TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 06:33:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: steroid?  (Pročitano 11630 puta)
bane15
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #43 poslato: Novembar 01, 2007, 03:08:25 posle podne »

Hahahahahaha... kakav je kralj lik
Na Peru mislim...
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #42 poslato: Septembar 09, 2007, 05:09:31 posle podne »

Imam pitanje za mikija, za koje vreme se mogu videti neki rezultati prilikom uzimanja testosterone cypionate?

Kako je Testosteron CYPIONATE uljno bazirana solucija poviseni testosteronski nivo bice zadrzan do dve nedelje. Bez obzira na to  uobicajena je praksa da se jedna inekcija u dozi izmedju 200-800mg uzima jednom nedeljno. Vec posle prve nedelje ( inekcije) primetni su rezultati i to na povecanju snage i mase!
Sačuvana
stefi_91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #41 poslato: Septembar 09, 2007, 04:59:01 posle podne »

Imam pitanje za mikija, za koje vreme se mogu videti neki rezultati prilikom uzimanja testosterone cypionate?
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #40 poslato: Mart 08, 2007, 10:04:00 pre podne »

Upotreba AAS je visoko varijablina, a u svojoj praksi nema nekih zvanicnih pravila kao ni upisanih sema uzimanja kako za misicni rast tako i za fazu definicijue.

Drugim recima ukoliko ne ispratite do kraja vasu kuru sa adekvatnom ishranom treningom i odmorom naprosto ne ocekujte one rezultate koje ste prethodno prizeljkivali sa upotrebom AAS.

Cesto se desava da vecina nas eksperimentise pa metodom greske i vodjeni iskustvom drugih i nesto uz put nauce. Za tako nesto je potrebno dugo biti u tome> Jedini razlog da dugo budes dugo  u tome je da si BB takmicar. Uzimanje tipa "da probam" iz tog razloga nije dobro. Ne zato sto ce ti se nesto lose desiti, jer ja ovde necu pisati nikakve mitove o (zlo)upotrebi hormonske terapije u svrhe sporta vec cu pokusati dati sto realniju sliku, vec zato sto neces ostati dovoljno dugo u tome da bi do izvukao do kraja sve "pozitivne" efekte AAS

Veliki probelm vezan za upotrebu AAS je nemogucnost buducih korisnika da se obrate onima najmerodavnijm za ovu oblast a to su lekari koji nazalost cesto mnogo manje znaju u praksi od nekog malo boljeg od prosecnog dilera AAS

Iako su BB takmicari najsofisticiraniji za savete iz ove oblasti ne treba zanmariti cinjenicu da je upotreba AAS i u drugim sportovima nista manja ako ne i veca. Razlika je samo u aizboru medikamenta, njegovoj dozi i nacinu  uzimanja...

Krenimo redom...

POJAM
Pojam STEROIDI odnose se na siroku klasu farmakoloskih sredstava dobijenih iz hormona testosterona. Kad kazem da je neki AAS derivat testosterona mislimo na to.

Na ovakvu "sirovu" preparaciju potrebno je delovati u smislu modifikacija kkao bi obezbedili sledece potrebne elemente delovanja u telu:

1. POBOLJSANA ADMINISTRACIJA I ABSORPCIJA HORMONA U TELU

2. PROMENITI PROFIL SUBSTANCE KAKO BI SE UVECALE VREDNOSTI ANABOLICKIOG SVOJSTVA ( izgradnja misica) A ISTOVREMNO SMANJILA ANDROGENA SVOJSTVA ( nep[ozeljno delovanje AAS tzv bocni efekti) ODNOSNO SMANJILI POJAVU SEKUNDARNIH MUSKIH POLNIH KARAKTERISTIKA

Iz ovoga sledi logicno da od velike grupe ovih sredstava mozes da biras izmedju onih sa vise ili onih sa manje anabolickim odnosno androgenim efektima. Svakako da je bolji izbor AAs koji imaju naglasena anabolicka svojstva uz sto manji androgeni efekat. Vazno je znati da se ovah androgeni efekat ne moze izbeci i da je samo pitanje koliki je on gledavsi od medikamenta do medikamenta!

U zakljucku svaki od AAS razlikovace se po stepenu prisustva androgeno-anabolicke komponente. Tako cemo imate one izuzetno androgene i one koji to nisu.

nastvak sledi...
u slucaju da imate nejasnoca povodnom gore izlozenog dela informacija ocekujem pitanja.

