaku isto tako pao mrak na oci...trezni se on kad provali da je na nekom putu...pogleda znak kad ono JAJINCI 5km.....cccc
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #169 poslato: April 01, 2007, 08:15:13 posle podne »

buahahahahahahahahahahahaahahahahahahahhahah

dobro nisi izginuo u teretani  :o
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #168 poslato: April 01, 2007, 07:35:31 posle podne »

Evo situacije od juce.Slava bila....sede svi za ogromnim stolom i zezaju se pricaju pevaju jedu i piju.Familija prijatelji...A ja se najeo pa po belom vinu.I udri i udri a nista ne vata.Kazu mi da sam popio neka 3 bokala ali ne verujem.To je 6 litara.Mada....
I odjednom ja uzimam u usta gutljaj i film se prekida,a ja bacam peglu po stolu,ljudima,hrani.... :o
Pocinju svi da beze a ja bez blama rokam i dalje.Ceo metar sam dobacio.Ne secam se kako sam se nasao kod kuce.Brat me dovezao.E onda odjednom dolazim sebi.Gledam nekog coveka i pitam ga kako ide kod vas ima li posla.Kaze nije lose pazi da ne padnes.Ja reko koliko ima sati.Kaze oko 4 ujutru.Okrecem se da vidim gde sam kad ono benzinska pumpa.Otkud ja tamo brate mili.Gledam cime sam dosao kad kola ispred.CCCc....auuu..Sednem u kola i izadjem na autoput i jedva se dovezem do kuce.Reko sta sad da radim...aaaa da,idem ja sad u teretanu!?!?Morao sam da cekam jer radi od 9 i prilicno me popustilo.Ali u teretani kako god malo jace cimnem istog trenutka krv prostruji i ja sam gotov.Neverovatno koliko se dejstvo alkohola pojacava.Sednem na klupu i zaspem.Otvorim oci i pokupim se i odem kuciii......
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #167 poslato: Mart 19, 2007, 08:11:28 posle podne »

Citat
BRAAAVO!
Citat

Di si ecipeci kako je bilo na Kopu?
drugari moji, prijatelji....DOOOOOBRO je bilo...ma gdi dobro ODLICNO....samo nikako da se saberem....ne mogu da se skrasim.....prolece me ubi.....samo negde zvr/vr.....povezala sam 7 dana ludnice na kopu, dva dana odmora i 5 dana ruiniranja po BGu, i po NS (inace nista mi nije jasno sto se tice izlazaka u NS, zasto je svuda praznjikavo i ustogljeno ??? i sto tako rano fajrontiraju svuda ???) u skladu sa temom....malopre izbrojah celih 200 dindzi u novcaniku tako da sada znam da je gotovo...a ne zelim...bas sam u treningu..... :'( :'( :'(

STO SE NISI JAVILA DA TE JA POVEDEM U PROVOD JER KADA MOJE DRUSTVO IDE U PROVOD ONDA ZA NAS NEMA OGRANICENJA...
Sačuvana
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #166 poslato: Mart 19, 2007, 07:36:20 posle podne »

Citat
BRAAAVO!
Citat

Di si ecipeci kako je bilo na Kopu?
drugari moji, prijatelji....DOOOOOBRO je bilo...ma gdi dobro ODLICNO....samo nikako da se saberem....ne mogu da se skrasim.....prolece me ubi.....samo negde zvr/vr.....povezala sam 7 dana ludnice na kopu, dva dana odmora i 5 dana ruiniranja po BGu, i po NS (inace nista mi nije jasno sto se tice izlazaka u NS, zasto je svuda praznjikavo i ustogljeno ??? i sto tako rano fajrontiraju svuda ???) u skladu sa temom....malopre izbrojah celih 200 dindzi u novcaniku tako da sada znam da je gotovo...a ne zelim...bas sam u treningu..... :'( :'( :'(
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #165 poslato: Mart 17, 2007, 12:27:06 posle podne »

Nie frka  ;)
Sačuvana

Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #164 poslato: Mart 17, 2007, 12:09:46 posle podne »

drzim te za reč ;)
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #163 poslato: Mart 17, 2007, 12:05:48 posle podne »

Vecheras ne mogu brate... Idem na 18 ti jedan verovatno... Inace nie frka samo zovi bice drugarica toga ima kolko osh  ;D ;D ;D :D ;)
Sačuvana

Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #162 poslato: Mart 17, 2007, 11:55:04 pre podne »

Ogi brate , ja te zovem ali da dovedes neke drugarice , taman tvoje godiste svima odgovara
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #161 poslato: Mart 17, 2007, 11:46:42 pre podne »

A nikad ne zovete ccc  >:( >:( >:(  :D
Sačuvana

Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12922


Never give up!

« Odgovor #160 poslato: Mart 17, 2007, 11:11:33 pre podne »

POsle vise litara crnog i ja sam pred jutro poceo da gubim kriterijum...po svakom pitanju

Ma sta reci Miki sem da je bilo ekstra.Ali ja sam alkohol jako smanjio cak na minimum.Sada sam na teskim dijetama pame brzo i uhvati.dosta mi malo vina i gotov sam tako daproblema nema.Defka je vec dobra kod mene a ima se jos fore  ;)
A one zene...pa sad Miki i ti si bio u toj ekipi  ;D

P.s-Veceras sam uzeo dva stola do muzike za moje drustvo da se malo provedu  :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 18 upita.