« Poslednja izmena: Mart 08, 2007, 10:09:32 pre podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #39 poslato: Mart 05, 2007, 08:11:50 posle podne »

Ma o no najvaznije se ne pominje,a to je lazic lepo napisao u jednom postu,a to je HRANA HRANA HRANA!Mozes da uzimas brdo steroida,da pravis jake kombine itd. ali ako ti nemozes da unosis dovoljno hranljivih materija zaboravi na napredak.Znaci ako si dosad uzimao 2-3 grama proteina po kg,sad da bi imao pravu korist od aas moras uzimati bar 3-4 po kg.E kad sredis sve to,onda uzimas steroide.
Odskora sam bas poceo da pricam s ljudima koji ih koriste u mojoj okolini,broj je stvarno veliki i niko nije imao gore nuspojave od malo akni,ali takodje NIKO od njih nije poceo sa uzimanjem aas pre 24-27 godine.
I ako zelis tako jednom nije strasno,cak mozes i vise puta sa kratkim ciklusima,jer iako neces imati 5-10 kila cistih misica od toga,imaces sigurnih 3-4 koji ti nece nestati cim prekines sa uzimanjem.
Samo pametno i citaj!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #38 poslato: Mart 05, 2007, 06:15:15 posle podne »

Lazicu,kao i uvek odlican post,ali ne vredi pisati kad je covek resio.Mozda je veci uzeo do sad kad ne pita...Tako i ja krenuo zadnjih godinu dana da skupljam znanje,i skupih neki minimalac potrebni ali mi zbog toga bas i nece pasti na pamet da uzmem nista pre 30,35 godina,mislim da stvarno nema smisla jer su danasnji suplementi i pravilan tajming sasvim dovoljni za veoma zadovoljavajuci napredak.
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #37 poslato: Mart 04, 2007, 01:04:15 posle podne »

o falim te boze neko da mi da imena!poz

Ti se zajebas sa necim sto moze da te kosta zivota.
Prvo trazis imena, evo ja cu bar da te posaljem kod nekoga koji ce da ti proda kredu da se ne otrujes ako je je u pitanju
fake tablete..
Isto tako je korektan pa stavlja obicno ulje umesto, drugih ulja tako da ne moras ni o tome da razmisljas.Kada budes ubo-o
prvu inekciju ostace ti grudva 5 dana ali ti nece biri nista..
ako budes imao srecu da nadjes dilera koji je nekada prosao pored teretane, on ce da ti preporuci tolike doze da ces morati sledeci put od njega da uzimas duplo vece.
pa tako sve u krug..

Druze moj ti da si ozbiljan..znao bi koga i sta treba da pitas..
Evo da ti sacinim pitanja sta da pitas moderatore ovde na sajtu pa neka ti odgovaraju..

1.zeleo bih da uzimam aas sta je potrebno da znam o njima?
2.sta mogu da ocekujem od njih,dobro -lose?
3.ako zelim da povecam misicnu masu i snagu koja je najbolja kombinacija?
4.koje su doze potrebne da imam neki napredak a da ostanem zdrav?
5.zelim da se definisem koji su najbolje kombinacije aas za to?
6.sta da radim posle ciklusa?
7.sta ako nesto krene lose.
8.kako treba da se hranim pre,za i posle ciklusa?
9.sta treba da koristim od suplementacije pre, za i posle ciklusa?
10.kada i kako se uzimaju tablete, kako se i ko udara inekcija u razne delove tela?

itd itd..

znaci ja od tebe jos nisam procitao nista slicno..

Tako da ako si pametan..pitaces o njima narednih godinu dana o njima.Isplaniras ciklus sa ljudima koji znaju nesto o tome.Onda da skupis pare za hranu ,suplemente i aas.
Onda mozgas jos malo.
I krenes... ;)
Pristupis nabavci
5.koji je najeftiniji ci
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #36 poslato: Mart 03, 2007, 08:01:10 posle podne »

Kad se napucas stavi slike na forum da vidimo.
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #35 poslato: Mart 03, 2007, 03:06:21 posle podne »

PA DOBRO PERO DRAGO MI JE STO SAM NA BAR NEKI NACIN POMOGAO.........JBG NE MOGU LJUDI DA SHVATE TVOJE POTREBE,ALI ETO JA SAM POMOGAO IPAK OVOME SLUZI FORUM POOOOZ
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #34 poslato: Mart 03, 2007, 03:03:08 posle podne »

GL&HF  ;)
Sačuvana

Peraa84
Gost
« Odgovor #33 poslato: Mart 03, 2007, 02:00:53 posle podne »

ma ne ti ces!
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #32 poslato: Mart 02, 2007, 10:14:13 posle podne »

I shta sad kad imash imena idesh odma do dilera da uzmesh :-\?
Sačuvana

Peraa84
Gost
« Odgovor #31 poslato: Mart 02, 2007, 09:33:48 posle podne »

o falim te boze neko da mi da imena!poz
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #30 poslato: Februar 25, 2007, 07:13:14 posle podne »

ajooj Pero ti si jako uporan,a ne znas sta trazis...........Ono sto su forumasi hteli da kazu je da t se ne isplati uzeti steroid radi probe jer je opasno i njega moze zameniti malo vise vremena i vise spartanskog rada na PRIRODNOJ BAZI........Cak i kada se bavis BB ja ti ne bi preporucio..........Sam Miki u razgovoru sa njim pre 2 nedelje je rekao da se ovim sportom kod nas treba baviti iskljucivo radi sebe jer kada se bavis i profesionalno BB kao ja ne isplati se uzeti STEROIDE jer se to kod nas JAKO MALO vrednuje,a ti unistavas svoje telo.........Da ne spominjem kada se bavis rekreativno,totalna budalastina....Zasto da bi dobio bolji izgled za krace vreme zbog prestojeceg leta ???? Pa pre ce ti ljudi zavideti ako si to uradio na prirodni nacin...........
Da ti malo docaram :
Anabolichki steroidi ne izazivaju oshtecenje jetre,ali da bi mogli da se primenjuju oralno potrebno im je dodati 17 alfa alkalnu grupu koja shtiti steroide od brzog preradjivanja u jetri.Na zahalost,upravo ovo jedinjenje je odgovorno za oshtecenje jetre.
To se desava kada neces da uzimas putem inekcije........Naravno ne moram da spominjem ginekomastiju,odnosno prilikom npr uzimanja DEPO TESTOSTERONA...........Ono sto se tu desava jeste da testosteron aromatizuje pa prelazi u estrogen......Naravno tu je i smanjenje testisa,ali i njihovo kasnije vracenje u normalu sto je na neki nacin i dobro.NE PREPORUCE JE SE U PUBERTETU JER MOZE IZAZVATI TRAJNE POSLEDICE KAO STERILITET
Naravno ovde postoje ljudi na sajtu koji su probali steroide i koji se takmice bez njih svi ce ti manje vise reci isto.......Ono sto ti ja mogu reci je sledece.Ti mozes da ocekujes super rezultate bez posledica,a mozes da ih i imas,to je rizik koji ces da nosis,naravno to ne mora da se oseca odmah....Jer kako ljudi kazu mlado telo trpi sve,a kad ostaris e onda vidis posledice....
Ali ja pretopstavljam da ti vec znas sta steroidi daju i da si se zato za to opredelio......
Jednostavno kada neko odluci da uzme steroid,njega ces tesko odgovoriti jer ce gledati samo njegove dobre strane,a zanemarice LOSE.Cinjenica je ta da se ljudima ne preporucuje uzimanje sterioda ispod 25godine...........
Ono sto ja mislim je da ti hoces da uzmes METAN ili BIoanabol ILI NAPOSIM,koji daju super masu i snagu ali i ostecenja jetre,naravno tebi mozda sad nece nista biti ali da li si spreman da rizikujes da se NE NAVUCES NA NJIH
........Da li ces posle prve upotrebe moci da se vratis na suplement koji ne daje taj osecaj moci kao neki steroid.Dovoljno je da uzmes samo jedan steroid godisnje i da bude problema............
Rzmilsi dobro jer steroide nema ko da kontrolise odnosno njihov kvalitet,bar nema kod nas.....Tako da uvek postoji sansa da u sebe uvuces neki FUS.........A kao sto znas STEROIDE MOZES LAKO NABAVITI........
Ako bas hoces da uzmes steriod,onda za masu: Metan+Deca Durabolin+Jako dobar protein+tribulus posle cele kure,a za definiciju Winstroll+Primobolan+protein.........Kod Winstrola mozes da kombinujes igla ili tableta.Ako uzimas steroid preko tablete onda obavezno neki preparat za zastitu jetre(LIV 52)koji ti oporavlja jetru.O ishrani verovatno i sam znas..........poooz
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
cvorke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #29 poslato: Februar 25, 2007, 03:15:32 posle podne »

ja sam ozbiljno pitao ali ni jedan pravi odgovor nisam dobio!Dobio sam da trebam da citam vise o tome to mi ponavljate 100 puta svako ko napise post doda to moras vise da ucis pa dajte mi te stranice da procitam kad ih vec toliko spominjete!Ja znam samo jedno da koliko god citao i koliko god znao o steroidima da ja sebe ubosti necu i tacka jel ne mogu jednostavno to da radim koliko god to bilo dobro za mene!Znaci nemojte da mi ponavljate 100 puta iste stvari recite mi nesto novo ako imate! >:(
kako da ti neko da ozbiljan odgovor kad si ti nas pitao sta da pijes... da ti damo neko ime itd...
ja licno mislim da ti nisi ozbiljan i ovo je samo glupo budzenje postova.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.298 sekundi sa 17 upita.